Europe Friendlies 06/25 16:00 Tromso Tromso v Sandefjord Sandefjord 5-0
Greece Football League 05/07 11:00 Panthrakikos Panthrakikos v Panserraikos Panserraikos 0-3
Greece Football League 04/30 11:00 Agrotikos Asteras Agrotikos Asteras v Panthrakikos Panthrakikos 3-0
Europe Friendlies 04/08 10:00 FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn v JK Trans Narva JK Trans Narva 2-0
Armenia First League 03/06 10:00 FC Kotayk FC Kotayk v Erebuni FC Erebuni FC 0-3
Greece Football League 03/05 12:00 Anagennisi Karditsas Anagennisi Karditsas v Panthrakikos Panthrakikos 3-0
Greece Football League 02/26 13:00 Panthrakikos Panthrakikos v AE Sparti AE Sparti 0-3
Australia SA Premier League Reserves 02/25 03:30 West Torrens Birkalla Reserves v Croydon Kings Reserves 0-2
Australia SA Premier League Reserves 02/25 03:27 Cumberland United Reserves v Metro Stars Reserves 1-5
Mexico Liga de Ascenso Clausura 02/25 02:30 Venados FC Venados FC v Universidad Guadalajara Universidad Guadalajara 1-1
Panama Liga Nacional de Ascenso 02/25 02:01 Panama Viejo Panama Viejo v Leones de America FC 1-4
Mexico Liga de Ascenso Clausura 02/25 02:00 Correcaminos Correcaminos v Lobos BUAP Lobos BUAP 1-3
Australia SA Premier League Reserves 02/25 01:41 Adelaide City Reserves v Para Hills Reserves 2-2
Australia Victoria NPL2 U20 League 02/25 01:41 Sunshine George Cross U20 v Bendigo CIty U20 8-1
Australia Victoria NPL2 U20 League 02/25 01:07 Whittlesea Ranges U20 v Werribee City U20 1-1
Colombia Primera B 02/25 01:00 Boyaca Chico Boyaca Chico v Valledupar FC Valledupar FC 1-0
Mexico Liga de Ascenso Clausura 02/25 01:00 Atlante Atlante v Murcielagos FC Murcielagos FC 0-1
Nicaragua Clausura 02/25 00:59 Sebaco v UNAN Managua 2-3
Panama Liga Nacional de Ascenso 02/25 00:57 Colon C-3 v Atletico Chiriqui Atletico Chiriqui 1-1
Argentina Cup 02/25 00:49 Central Norte v Ferroviario Corrientes 6-1
Mexico Segunda Division 02/25 00:49 Ocelotes de la UNACH v Tlaxcala FC 1-1
World Club Friendlies 02/25 00:49 Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia v CA River Plate CA River Plate 1-1
Chile Clausura 02/25 00:30 O'Higgins O'Higgins v Cobresal Cobresal 4-1
Ecuador Campeonato Nacional 02/25 00:30 LDU Quito LDU Quito v CD River Plate Ecuador CD River Plate Ecuador 4-0
Bolivia Apertura 02/25 00:00 Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann v Guabira Guabira 2-3
Brazil Campeonato Gaucho 02/24 23:30 Sao Paulo RS Sao Paulo RS v Novo Hamburgo Novo Hamburgo 1-3
Uruguay Apertura 02/24 23:15 Defensor Sporting Defensor Sporting v Juventud De Las Piedras Juventud De Las Piedras 2-1
Paraguay Division Profesional 02/24 23:10 Rubio Nu Rubio Nu v Libertad Asuncion Libertad Asuncion 0-0
Venezuela Primera Division 02/24 23:00 Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira v Atlético Venezuela Atlético Venezuela 2-1
Brazil Campeonato Paulista A3 02/24 23:00 Portuguesa Santista Portuguesa Santista v Flamengo SP Flamengo SP 3-0
CONCACAF U20 Championship 02/24 22:30 USA U20 USA U20 v St Kitts & Nevis U20 St Kitts & Nevis U20 4-1
Brazil Campeonato Gaucho 02/24 22:30 Sao Jose PA Sao Jose PA v Caxias RS Caxias RS 1-3
Mexico Segunda Division 02/24 22:24 Tlaxcala FC v CD Cuautla 1-0
Mexico U20 League 02/24 22:17 Tijuana U20 v Monterrey U20 0-1
Brazil Campeonato Paulista A2 02/24 22:15 XV Piracicaba XV Piracicaba v Velo Clube SP Velo Clube SP 1-0
Spain Tercera Group 12 02/24 22:00 Union Viera CF v UD Telde 2-0
Mexico Segunda Division 02/24 22:00 Chivas Guadalajara II v Tigres II 2-2
Brazil Campeonato Paulista A3 02/24 22:00 Sao Carlos Sao Carlos v GE Osasco GE Osasco 2-0
Chile Clausura 02/24 22:00 Universidad de Concepcion Universidad de Concepcion v Deportes Iquique Deportes Iquique 1-1
Uruguay Reserve League 02/24 21:32 Defensor Sporting Reserves Defensor Sporting Reserves v Juventud De Las Piedras Reserves Juventud De Las Piedras Reserves 3-2
Spain Tercera Group 13 02/24 21:30 Olimpico Totana v CD Aguilas 1-10
Paraguay Division Profesional 02/24 21:00 Independiente FBC Independiente FBC v Sportivo Luqueno Sportivo Luqueno 1-0
Portugal Primeira Liga 02/24 21:00 Benfica Benfica v Chaves Chaves 3-1
England U23 Premier League Cup 02/24 20:53 Fulham U23 Fulham U23 v Charlton U23 4-2
England U23 Premier League Cup 02/24 20:51 Nottm Forest U23 v Leicester U23 Leicester U23 1-1
CONCACAF U20 Championship 02/24 20:00 Panama U20 Panama U20 v Haiti U20 Haiti U20 3-1
Iceland League Cup 02/24 20:00 Keflavik Keflavik v Haukar Haukar 1-1
Italy Serie B 02/24 20:00 Benevento Benevento v Bari Bari 3-4
League of Ireland Premier Division 02/24 20:00 Finn Harps Finn Harps v Cork City Cork City 0-1
League of Ireland Premier Division 02/24 20:00 Dundalk Dundalk v Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2-1
Spain Tercera Group 14 02/24 19:59 Olivenza v Valdivia Valdivia 0-0
England Ryman Division One North 02/24 19:45 Thurrock v Bowers Pitsea 3-1
Spain Primera Liga 02/24 19:45 Las Palmas Las Palmas v Real Sociedad Real Sociedad 0-1
England Championship 02/24 19:45 Wolverhampton Wolverhampton v Birmingham Birmingham 1-2
England Championship 02/24 19:45 Burton Albion Burton Albion v Blackburn Blackburn 1-1
France Ligue 1 02/24 19:45 Nice Nice v Montpellier Montpellier 2-1
Scotland Premiership 02/24 19:45 Inverness CT Inverness CT v Rangers Rangers 2-1
League of Ireland Premier Division 02/24 19:45 Limerick Limerick v Sligo Rovers Sligo Rovers 5-1
League of Ireland Premier Division 02/24 19:45 St Patricks St Patricks v Bray Wanderers Bray Wanderers 1-2
League of Ireland Premier Division 02/24 19:45 Galway United Galway United v Drogheda United Drogheda United 0-1
League of Ireland Premier Division 02/24 19:45 Bohemians Dublin Bohemians Dublin v Derry City Derry City 1-4
League of Ireland First Division 02/24 19:45 Shelbourne Shelbourne v Longford Town Longford Town 0-0
League of Ireland First Division 02/24 19:45 Cabinteely FC Cabinteely FC v UCD UCD 0-1
League of Ireland First Division 02/24 19:45 Athlone Town Athlone Town v Waterford FC Waterford FC 1-0
Spain Tercera Group 14 02/24 19:30 At. Pueblonuevo v Santa Amalia 1-2
Spain Tercera Group 11 02/24 19:30 CE Campos v Ferriolense 0-0
Belgium First Division A 02/24 19:30 Club Brugge Club Brugge v Zulte-Waregem Zulte-Waregem 5-0
Germany Bundesliga I 02/24 19:30 Wolfsburg Wolfsburg v Werder Bremen Werder Bremen 1-2
Poland Ekstraklasa 02/24 19:30 Pogon Szczecin Pogon Szczecin v Lech Poznan Lech Poznan 0-3
Wales League Division 1 02/24 19:30 Taffs Well Taffs Well v Goytre United Goytre United 0-2
Wales League Division 1 02/24 19:30 Afan Lido FC Afan Lido FC v Haverfordwest Haverfordwest 1-2
Gibraltar Premier Division 02/24 19:30 Lions Gibraltar Lions Gibraltar v Mons Calpe SC Mons Calpe SC 1-1
Austria Erste Liga 02/24 19:30 FC Liefering FC Liefering v LASK Linz LASK Linz 0-3
Malta Division 1 02/24 19:15 Senglea Athletic Senglea Athletic v Sirens Sirens 6-1
Denmark Superligaen 02/24 19:15 Randers FC Randers FC v Midtjylland Midtjylland 0-2
Iceland League Cup 02/24 19:00 KR Reykjavik KR Reykjavik v Fjolnir Fjolnir 3-1
Ecuador Campeonato Nacional 02/24 19:00 Fuerza Amarilla SC Fuerza Amarilla SC v CD Clan Juvenil CD Clan Juvenil 1-1
France National 02/24 19:00 Les Herbiers Les Herbiers v Boulogne Boulogne 0-0
France National 02/24 19:00 Lyon Duchere Lyon Duchere v ASM Belfort ASM Belfort 0-2
France National 02/24 19:00 AS Beziers AS Beziers v Marseille Consolat Marseille Consolat 1-1
France National 02/24 19:00 Pau FC Pau FC v CA Bastia CA Bastia 0-0
France National 02/24 19:00 Dunkerque Dunkerque v Paris FC Paris FC 1-0
France National 02/24 19:00 Epinal Epinal v Creteil Creteil 0-1
France National 02/24 19:00 Chambly Thelle FC Chambly Thelle FC v Sedan Sedan 1-2
Portugal Primeira Liga 02/24 19:00 Guimaraes Guimaraes v Moreirense Moreirense 1-0
Spain Segunda 02/24 19:00 Reus Deportiu Reus Deportiu v Oviedo Oviedo 1-1
Holland Eerste Divisie 02/24 19:00 VVV VVV v Achilles 29 Achilles 29 4-0
Holland Eerste Divisie 02/24 19:00 PSV Reserves PSV Reserves v RKC RKC 4-1
Holland Eerste Divisie 02/24 19:00 NAC NAC v FC Volendam FC Volendam 1-0
Holland Eerste Divisie 02/24 19:00 Helmond Sport Helmond Sport v FC Utrecht Reserves FC Utrecht Reserves 1-1
Holland Eerste Divisie 02/24 19:00 FC Emmen FC Emmen v Fortuna Sittard Fortuna Sittard 2-3
Holland Eerste Divisie 02/24 19:00 Ajax Reserves Ajax Reserves v FC Eindhoven FC Eindhoven 1-1
Holland Eerste Divisie 02/24 19:00 FC Dordrecht FC Dordrecht v De Graafschap De Graafschap 0-3
Holland Eerste Divisie 02/24 19:00 Cambuur Leeuwarden Cambuur Leeuwarden v Maastricht Maastricht 4-0
Holland Eerste Divisie 02/24 19:00 Almere City FC Almere City FC v FC Oss FC Oss 3-3
Holland Eredivisie 02/24 19:00 ADO Den Haag ADO Den Haag v FC Twente FC Twente 1-1
France Ligue 2 02/24 19:00 Tours Tours v Troyes Troyes 0-0
France Ligue 2 02/24 19:00 Strasbourg Strasbourg v Clermont Foot Clermont Foot 0-2
France Ligue 2 02/24 19:00 Niort Niort v Red Star FC 93 Red Star FC 93 2-3
France Ligue 2 02/24 19:00 Nimes Nimes v Ajaccio GFCA Ajaccio GFCA 1-1
France Ligue 2 02/24 19:00 Le Havre Le Havre v Auxerre Auxerre 1-0
France Ligue 2 02/24 19:00 Laval Laval v Bourg-Peronnas Bourg-Peronnas 2-4
France Ligue 2 02/24 19:00 Amiens Amiens v US Orleans 45 US Orleans 45 0-2
France Ligue 2 02/24 19:00 AC Ajaccio AC Ajaccio v Sochaux Sochaux 0-0
Malta Premier League 02/24 19:00 Valletta Valletta v Sliema Wanderers Sliema Wanderers 3-1
Holland Tweede Divisie 02/24 18:43 TEC TEC v FC Twente Reserves 3-0
Germany Oberliga Hamburg 02/24 18:30 TuS Osdorf TuS Osdorf v TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 2-1
Romania Liga I 02/24 18:30 FC Targu Mures FC Targu Mures v FC Voluntari FC Voluntari 0-0
Germany Regionalliga South West 02/24 18:30 Hessen Kassel Hessen Kassel v Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim 1-0
Germany Regionalliga South West 02/24 18:30 FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf v Pirmasens Pirmasens 1-0
Holland Eredivisie Women 02/24 18:30 FC Twente Women FC Twente Women v Heerenveen Women Heerenveen Women 3-0
Holland Eredivisie Women 02/24 18:30 PEC Zwolle Women PEC Zwolle Women v PSV Women PSV Women 1-3
Holland Eredivisie Women 02/24 18:30 Achilles 29 Women Achilles 29 Women v ADO Den Haag Women ADO Den Haag Women 0-5
Malta Division 1 02/24 18:30 Melita FC Saint Julian Melita FC Saint Julian v Qormi FC Qormi FC 1-1
Belgium Super League Women 02/24 18:30 Anderlecht Women Anderlecht Women v OH Leuven Women OH Leuven Women 5-0
Austria Regionalliga Ost 02/24 18:30 Rapid Vienna II Rapid Vienna II v Ritzing Ritzing 0-2
Russia FNL Cup 02/24 18:03 Chertanovo Chertanovo v Fakel Voronezh Fakel Voronezh 0-1
Europe Friendlies 02/24 18:00 Ängelholms FF v Hässleholms IF Hässleholms IF 4-1
Mexico Segunda Division 02/24 18:00 UD Hidalgo v Celaya II 4-2
Iceland League Cup 02/24 18:00 HK Kopavogur HK Kopavogur v IA Akranes IA Akranes 0-2
Morocco GNF 1 02/24 18:00 HUSA Agadir HUSA Agadir v Chabab Kasba Tadla Chabab Kasba Tadla 2-1
Germany Regionalliga North East 02/24 18:00 Hertha Berlin II Hertha Berlin II v ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 0-1
South Africa Premier 02/24 18:00 Chippa United Chippa United v Golden Arrows Golden Arrows 2-2
Italy Serie B 02/24 18:00 Brescia Brescia v Cittadella Cittadella 4-1
Germany Regionalliga North East 02/24 18:00 Wacker Nordhausen Wacker Nordhausen v FC Schonberg FC Schonberg 3-2
Germany Regionalliga South West 02/24 18:00 Wormatia Worms Wormatia Worms v Teutonia Watzenborn-Steinberg Teutonia Watzenborn-Steinberg 1-4
Germany Regionalliga South West 02/24 18:00 VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II v FC Nottingen FC Nottingen 2-0
Germany 3.Liga 02/24 18:00 VfL Osnabruck VfL Osnabruck v Werder Bremen II Werder Bremen II 0-1
Germany 3.Liga 02/24 18:00 Paderborn 07 Paderborn 07 v Wehen SV Wehen SV 0-1
France Ligue 1 02/24 18:00 Nantes Nantes v Dijon Dijon 3-1
Europe Friendlies 02/24 17:59 Bryne Bryne v Staal Jørpeland 4-0
Turkey Super Lig 02/24 17:55 Caykur Rizespor Caykur Rizespor v Kayserispor Kayserispor 2-4
Europe Friendlies 02/24 17:44 Strommen Strommen v Levanger Levanger 3-1
Germany 3.Liga 02/24 17:30 MSV Duisburg MSV Duisburg v Magdeburg Magdeburg 0-0
Germany Bundesliga II 02/24 17:30 Wurzburger Kickers Wurzburger Kickers v Greuther Furth Greuther Furth 1-1
Germany Bundesliga II 02/24 17:30 Sandhausen Sandhausen v Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig 0-1
Germany Bundesliga II 02/24 17:30 Union Berlin Union Berlin v 1860 Munich 1860 Munich 2-0
Germany Regionalliga North East 02/24 17:30 FC Lok Leipzig FC Lok Leipzig v Babelsberg 03 Babelsberg 03 2-0
Austria Erste Liga 02/24 17:30 FAC Team fur Wien FAC Team fur Wien v Austria Lustenau Austria Lustenau 1-0
Austria Erste Liga 02/24 17:30 SV Horn SV Horn v SV Kapfenberg SV Kapfenberg 2-1
Austria Erste Liga 02/24 17:30 FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck v WSG Swarovski Wattens WSG Swarovski Wattens 0-1
Austria Erste Liga 02/24 17:30 FC Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz v Wiener Neustadt Wiener Neustadt 3-0
Europe Friendlies 02/24 17:29 SC-ESV Parndorf SC-ESV Parndorf v Langenrohr Langenrohr 1-1
Europe Friendlies 02/24 17:00 Gornik Zabrze Gornik Zabrze v Trinec Trinec 1-1
Turkey Super Lig 02/24 17:00 Kasimpasa Kasimpasa v Bursaspor Bursaspor 4-0
Poland Ekstraklasa 02/24 17:00 Arka Gdynia Arka Gdynia v Korona Kielce Korona Kielce 4-1
Malta Division 1 02/24 17:00 Lija Athletic Lija Athletic v Vittoriosa Stars Vittoriosa Stars 2-2
Malta Premier League 02/24 17:00 Balzan FC Balzan FC v Mosta FC Mosta FC 7-1
Czech Republic First League 02/24 17:00 Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava v Hradec Kralove Hradec Kralove 3-1
Croatia 1.HNL 02/24 17:00 Hajduk Split Hajduk Split v Istra 1961 Istra 1961 4-0
Saudi Arabia Cup 02/24 16:55 Al Ittifaq Dammam Al Ittifaq Dammam v Al Fateh SC Al Fateh SC 1-0
Algeria Division 1 02/24 16:45 MC Alger MC Alger v ES Setif ES Setif 1-2
Oman League 02/24 16:30 Muscat Muscat v Saham Saham 3-1
Oman League 02/24 16:30 Sohar Club Sohar Club v Al Rustaq Al Rustaq 3-2
Egypt Division 1 02/24 16:30 El Zamalek El Zamalek v Al Nasr Taaden Al Nasr Taaden 2-0
Europe Friendlies 02/24 16:04 Hartberg Hartberg v Admira Wacker Modling II Admira Wacker Modling II 1-0
Mexico Segunda Division 02/24 16:04 Jaguares II v Veracruz II 2-2
Europe Friendlies 02/24 16:01 Tromsdalen Tromsdalen v Finnsnes IL Finnsnes IL 2-0
Qatar Stars League 02/24 16:00 Al-Rayyan SC Al-Rayyan SC v Al Gharafa Al Gharafa 1-2
Romania Liga II 02/24 16:00 CS Mioveni CS Mioveni v Dunarea Calarasi Dunarea Calarasi 2-2
Mexico Segunda Division 02/24 15:57 Unam Pumas II v Chapulineros 3-3
England U23 Premier League Cup 02/24 15:54 Norwich U23 Norwich U23 v Wolverhampton U23 Wolverhampton U23 5-0
Europe Friendlies 02/24 15:30 Haugesund Haugesund v Viking FK Viking FK 2-2
Jordan League 02/24 15:30 Mansheyat Mansheyat v Al-Faisaly Amman Al-Faisaly Amman 0-2
Bulgaria First League 02/24 15:30 Botev Plovdiv Botev Plovdiv v Dunav Rousse Dunav Rousse 0-2
Mexico Segunda Division 02/24 15:23 Leon II v Santos de Soledad 2-1
Mexico Segunda Division 02/24 15:23 Lobos Prepa Lobos Prepa v CD Nuevo Chimalhuacan 5-0
Sudan League 02/24 15:16 Al Ahly Shendi v Al Shorta 0-1
Europe Friendlies 02/24 15:15 Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice v Karlovy Vary 3-2
Europe Friendlies 02/24 15:15 Middelfart Middelfart v Kolding B Kolding B 2-1
Algeria Division 1 02/24 15:00 USM Bel Abbes USM Bel Abbes v CS Constantine CS Constantine 1-0
Turkey 1 Lig 02/24 15:00 Giresunspor Giresunspor v Elazigspor Elazigspor 2-1
Europe Friendlies 02/24 14:49 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa v Elverum Elverum 0-2
World Club Friendlies 02/24 14:48 Hebei CFFC Hebei CFFC v Valerenga Valerenga 1-3
Europe Friendlies 02/24 14:47 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond v JK Trans Narva JK Trans Narva 1-3
Algeria Division 2 02/24 14:00 ASM Oran ASM Oran v Ain Fakroun Ain Fakroun 1-1
Algeria Division 2 02/24 14:00 RC Arba RC Arba v MC Saida MC Saida 0-0
Algeria Division 2 02/24 14:00 US Biskra US Biskra v Paradou AC Paradou AC 0-1
Algeria Division 2 02/24 14:00 Amal Bou Saâda Amal Bou Saâda v JSM Skikda JSM Skikda 1-1
Algeria Division 2 02/24 14:00 WA Boufarik WA Boufarik v MC El Eulma MC El Eulma 0-1
Algeria Division 2 02/24 14:00 AS Khroub AS Khroub v JSM Bejaia JSM Bejaia 1-1
Algeria Division 2 02/24 14:00 GC Mascara GC Mascara v USM Blida USM Blida 0-0
Algeria Division 1 02/24 14:00 CA Batna CA Batna v NA Hussein Dey NA Hussein Dey 0-0
Qatar Stars League 02/24 13:50 Al-Khor SC Al-Khor SC v Al Sadd Al Sadd 0-4
Kuwait Youth League 02/24 13:44 Al Salmiyah SC U20 v Al Fahaheel SC U20 4-4
Kuwait Youth League 02/24 13:44 Al Qadsia SC U20 v Al Salibikhaet SC U20 3-0
Oman League 02/24 13:30 Al Shabab Seeb Al Shabab Seeb v Al-Khaboora Al-Khaboora 3-0
Oman League 02/24 13:30 Oman FC Oman FC v Al-Nasr Salalah Al-Nasr Salalah 1-1
Oman League 02/24 13:30 Al-Suwaiq Al-Suwaiq v Dhufar Dhufar 2-1
Uganda Premier League 02/24 13:30 Soana v Uganda Police FC 1-2
Uganda Premier League 02/24 13:30 URA v Proline FC 0-1
England Premier League 2 02/24 13:30 Arsenal U23 Arsenal U23 v Chelsea U23 Chelsea U23 4-1
South Africa National Div 1 02/24 13:30 Cape Town All Stars Cape Town All Stars v Stellenbosch FC Stellenbosch FC 0-0
Europe Friendlies 02/24 13:27 Bayern Munich II Bayern Munich II v SC Schwaz SC Schwaz 2-0
Rwanda National League 02/24 13:26 Mukura v APR FC APR FC 2-3
UAE Division 1 02/24 13:26 Al Khaleej v Ajman SCC 1-1
UAE Division 1 02/24 13:15 Al Shaab Sharjah v Al Thaid 1-0
Russia FNL Cup 02/24 13:01 FK Yenisey FK Yenisey v Mordovia Saransk Mordovia Saransk 1-0
UAE Division 1 02/24 13:01 Dubba Al Husun v Ras Al Khaimah 3-1
Prince Faisal bin Fahad Cup 02/24 13:01 Al Ahli Jeddah U21 v Ohod Madinah U21 3-0
Uganda Premier League 02/24 13:00 Express FC v Vipers SC Vipers SC 0-0
Jordan League 02/24 13:00 Sahab SC Sahab SC v Al-Sareeh Al-Sareeh 2-0
Palestine West Bank League 02/24 13:00 Taraji Wadi Al-Nes Taraji Wadi Al-Nes v Hilal Al Quds Hilal Al Quds 0-3
Palestine West Bank League 02/24 13:00 Ahli Alkhaleel Ahli Alkhaleel v Thagafi Tulkarem Thagafi Tulkarem 1-0
Israel Leumit Liga 02/24 13:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan v Maccabi Shaaraim Maccabi Shaaraim 1-1
Israel Leumit Liga 02/24 13:00 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem v Hapoel Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 1-3
Israel Leumit Liga 02/24 13:00 Maccabi Herzliya Maccabi Herzliya v Hapoel Katamon Hapoel Katamon 0-4
Israel Leumit Liga 02/24 13:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod v Maccabi Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 1-3
Israel Leumit Liga 02/24 13:00 Hapoel Akko Hapoel Akko v Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit 3-1
Egypt Division 1 02/24 13:00 El Masry El Masry v El Sharkeyah El Sharkeyah 1-0
Thailand Premier League 02/24 13:00 Bangkok Glass FC Bangkok Glass FC v Sisaket FC Sisaket FC 6-0
Macau 1st Division 02/24 12:49 CD Monte Carlo v Kei Lun 2-0
Europe Friendlies 02/24 12:49 SJK SJK v FC Haka FC Haka 2-0
Australia Brisbane Capital League 1 02/24 12:48 Moggill v North Star 2-4
Europe Friendlies 02/24 12:47 Jerv Jerv v Kongsvinger Kongsvinger 1-1
Czech Republic Youth League 02/24 12:46 Slovacko U19 Slovacko U19 v FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19 1-3
England U23 Development League 2 02/24 12:46 Sheff Utd U23 v Leeds U23 3-0
Malaysia Premier League 02/24 12:35 PKNP FC PKNP FC v ATM 0-0
Malaysia Premier League 02/24 12:34 Kuantan FA Kuantan FA v Negeri Sembilan Negeri Sembilan 1-3
Malaysia Premier League 02/24 12:29 Terengganu Terengganu v Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA 2-1
Lebanon League 02/24 12:15 Racing Beirut Racing Beirut v Al Egtmaaey Trablos Al Egtmaaey Trablos 3-2
Hong Kong Premier League 02/24 12:00 South China AA South China AA v R&F R&F 1-0
Israel Liga Alef South 02/24 11:38 Hapoel Hod Hasharon Hapoel Hod Hasharon v Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek 0-6
Israel Liga Alef North 02/24 11:38 Hapoel Hadera Hapoel Hadera v Maccabi Daliyat Al Karmel Maccabi Daliyat Al Karmel 4-2
Hungary U19 1st Division 02/24 11:38 MTK Budapest U19 v Budapest Honved U19 1-3
Israel Liga Bet South 02/24 11:33 Hapoel Holon Yaniv Hapoel Holon Yaniv v Beitar Ramat Gan 1-1
Israel Liga Alef South 02/24 11:33 SC Shicun Hamizrah SC Shicun Hamizrah v Hakoah Amidar Ramat Gan Hakoah Amidar Ramat Gan 1-1
Israel Liga Alef South 02/24 11:33 Maccabi Yafo Kabilyo Maccabi Yafo Kabilyo v Hapoel Kfar Shalem Hapoel Kfar Shalem 0-0
Israel Liga Alef South 02/24 11:30 SC Kfar Qasim SC Kfar Qasim v Ironi Kiryat Gat Ironi Kiryat Gat 2-0
Israel Liga Alef South 02/24 11:30 Maccabi Yavne Maccabi Yavne v Hapoel Azor Hapoel Azor 1-1
Israel Liga Bet North 02/24 11:25 FC Ahva Kfar Manda v Maccabi Maalot Tarshina Maccabi Maalot Tarshina 4-1
Turkey U21 Super Lig 02/24 11:00 Caykur Rizespor U21 Caykur Rizespor U21 v Kayserispor U21 Kayserispor U21 2-2
Iran Pro League 02/24 11:00 FC Mashhad FC Mashhad v Tractor Sazi Tractor Sazi 1-2
Ukraine Reserve League 02/24 11:00 Olimpik Donetsk Reserves Olimpik Donetsk Reserves v Stal Dniprodzerzhynsk Reserves Stal Dniprodzerzhynsk Reserves 1-1
Ukraine Reserve League 02/24 11:00 PFC Oleksandria Reserves PFC Oleksandria Reserves v Volyn Lutsk Reserves Volyn Lutsk Reserves 1-0
Ukraine Reserve League 02/24 11:00 Zorya Reserves Zorya Reserves v Dynamo Kiev Reserves Dynamo Kiev Reserves 0-3
Moldova Divizia Nationala 02/24 11:00 FC Milsami FC Milsami v FC Zaria Balti FC Zaria Balti 1-2
Moldova Divizia Nationala 02/24 11:00 Academia UTM Academia UTM v CS Petrocub CS Petrocub 2-1
Moldova Divizia Nationala 02/24 11:00 Speranta Nisporeni Speranta Nisporeni v Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 0-2
Russia FNL Cup 02/24 10:45 Ural Ural v FK Tyumen FK Tyumen 1-1
Israel Liga Bet South 02/24 10:31 Maccabi Amishav Petah Tikva Maccabi Amishav Petah Tikva v AS Holon Mor AS Holon Mor 2-0
Israel Liga Alef North 02/24 10:31 Maccabi Tzur Shalom Maccabi Tzur Shalom v Hapoel Beit Shean Hapoel Beit Shean 0-1
Israel Liga Alef North 02/24 10:30 Hapoel Asi Gilboa Hapoel Asi Gilboa v Hapoel Iksal Imad Hapoel Iksal Imad 0-2
Israel Liga Bet South 02/24 10:30 Sports Club Beer Sheva Sports Club Beer Sheva v AS Nordia Jerusalem AS Nordia Jerusalem 1-4
Australia Brisbane Premier League 02/24 10:30 Albany Creek Albany Creek v Holland Park Hawks Holland Park Hawks 2-1
Australia Brisbane Premier League 02/24 10:30 Eastern Suburbs Eastern Suburbs v Peninsula Power Peninsula Power 0-2
Israel Liga Bet South 02/24 10:29 Hapoel Nahlat Yehuda Hapoel Nahlat Yehuda v Beitar Petah Tikva 0-0
Israel Liga Alef South 02/24 10:27 Sport Club Dimona Sport Club Dimona v Beitar Kfar Saba Shlomi Beitar Kfar Saba Shlomi 1-0
Israel Liga Bet South 02/24 10:13 Hapoel Kiryat Ono v MS Tseirey Taybe 1-1
Israel Liga Alef South 02/24 10:13 SC Bnei Yaffo Ortodoxim SC Bnei Yaffo Ortodoxim v Hapoel Mahane Yehuda Hapoel Mahane Yehuda 1-0
Iran Div 1 02/24 10:13 Fajr Shahid Sepasi v Naft Mased Soleiman 0-3
Israel Liga Bet South 02/24 09:59 FC Beitar Yavne v Bnei Yeechalal Rehovot Bnei Yeechalal Rehovot 1-2
Israel Liga Bet South 02/24 09:59 Maccabi Ironi Sderot v Moadon Zeirey Rahat Moadon Zeirey Rahat 2-0
Israel Liga Bet South 02/24 09:47 SC Maccabi Ashdod v Beitar Givat Zeev Shabi 1-1
Israel Liga Bet South 02/24 09:47 Beitar Ironi Maale Adumim v Ironi Beit Shemesh 7-2
India I-League 2nd Division 02/24 09:47 Kenkre SC Kenkre SC v Ozone FC 2-3
Turkey U21 Super Lig 02/24 09:30 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21 v Bursaspor U21 Bursaspor U21 1-1
Australia South Australia Premier League 02/24 09:30 Adelaide Comets Adelaide Comets v Adelaide United U21 Adelaide United U21 4-2
Australia Victoria Premier League 02/24 09:30 Port Melbourne SC Port Melbourne SC v Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 0-0
India Bangalore Super Division 02/24 09:24 Bengaluru FC Bengaluru FC v MEG 2-1
Israel Liga Bet South 02/24 09:24 Hapoel Ramat Israel Hapoel Ramat Israel v Maccabi Ironi Kfar Yona Maccabi Ironi Kfar Yona 3-0
Israel Liga Bet South 02/24 09:23 FC Ironi Or Yehuda v Shimshon Tel Aviv Shimshon Tel Aviv 1-0
Australia Victoria Premier League 2 02/24 09:23 Richmond SC Richmond SC v Nunawading Nunawading 2-5
Europe Friendlies 02/24 09:20 Solyaris Moscow Solyaris Moscow v FK Ryazan FK Ryazan 1-0
Algeria Youth League 02/24 09:20 GC Mascara U21 v USM Blida U21 1-1
Algeria Youth League 02/24 09:20 ASM Oran U21 v Ain Fakroun U21 4-1
Algeria Youth League 02/24 09:20 Amal Bou Saada U21 v JSM Skikda U21 0-0
Algeria Youth League 02/24 09:20 USM Bel Abbes U21 v CS Constantine U21 CS Constantine U21 3-0
Algeria Youth League 02/24 09:20 MC Alger U21 v ES Setif U21 1-1
Algeria Youth League 02/24 09:20 CA Batna U21 v NA Hussein Dey U21 2-3
Australia Victoria Premier League 02/24 09:15 Bentleigh Greens Bentleigh Greens v Melbourne Knights Melbourne Knights 1-3
Vietnam V-League 02/24 09:00 Sanna Khanh Hoa Sanna Khanh Hoa v Hai Phong Hai Phong 2-1
Australia A-League 02/24 08:50 Melbourne City Melbourne City v Sydney FC Sydney FC 1-3
Malaysia Premier League 02/24 08:45 UiTM UiTM v Johor Darul Takzim II Johor Darul Takzim II 2-2
Australia Brisbane Premier Reserve League 02/24 08:30 Albany Creek Reserves v Holland Park Hawks Reserves 2-3
Australia Brisbane Premier Reserve League 02/24 08:30 Eastern Suburbs Reserves v Peninsula Power Reserves 2-2
Israel Liga Bet South 02/24 08:30 SC Cpa Tel Aviv v Hapoel Pardesiyah Noam Hapoel Pardesiyah Noam 2-2
Russia FNL Cup 02/24 06:44 FK Tambov FK Tambov v Volgar G Astrakhan Volgar G Astrakhan 0-0
India Bangalore A Division - 80 mins play 02/24 06:44 Bangalore Independents v Income Tax SC 3-0
Australia Victoria U20 League 02/24 06:44 Port Melbourne U20 Port Melbourne U20 v Oakleigh Cannons U20 Oakleigh Cannons U20 2-0
Australia Victoria U20 League 02/24 06:43 Bentleigh Greens U20 v Melbourne Knights U20 Melbourne Knights U20 0-2
Australia SA Premier League Reserves 02/24 06:43 Adelaide Comets Reserves v Adelaide United Reserves 1-3