Brazil Catarinense 2 06/24 22:10 Concordia AC Concordia AC v Juventus Jaragua Do Sul Juventus Jaragua Do Sul 2-1
Ecuador Primera B 06/24 20:52 Club Atletico Porteno Club Atletico Porteno v Independiente Juniors Independiente Juniors 0-0
Peru Copa Bicentenario 06/24 20:30 Union Huaral Union Huaral v Universitario de Deportes Universitario de Deportes 0-0
Colombia U20 League 06/24 20:06 Union Magdalena U20 v Real Cartagena U20 1-0
Africa Cup of Nations 06/24 20:00 Mali Mali v Mauritania Mauritania 4-1
Brazilian Matches 06/24 19:59 EC Iranduba U19 v Nacional AM U19 2-1
Iceland Premier League Women 06/24 19:15 Breidablik Women Breidablik Women v HK Vikingur Women HK Vikingur Women 2-1
Iceland Premier League Women 06/24 19:15 Fylkir Reykjavik Women Fylkir Reykjavik Women v Selfoss Women Selfoss Women 1-1
Iceland Premier League Women 06/24 19:15 Keflavik Women Keflavik Women v Stjarnan Women Stjarnan Women 5-0
Iceland 1 Deild 06/24 19:15 Njardvik Njardvik v Haukar Haukar 1-5
Venezuela Reserve League 06/24 19:04 Deportivo Tachira Reserves Deportivo Tachira Reserves v Academia Puerto Cabello Reserves Academia Puerto Cabello Reserves 3-0
Women's World Cup 06/24 19:00 Sweden Women Sweden Women v Canada Women Canada Women 1-0
European U21 Championship 06/24 19:00 France U21 France U21 v Romania U21 Romania U21 0-0
European U21 Championship 06/24 19:00 Croatia U21 Croatia U21 v England U21 England U21 3-3
UK Friendlies 06/24 18:30 Larne FC Larne FC v Rathfriland Rangers Rathfriland Rangers 8-0
Brazil Paulista Cup 06/24 18:00 EC Agua Santa EC Agua Santa v EC Sao Bernardo EC Sao Bernardo 0-1
Brazil Campeonato Carioca B2 06/24 18:00 Bela Vista Bela Vista v Casimiro de Abreu EC Casimiro de Abreu EC 2-3
Norway Division 3 Group 1 06/24 18:00 Sarpsborg 2 Sarpsborg 2 v Rommen SK Rommen SK 5-0
Iceland U19 League 06/24 17:56 KR/KV U19 v Keflavik U19 1-2
Brazil Campeonato Paranaense U19 06/24 17:56 Parana Clube U19 v Andraus Brasil U19 9-0
Sweden U19 Division 1 06/24 17:30 IFK Stocksund U19 v Vaksala SK U19 Vaksala SK U19 4-1
UK Friendlies 06/24 17:30 SV Slavonija Bern SV Slavonija Bern v Vojvodina-Croatia Vojvodina-Croatia 1-5
Sweden 3.div Södra Svealand 06/24 17:29 IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna v Trosa Vagnhärad SK 1-1
Venezuela Reserve League 06/24 17:05 Deportivo La Guaira Reserves Deportivo La Guaira Reserves v Atlético Venezuela Reserves Atlético Venezuela Reserves 1-2
Sweden 3.div Södra Götaland 06/24 17:02 Sodra Sandby IF v FBK Balkan FBK Balkan 0-2
Sweden 3.div Mellersta Götaland 06/24 17:01 Holmalunds IF v IFK Falköping FF IFK Falköping FF 3-7
Africa Cup of Nations 06/24 17:00 Tunisia Tunisia v Angola Angola 1-1
Norway Division 3 Group 2 06/24 17:00 IF Ready IF Ready v Mjondalen 2 Mjondalen 2 0-2
Sweden 2.div Östra Götaland 06/24 17:00 Husqvarna FF Husqvarna FF v FK Älmeboda/Linneryd FK Älmeboda/Linneryd 3-2
Sweden 2.div Södra Svealand 06/24 17:00 Enskede IK Enskede IK v Södertälje FK Södertälje FK 2-2
Norway Division 3 Group 1 06/24 17:00 Molde 2 Molde 2 v Spjelkavik Spjelkavik 3-1
Sweden 1.div Södra 06/24 17:00 IK Oddevold IK Oddevold v IFK Varnamo IFK Varnamo 3-1
Sweden 1.div Södra 06/24 17:00 Eskilsminne IF Eskilsminne IF v Landskrona BoIS Landskrona BoIS 2-1
Sweden Superettan 06/24 17:00 GAIS GAIS v Degerfors Degerfors 0-3
Sweden Superettan 06/24 17:00 Norrby IF Norrby IF v Syrianska FC Syrianska FC 3-2
Sweden Superettan 06/24 17:00 Osters IF Osters IF v Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC 1-1
Sweden 3.div Nordöstra Götaland 06/24 16:58 IK Sleipner IK Sleipner v Mjölby AI Mjölby AI 0-0
Iraq League 06/24 16:15 Erbil SC Erbil SC v Al Najaf 0-0
Europe Friendlies 06/24 16:00 SV Horn SV Horn v FC Ufa FC Ufa 2-1
Women's World Cup 06/24 16:00 Spain Women Spain Women v USA Women USA Women 1-2
AFC Cup 06/24 16:00 Al Ahed Al Ahed v Al-Wehdat Al-Wehdat 0-0
Europe Friendlies 06/24 16:00 NK Maribor NK Maribor v Cracovia Krakow Cracovia Krakow 1-2
Norway Division 3 Group 5 06/24 16:00 Ranheim 2 Ranheim 2 v Orkla Orkla 2-2
Norway Division 3 Group 3 06/24 16:00 Staal Jørpeland Staal Jørpeland v Viking 2 Viking 2 2-5
Norway Division 3 Group 2 06/24 16:00 Drøbak/Frogn Drøbak/Frogn v Vålerenga 2 Vålerenga 2 0-7
Finland Division 1 06/24 15:30 KTP KTP v FC Haka FC Haka 0-1
Nigeria Cup 06/24 15:06 Kano Pillars Kano Pillars v Kwara United Kwara United 0-0
UK Friendlies 06/24 15:00 SC Croat San Pedro v Pajde Mohlin Pajde Mohlin 1-1
Europe Friendlies 06/24 15:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta v Chindia Targoviste Chindia Targoviste 3-1
Russia Regional League 06/24 15:00 Rosich Moskovskiy Rosich Moskovskiy v Kuntsevo Kuntsevo 2-2
Europe Friendlies 06/24 15:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt v Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow 1-3
Europe Friendlies 06/24 15:00 Avangard Kursk Avangard Kursk v Salyut Belgorod Salyut Belgorod 3-0
Europe Friendlies 06/24 15:00 Cherno More Varna Cherno More Varna v Arda Kardzhali Arda Kardzhali 2-0
Europe Friendlies 06/24 15:00 Astra Giurgiu Astra Giurgiu v Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1-1
Europe Friendlies 06/24 15:00 CSKA Sofia CSKA Sofia v FK Pribram FK Pribram 3-0
Norway Division 3 Group 5 06/24 15:00 Raufoss 2 Raufoss 2 v Rosenborg 2 Rosenborg 2 1-4
Africa Cup of Nations 06/24 14:30 Ivory Coast Ivory Coast v South Africa South Africa 1-0
Brazil U20 League 06/24 14:10 Goncalense FC U20 Goncalense FC U20 v Nova Cidade U20 Nova Cidade U20 3-3
Georgia Liga 3 06/24 14:05 Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti v Kolkheti Kolkheti 3-1
Georgia Liga 3 06/24 14:02 FC Borjomi FC Borjomi v FC Gori FC Gori 0-1
Georgia Erovnuli Liga 2 06/24 14:00 FC Telavi FC Telavi v FC Merani Tbilisi FC Merani Tbilisi 3-0
UK Friendlies 06/24 14:00 SKA Energia Khabarovsk SKA Energia Khabarovsk v Banants Yerevan Banants Yerevan 1-1
Georgia Erovnuli Liga 2 06/24 14:00 FC Telavi FC Telavi v FC Merani Tbilisi FC Merani Tbilisi 3-0
Georgia Erovnuli Liga 2 06/24 14:00 FC Samtredia FC Samtredia v FC Gagra FC Gagra 4-1
Georgia Erovnuli Liga 2 06/24 14:00 Guria Lanchkhuti Guria Lanchkhuti v FC Zugdidi FC Zugdidi 1-0
Sweden Folksam U21 06/24 13:00 Djurgardens U21 Djurgardens U21 v AFC Eskilstuna U21 AFC Eskilstuna U21 0-2
Norway Division 3 Group 6 06/24 13:00 Tromsø 2 Tromsø 2 v Bodø/Glimt 2 Bodø/Glimt 2 1-1
Europe Friendlies 06/24 12:58 Slavia Sofia Slavia Sofia v Akademija Pandev Akademija Pandev 3-2
Vietnam Championship Women 06/24 11:30 Phong Phu Ha Nam Women v Ho Chi Minh Women 1-2
Norway Division 2 Group 2 06/24 11:00 Odd II Odd II v Alta Alta 5-0
Australia Victoria Premier League 2 06/24 10:30 Bulleen Lions Bulleen Lions v Eastern Lions Eastern Lions 1-0
South Korea K-League 2 06/24 10:30 Bucheon Bucheon v Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC 3-2
Russia Division 3 06/24 10:00 Akademiya Permskiy Kray Akademiya Permskiy Kray v Tyumen-D 0-1
South Korea K-League 2 06/24 10:00 Suwon FC Suwon FC v Gwangju FC Gwangju FC 0-2
Australia Queensland U20 League 06/24 09:30 Western Pride U20 Western Pride U20 v SWQ Thunder U20 SWQ Thunder U20 1-4
Myanmar U21 League 06/24 09:01 MFF Youth U21 v Yangon United FC U21 6-1
Myanmar U21 League 06/24 09:00 Zwekapin United U21 v Dagon FC U21 3-1
Vietnam Championship Women 06/24 08:59 Son La Women v Ho Chi Minh II Women 1-2
Myanmar U21 League 06/24 08:59 Hantharwady United FC U21 v Magwe FC U21 0-2
Australia Victoria NPL2 U20 League 06/24 08:30 Bulleen Lions U20 Bulleen Lions U20 v Eastern Lions U20 4-1
Europe Friendlies 06/24 08:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta v CS Coltea Brasov CS Coltea Brasov 0-8
China Super League Reserves 06/24 07:30 Dalian Yifang Reserves Dalian Yifang Reserves v Tianjin Quanjian Reserves Tianjin Quanjian Reserves 2-1
USA WPSL Women 06/24 01:30 LA Premier FC Women LA Premier FC Women v Legends FC Women Legends FC Women 1-0
CONCACAF Gold Cup 06/24 00:30 Martinique Martinique v Mexico Mexico 2-3
USA USL Championship 06/24 00:30 Rio Grande Valley FC Toros Rio Grande Valley FC Toros v Austin Bold FC Austin Bold FC 0-1