Quarter Final Matches 02/25 09:00 Bernabe Zapata Miralles v Carlos Taberner 0-0
Challenger Yokohama Qual 02/25 02:30 Blake Mott v Takeaki Ito 6-4,6-0
Challenger Kyoto 02/25 02:30 Yasutaka Uchiyama v Grega Zemlja 3-6,6-4,6-3
ITF China F2 02/25 02:00 Fernando Romboli v Tsung-Hua Yang 3-6,1-6
ITF Women Nanjing 02/25 02:00 Shanshan Guo Shanshan Guo v Hanyu Guo Hanyu Guo 6-4,1-6,1-6
ITF Women Perth 02/25 02:00 Priscilla Hon v Destanee Aiava 7-6,6-7,1-6
ITF Women Perth 02/25 02:00 Tereza Mrdeza v Viktoria Kuzmova 2-6,6-1,5-7
ITF Women Nanjing Qual 02/25 02:00 Le Zhao Le Zhao v Tingting Pei 0-6,6-3,3-6
ITF Women Nanjing Qual 02/25 02:00 Yuping Wang v Chen Wang 6-2,4-6,3-5
ITF Women Nanjing Qual 02/25 02:00 Pinyi Zuo Pinyi Zuo v Mami Hasegawa 4-6,0-6
Challenger Yokohama Qual 02/25 01:00 Yusuke Takahashi v Shuichi Sekiguchi 6-4,3-6,2-5
Challenger Yokohama Qual 02/25 01:00 Jimmy Wang v Gengo Kikuchi 6-3,3-6,5-1
Challenger Yokohama Qual 02/25 01:00 Xin Gao v Nasa Hatakeyama 4-6,6-7
Challenger Yokohama Qual 02/25 01:00 Brydan Klein v Renta Tokuda 2-6,7-5,5-1
ATP Delray Beach 02/25 01:00 Sam Querrey Sam Querrey v Juan Martin Del Potro 5-7,5-7
ITF USA F8 MD 02/24 23:30 Pla Malfeito/Ramanathan v Jones/Knights 4-6,6-4,10-5
ATP Delray Beach 02/24 23:00 Milos Raonic v Kyle Edmund 4-6,6-3,6-4
ATP Rio De Janeiro 02/24 22:30 Thiago Monteiro v Casper Ruud 2-6,6-7
Challenger Morelos MD 02/24 22:00 Krajicek/Withrow v H-Fernandez/Struvay 6-3,6-4
ITF USA F8 MD 02/24 22:00 Callahan/Chappell v Filipenko/Peric 7-6,6-2
ATP Rio De Janeiro MD 02/24 21:30 Murray/Soares v Carreno-Busta/Cuevas 4-6,6-3,0-0
ITF Women Rancho Santa Fe WD 02/24 21:00 Kenin/Stefani v Day/Dolehide 4-6,6-4,9-11
ITF Women Rancho Santa Fe WD 02/24 21:00 Gordon/Hibi v Kalinina/Scholl 3-6,5-7
ATP Rio De Janeiro 02/24 21:00 Pablo Carreno-Busta v Alexandr Dolgopolov 7-6,6-7,1-0
ITF USA F8 02/24 20:30 Dominik Koepfer v Fred Simonsson 2-6,7-5,6-2
ATP Rio De Janeiro MD 02/24 20:00 Cabal/Farah v Peralta/Zeballos 6-7,7-6,10-6
Challenger Bergamo 02/24 20:00 Matteo Berrettini v Andrey Golubev 6-3,6-7,3-5
ATP Delray Beach MD 02/24 19:30 Bryan/Bryan v Lu/Paes 6-7,6-2,7-10
ITF Women Rancho Santa Fe 02/24 19:30 Michelle Larcher de Brito v Bianca Andreescu 2-6,1-6
ITF Women Rancho Santa Fe 02/24 19:30 Maria Sanchez v Katherine Sebov 7-6,1-6,4-6
ATP Marseille 02/24 19:30 Gael Monfils v Richard Gasquet 7-6,4-6,2-6
ATP Rio De Janeiro 02/24 19:30 Diego Schwartzman v Dominic Thiem 2-6,3-6
Challenger Bergamo 02/24 18:30 Jerzy Janowicz v Egor Gerasimov 6-7,6-3,7-5
Challenger Morelos 02/24 18:00 Nicolas Jarry v Austin Krajicek 6-4,6-4
ITF Women Rancho Santa Fe 02/24 18:00 Caroline Dolehide v Sofia Kenin 6-2,4-6,6-7
ITF Women Rancho Santa Fe 02/24 18:00 Kayla Day v Mayo Hibi 2-6,6-3,7-5
ATP Marseille 02/24 18:00 Lucas Pouille v Daniil Medvedev 4-6,6-1,6-4
ATP Rio De Janeiro 02/24 18:00 Albert Ramos-Vinolas v Nicolas Kicker 6-2,6-3
ITF USA F8 02/24 17:30 Ramkumar Ramanathan v Rhyne Williams 4-6,5-7
ATP Delray Beach 02/24 17:30 Steve Johnson Steve Johnson v Jack Sock 4-6,6-7
ITF USA F8 02/24 17:00 Makoto Ochi v Andrea Collarini 2-6,5-6
WTA Dubai WD 02/24 16:30 Chan/Shvedova v Hlavackova/Peng 1-6,3-6
Challenger Morelos 02/24 16:30 Alexander Bublik v Eduardo Struvay 6-4,6-4
WTA Budapest 02/24 16:30 Timea Babos v Oceane Dodin 6-4,2-6,6-1
Challenger Bergamo 02/24 16:00 Yannick Hanfmann v Quentin Halys 4-6,3-6
Semi-Finals 02/24 15:00 Angelique Kerber v Elina Svitolina 3-6,6-7
WTA Budapest 02/24 15:00 Aliaksandra Sasnovich v Lucie Safarova 3-6,5-7
ATP Marseille 02/24 14:30 Gilles Simon v Jo-Wilfried Tsonga 4-6,1-6
Challenger Bergamo 02/24 14:30 Filip Krajinovic v Remi Boutillier 3-6,6-2,5-4
WTA Budapest 02/24 13:30 Annika Beck v Carina Witthoeft 1-6,1-5
Semi-Finals 02/24 13:00 Caroline Wozniacki v Anastasija Sevastova 6-3,6-4
ATP Marseille 02/24 13:00 Norbert Gombos v Nick Kyrgios 3-6,3-6
ITF Women Hammamet WD 02/24 12:30 Juhaszova/Kerimbayeva v Jarlskog/Rosenqvist 1-6,5-7
ITF Women Hammamet WD 02/24 12:30 Hsu/Samir v Kordolaimi/Perez Rojas 6-1,0-6,10-6
ITF Women Moscow WD - Semi-Finals 02/24 12:30 Grammatikopoulou/ Sizikova v Lapko/ Yastremska 7-6,1-6,0-0
ITF Women Sharm El Sheikh WD 02/24 12:30 Shroff/W-Smith v Ozgen/Vrljic 6-7,5-7
ITF Women Palmanova WD 02/24 12:30 Cavalle-Reimers/Saez Larra v Gerlach/Hobgarski 4-6,4-6
ITF Egypt F6 02/24 12:30 Lukas Klein v Nicolaas Scholtz 6-3,1-6,2-6
WTA Budapest 02/24 12:00 Julia Goerges v Yanina Wickmayer 6-1,6-5
Challenger Bergamo MD 02/24 11:30 Knowle/Shamasdin v Arnaboldi/Napolitano 7-6,6-3
ATP Marseille MD 02/24 11:00 Benneteau/Mahut v Chardy/Eysseric 6-4,6-7,0-0
ITF Women Moscow WD - Semi-Finals 02/24 11:00 Schoofs/Yashina v Lemoine/Wacanno 6-2,6-3
ITF Women Antalya WD 02/24 10:30 Fomina/Takunyaci v Eraydin/Kennel 3-6,2-5
ITF Women Palmanova 02/24 10:30 Giulia G-Monticone v Magdalena Frech 7-5,6-2
ITF Women Palmanova 02/24 10:30 Eva Guerrero Alvarez v Irene Burillo Escorihuela 4-6,4-6
ITF Women Hammamet 02/24 10:30 Giorgia Marchetti v Julia Grabher 3-6,4-6
ITF Women Hammamet 02/24 10:30 Lucrezia Stefanini v Nastassja Burnett 4-6,6-2,3-6
Quarter Final Matches 02/24 10:30 Martin Cuevas v Dragos Dima 3-6,6-4,2-6
Quarter Final Matches 02/24 10:30 Stefano Travaglia v Moez Echargui 6-2,6-2
Challenger Bergamo MD 02/24 10:00 Marcan/Weissborn v Begemann/Bury 4-6,6-3,0-0
WTA Dubai WD 02/24 10:00 Mirza/Strycova v Makarova/Vesnina 4-6,3-5
WTA Budapest WD 02/24 10:00 Hsieh/Kalashnikova v Krunic/Stojanovic 6-2,6-2
ITF Women Moscow 02/24 09:30 Anna Karolina Schmiedlova v Dayana Yastremska 6-2,3-6,5-4
ITF Women Moscow 02/24 09:30 Vitalia Diatchenko v An-Sophie Mestach An-Sophie Mestach 1-6,0-6
ITF Women Antalya 02/24 09:30 Cristina Dinu v Anastasiya Vasylyeva 7-6,6-2
ITF Turkey F7 02/24 09:30 Cem Ilkel v Seong Chan Hong 6-7,6-4,6-5
ITF Women Palmanova 02/24 09:00 Martina Colmegna v Katharina Gerlach 3-6,6-3,6-7
ITF Women Palmanova 02/24 09:00 Olga Saez Larra v Lauren Embree 6-1,6-0
ITF Women Hammamet 02/24 09:00 Chieh-Yu Hsu v Mirjam Bjorklund 4-6,6-2,6-1
ITF Women Hammamet 02/24 09:00 Kamila Kerimbayeva v Sandra Samir 0-0
ITF India F2 MD 02/24 08:30 Balaji/Vardhan v Haenle/Vinsant 6-2,6-5
ITF India F2 MD 02/24 08:30 Agarwal/K Poonacha v Jayaprakash/Prashanth 2-6,0-0
ITF Women Moscow 02/24 08:00 Daria Kruzhkova v Alina Silich 0-6,1-6
ITF Women Antalya 02/24 08:00 Basak Eraydin v Pia Konig 6-1,7-5
ITF Turkey F7 02/24 08:00 Benjamin Lock v Aleksandar Lazov 0-6,2-5
ITF Egypt F6 02/24 08:00 Niels Desein v Benjamin Bonzi 1-6,4-6
ITF Egypt F6 02/24 08:00 Alex Molcan v Jules Okala 3-6,1-6
ITF Women Sharm El Sheikh 02/24 08:00 Yuliya Hatouka v Pemra Ozgen 3-6,7-6,6-4
ITF Women Sharm El Sheikh 02/24 08:00 Emily Webley-Smith v Britt Geukens 6-2,6-3
ITF Women Sharm El Sheikh 02/24 08:00 Ana Vrljic v Shelby Talcott 6-3,7-6
ITF Women Sharm El Sheikh 02/24 08:00 Julia Terziyska v Nuria Parrizas-Diaz 6-4,4-6,5-4
ITF Turkey F7 02/24 08:00 Dmitry Popko v Altug Celikbilek 6-7,7-6,3-6
ITF Women Antalya 02/24 08:00 Ayla Aksu v Victoria Kan 6-4,2-0
ITF Turkey F7 02/24 08:00 Vadym Ursu v Marsel Ilhan 6-7,4-5
ITF Indonesia F3 MD 02/24 07:30 Sasongko/Trijati v Katayama/Shimabukuro 6-7,6-3,5-10
Challenger Kyoto MD 02/24 07:30 Ratiwatana/Ratiwatana v Gonzales/Hsieh 6-4,7-6
ITF Indonesia F3 MD 02/24 06:46 Barki/Rungkat v Kobayashi/Matsuzaki 6-1,5-2
ITF India F2 02/24 06:00 N.Sriram Balaji v N. Vijay Sundar Prashanth 6-3,6-4
ITF China F2 MD 02/24 06:00 Agamenone/Zukas v Huang/Okamura 1-6,4-6
ITF Women Nanjing WD 02/24 06:00 Guo/Tang v Li/Zhang 7-5,3-6,0-0
ITF Indonesia F3 02/24 06:00 Alexandre Muller v Valentin Nourrissat 6-1,3-1
Challenger Kyoto 02/24 06:00 Yosuke Watanuki v Blaz Kavcic 4-6,6-2,4-5