Soccer |
Esoccer Adriatic League - 10 mins play |
05'
|
Real Madrid (Spiderman) Esports
|
1-1
|
PSG (Liam) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Adriatic League - 10 mins play |
06'
|
Inter (Donatello) Esports
|
0-0
|
Barcelona (Cleo) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06'
|
A.Madrid (Spencer) Esports
|
1-3
|
Girona (val) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06'
|
Real Madrid (Ragnar) Esports
|
1-2
|
A.Bilbao (Carnage) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
06'
|
Marseille (Vicmestro) Esports
|
0-2
|
Roma (Boki) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
06'
|
West Ham (Zyen) Esports
|
2-2
|
Villarreal (Gaga) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
08'
|
Brighton (Daca) Esports
|
1-2
|
Newcastle (Elmagico) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
08'
|
West Ham (Buconi) Esports
|
1-2
|
Aston Villa (Izzy) Esports
|
|
|
Soccer |
Guatemala Liga Nacional |
17'
|
[12] Zacapa
|
0-0
|
Xelaju
[9]
|
|
|
Soccer |
Switzerland 1.Liga Promotion |
18'
|
[10] Breitenrain
|
1-0
|
FC Paradiso
[3] |
|
|
Soccer |
Italy Serie D |
20'
|
Grosseto
|
0-1
|
Ponsacco
|
|
|
Soccer |
Israel Division 1 Women |
20'
|
[2] FC Ramat Hasharon Women
|
0-1
|
Hapoel Raanana Women
[4]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 5 |
21'
|
[3] UE Vilassar de Mar
|
1-0
|
Peralada
[6]
|
|
|
Soccer |
Romania Liga 2 |
22'
|
[3] CS Corvinul Hunedoara
|
0-0
|
Gloria Buzau
[4]
|
|
|
Soccer |
Gambia Division 2 |
44'
|
Latrikunda Utd
|
0-1
|
Gambia Ports Authority
|
|
|
Soccer |
Gambia Division 2 |
45'
|
Wagadu FC
|
0-0
|
Serrekunda Utd
|
|
|
Soccer |
Finland U20 League |
45'
|
VJS Vantaa U20
|
0-1
|
PPJ U20
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 18 |
45'
|
[11] Huracan Balazote
|
0-1
|
Albacete B
[15]
|
|
|
Soccer |
Senegal Premier League |
45'
|
[5] AS Dakar Sacre Coeur
|
0-0
|
Teungueth FC
[2]
|
|
|
Soccer |
Senegal Premier League |
45'
|
[6] US Goree
|
1-0
|
Casa Sport
[10]
|
|
|
Soccer |
Senegal Premier League |
45'
|
[3] Guediawaye FC
|
1-1
|
Stade de Mbour
[12]
|
|
|
Soccer |
Cameroon Elite One |
45'
|
[6] UMS de Loum
|
0-0
|
APEJES Academy
[10]
|
|
|
Soccer |
Gambia Division 2 |
45'
|
BK Milan
|
0-1
|
RS Tallinding
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 2 |
46'
|
[16] Llanes
|
1-0
|
Real Titanico Laviana
[13] |
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 2 |
47'
|
[7] Praviano
|
0-0
|
Tuilla
[6]
|
|
|
Soccer |
Ethiopia Premier League |
51'
|
[5] Ethiopian Coffee
|
1-1
|
Fasil Kenema
[4]
|
|
|
Soccer |
Cameroon Elite Two |
57'
|
Djiko FC de Bandjoun
|
0-0
|
Racing de Bafoussam
|
|
|
Soccer |
Israel Liga Alef South |
58'
|
[1] Hapoel Kfar Shalem
|
4-3
|
Shimshon Tel Aviv
[4] |
|
|
Soccer |
Argentina Reserve League |
59'
|
Sportivo Italiano Reserves
|
0-1
|
Excursionistas Reserves
|
|
|
Soccer |
Israel Liga Bet South |
61'
|
Ramla
|
3-1
|
Hapoel Ironi Gedera
|
|
|
Soccer |
Mali Cup |
62'
|
Djoliba AC
|
3-0
|
US Bougouni
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 3 |
63'
|
[5] CD Bezana
|
1-1
|
UD Samano
[15]
|
|
|
Soccer |
Uganda Premier League |
63'
|
[8] KCCA
|
4-0
|
Busoga United FC
[14]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 3 |
63'
|
[8] Castro
|
1-1
|
At. Albericia
[4]
|
|
|
Soccer |
Poland II Liga |
64'
|
[14] Wisla Pulawy
|
3-0
|
Olimpia Elblag
[11]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 1 |
64'
|
[15] UD Barbadas
|
2-1
|
Alondras
[5]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 17 |
64'
|
[12] Fraga
|
3-0
|
Illueca
[16]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 18 |
65'
|
[14] CD Villacanas
|
2-0
|
Marchamalo
[12]
|
|
|
Soccer |
Cameroon Elite One |
65'
|
[3] Yong Sport Academy
|
3-1
|
Dynamo de Douala
[2] |
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 1 |
66'
|
[16] Betanzos
|
0-2
|
Arosa
[4]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 14 |
66'
|
[3] SP Villafranca
|
0-0
|
At. Pueblonuevo
[13]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 14 |
66'
|
[9] CD Diocesano
|
1-0
|
CD Don Alvaro
[14] |
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 8 |
67'
|
[14] At. Bembibre
|
0-1
|
Almazan
[12]
|
|
|
Soccer |
Cameroon Elite One |
71'
|
[2] Union Douala
|
1-0
|
Aigle Royal Menoua
[3] |
|
|
Soccer |
Spain Youth League |
89'
|
Alboraya U19
|
1-0
|
Atletico Madrileno U19
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 8 |
90'
|
[16] Mirandes B
|
1-0
|
Ponferradina B
[18] |
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 4 |
92'<sup>+5</sup>
|
[17] Aurrera Ondarroa
|
0-1
|
Lagun Onak
[6]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 7 |
93'
|
[14] Villanueva Del Pardillo
|
0-1
|
CD Galapagar
[9] |
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 17 |
95'<sup>+5</sup>
|
[2] CD Ebro
|
3-1
|
CD Utrillas
[11] |
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
2 - 03:35
|
DAL Mavericks (CARNAGE) Esports
|
20-36
|
GS Warriors (THA KID) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
3 - 02:35
|
LA Lakers (SPEED) Esports
|
42-40
|
BOS Celtics (HOGGY) Esports
|
|
|
Basketball |
Adriatic League |
2 - 09:12
|
[5] Zadar
|
22-25
|
FMP
[12]
|
|
|
Basketball |
Spain Liga Women |
2 - 09:32
|
[2] Valencia Women
|
7-17
|
Perfumerias Avenida Women
[1]
|
|
|
Basketball |
Iceland Premier League |
2 - 08:59
|
[8] Hottur
|
13-27
|
Tindastoll
[7]
|
|
|
Basketball |
Bulgaria NBL |
2 - 09:11
|
[4] Balkan Botevgrad
|
27-23
|
CSKA Sofia
[5] |
|
|
Basketball |
Spain Liga Women |
2 - 08:51
|
[10] Ferrol Women
|
14-16
|
IDK Guipuzcoa Women
[8]
|
|
|
Basketball |
Croatia A1 Liga |
2 - 09:02
|
[4] Cedevita Junior
|
37-18
|
Bosco
[12]
|
|
|
Basketball |
Lithuania LKL |
2 - 07:13
|
[5] Lietkabelis
|
24-25
|
Rytas
[2]
|
|
|
Basketball |
Spain LEB Plata |
2 - 04:18
|
Prat Joventut
|
30-36
|
Santfeliuenc A
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5mins |
4 - 04:36
|
OKC Thunder (Pakapaka) Esports
|
67-55
|
ATL Hawks (Djapacmeister) Esports
|
|
|
Basketball |
Finland Division 1A |
3 - 10:00
|
[4] Kipina Basket
|
56-32
|
Raholan Pyrkiva
[5] |
|
|
Basketball |
Finland Division 1B |
3 - 10:00
|
Lappeenrannan NMKY
|
36-36
|
PuHu Juniorit
|
|
|
Basketball |
Finland Division 1A |
2 - 01:51
|
[2] Jyvaskyla Basketball Academy
|
48-34
|
Aanekosken Huima
[7] |
|
|
Basketball |
Finland Division 1A |
2 - 08:10
|
[1] Tapiolan Honka
|
23-14
|
Pyrinto Akatemia A
[8] |
|
|
Basketball |
Finland Korisliiga Women |
3 - 10:00
|
[4] Tampereen Pyrinto Women
|
43-35
|
Forssan Alku Women
[5] |
|
|
Basketball |
Romania LNB |
3 - 04:59
|
[10] CSM Corona Brasov
|
56-47
|
Targu Mures
[9]
|
|
|
Basketball |
Turkey TB2L |
4 - 06:25
|
[6] High Touch HT
|
56-38
|
Karamurselbey SK
[2] |
|
|
Basketball |
Iceland Premier League |
4 - 05:44
|
[10] Haukar
|
79-78
|
Alftanes
[6] |
|
|
Basketball |
Lithuania NKL |
3 - 01:09
|
[1] Palangos Olimpas
|
62-66
|
Jurbarkas-Karys
[4] |
|
|
Basketball |
Israel Premier League Women |
4 - 03:48
|
[4] Maccabi Ramat Gan Women
|
60-70
|
Elitzur Ramla Women
[1]
|
|
|
Volleyball |
Turkey Ligi Women |
|
[1] Fenerbahce Women
|
17-22
|
Eczacibasi Women
[3]
|
|
|
Volleyball |
Slovakia Extraliga |
|
[3] Presov
|
19-21
|
Spartak Komarno
[2]
|
|
|
Volleyball |
Bulgaria SuperLiga |
25-11
|
[1] VC Deya Sport
|
0-0
|
Cherno More
[8]
|
|
|
Volleyball |
Poland Plus Liga |
25-23
|
[4] Resovia Rzeszow
|
12-9
|
Cuprum Lubin
[14]
|
|
|
Volleyball |
Finland Mestaruusliiga |
23-25
|
[2] Akaa-Volley
|
13-24
|
VaLePa
[3]
|
|
|
Volleyball |
Finland Mestaruusliiga |
25-19
|
[1] Hurrikaani
|
21-22
|
SAVO Volley
[4]
|
|
|
Baseball |
College Baseball |
03/28 17:00 |
[7] Manhattan
|
0-0
|
Canisius
[2] |
|
|
Ice Hockey |
Finland SM Liiga |
2 - 20:00
|
[4] Karpat
|
1-0
|
Jukurit
[5]
|
|
|
Ice Hockey |
Finland SM Liiga |
2 - 20:00
|
[3] Pelicans
|
0-1
|
HIFK
[6]
|
|
|
Ice Hockey |
World Champs Div 3 Women |
2 - 13:44
|
Bosnia and Herzegovina Women
|
0-3
|
Thailand Women
|
|
|
Ice Hockey |
Czech Republic 1 Liga |
2 - 20:00
|
[6] Zlin
|
0-0
|
HC Stadion Litomerice
[4]
|
|
|
Ice Hockey |
Finland SM Liiga |
2 - 20:00
|
[1] Tappara
|
2-0
|
TPS
[9]
|
|
|
Ice Hockey |
Czech Republic Extraliga |
2 - 05:10
|
[3] Trinec
|
0-0
|
CEZ Motor Ceske Budejovice
[6]
|
|
|
Ice Hockey |
Norway Eliteserien |
2 - 00:30
|
[4] Ringerike
|
2-3
|
Comet Halden
[2]
|
|
|
Ice Hockey |
Norway Eliteserien |
3 - 20:00
|
[3] Gruner
|
1-5
|
Narvik IK
[1]
|
|
|
Ice Hockey |
Czech Republic Liga U20 |
3 - 10:40
|
Slavia Praha U20
|
10-1
|
HK Mladi Draci Sumperk U20
|
|
|
Ice Hockey |
Ukraine Hockey League |
2 - 20:00
|
HK Kremenchuk
|
1-1
|
Sokol Kyiv
|
|
|
Handball |
Switzerland MNLA |
05:12
|
[3] Amicitia Zurich
|
3-1
|
TSV St. Otmar St. Gallen
[6]
|
|
|
Handball |
Hungary NB1 Women |
18:51
|
[5] Vac Women
|
7-9
|
FTC Women
[2]
|
|
|
Handball |
Hungary NB1 Women |
16:26
|
[4] Mosonmagyarovari KC Women
|
10-5
|
Vasas SC Women
[7] |
|
|
Handball |
Hungary NB1 Women |
19:12
|
[9] MTK Budapest Women
|
12-10
|
Fehervar KC Women
[10]
|
|
|
Handball |
Hungary NB1 Women |
20:34
|
[11] Kisvarda Women
|
4-5
|
Budaors Women
[6] |
|
|
Handball |
Hungary NB1 Women |
57:12
|
[8] Dunaujvaros Women
|
31-19
|
NEKA Women
[12] |
|
|
Handball |
Estonia Esiliiga |
55:27
|
Coop Polva
|
34-22
|
HC Tallinn/Mustamae
|
|
|
Tennis |
Challenger Girona |
0-40
|
[313] Gastao Elias
|
2-0
|
Nikolas Sanchez Izquierdo
[285] |
|
|
Tennis |
ITF M25 Saint Dizier MD |
40-30
|
Beckley/Calzi
|
5-5
|
Handel/Steinegger
|
|
|
Tennis |
ATP Miami MD |
0-0
|
Bopanna/Ebden
|
2-1
|
Granollers/Zeballos
|
|
|
Tennis |
ITF W50 Murska Sobota WD |
40-40
|
Iatcenko/Maklakova
|
5-2
|
Bartunkova/Dunne
|
|
|
Tennis |
Challenger Naples MD |
0-0
|
Liutarevich/Manafov
|
0-0
|
Maestrelli/Nardi
|
|
|
Tennis |
ATP Miami |
0-0
|
[5] Alexander Zverev
|
2-1
|
Fabian Marozsan
[57] |
|
|
Tennis |
ITF M15 Bragado |
0-0
|
Juan Bautista Otegui
|
0-0
|
Juan Estevez
|
|
|
Tennis |
Challenger Sao Leopoldo MD |
30-40
|
Reis da Silva/Torres
|
4-4
|
Romboli/Zormann
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Saint Dizier |
0-0
|
Boris Fassbender
|
3-6,0-0
|
Gauthier Onclin
|
|
|
Tennis |
ITF W75 Croissy-Beaubourg WD |
0-0
|
Cascino/Eala
|
6-4,2-0
|
Appleton/Haverlag
|
|
|
Tennis |
ITF W50 Murska Sobota WD |
0-0
|
Laboutkova/Milatova
|
1-6,1-6
|
Kucmova/Nagy
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita WD |
0-0
|
Raggi/Rocchetti
|
6-1,0-3
|
Abbagnato/Sara
|
|
|
Tennis |
UTR Pro Newport Beach |
0-0
|
Thomas Brown
|
6-2,4-3
|
Tristan Stringer
|
|
|
Tennis |
UTR Pro Newport Beach |
40-40
|
Tobias Luo
|
0-6,4-2
|
Lautaro Pane
|
|
|
Tennis |
Challenger Sao Leopoldo |
0-0
|
[274] Andrea Collarini
|
1-6,6-3,0-0
|
Enzo Couacaud
[231] |
|
|
Tennis |
ITF M15 Bragado |
30-30
|
Bautista Vilicich
|
6-3,1-1
|
Ignacio Monzon
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita |
40-40
|
Andreea Prisacariu
|
6-2,2-5
|
Clara Vlasselaer
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Tarragona |
0-0
|
Lorenzo Giustino
|
6-2,5-3
|
Max Alcala Gurri
|
|
|
Tennis |
Challenger Naples MD |
0-0
|
Barrientos/Matos
|
3-6,1-1
|
Nouza/Rikl
|
|
|
Horse Racing |
Gulfstream |
03/28 17:40 |
Gulfstream
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Palermo (ARG) |
03/28 17:30 |
Palermo (ARG)
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Southwell |
03/28 17:30 |
Southwell
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Oaklawn Park |
03/28 17:30 |
Oaklawn Park
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Club Hipico |
03/28 17:28 |
Club Hipico
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Mahoning Valley |
03/28 17:22 |
Mahoning Valley
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Aqueduct |
03/28 17:20 |
Aqueduct
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Lyon La Soie |
03/28 17:16 |
Lyon La Soie
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Wetherby |
03/28 17:10 |
Wetherby
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Chantilly |
03/28 17:04 |
Chantilly
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Lyon La Soie |
03/28 16:49 |
Lyon La Soie
|
View
|
|
|
|
Cricket |
Bago T10 Blast |
03/28 16:00 |
Store Bay Snorkelers
|
25/0,88/9
|
Pigeon Point Skiers
|
|
|
Cricket |
Indian Premier League |
03/28 14:00 |
Rajasthan Royals
|
185/5,107/4
|
Delhi Capitals
|
|
|
Greyhounds |
Towcester |
03/28 17:37 |
Towcester
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Kinsley |
03/28 17:33 |
Kinsley
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Limerick |
03/28 17:28 |
Limerick
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Perry Barr |
03/28 17:27 |
Perry Barr
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Crayford |
03/28 17:19 |
Crayford
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Towcester |
03/28 17:18 |
Towcester
|
View
|
|
|
|
Golf |
Ford Championship |
03/28 14:00 |
Ford Championship
|
View
|
|
|
|
Golf |
Houston Open |
03/28 12:20 |
Houston Open
|
View
|
|
|
|
Darts |
Modus Super Series Week 5 |
03/28 17:10 |
Ashley Coleman
|
2-1
|
Jarred Cole
|
|
|
Hockey |
Euro Hockey League Women |
03/28 16:00 |
Mannheimer Women
|
1-0
|
Club de Campo Women
|
|
|
Hockey |
Rink Hockey Nations Cup |
03/28 15:47 |
Spain Rink
|
4-1
|
Switzerland Rink
|
|
|
Floorball |
Czech Extraliga |
1 - 15:48
|
Mlada Boleslav
|
1-1
|
Vitkovice
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup Women |
|
Halyna Burtseva
|
0-0
|
Mariia Volosianska
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Vadym Komar
|
0-0
|
Ruslan Dereha
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Andrii Datsenko
|
0-0
|
Yevhenii Honchar
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
|
Matous Dura
|
0-0
|
Vit Benak
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
|
Jakub Folwarski
|
0-0
|
Jakub Kosowski
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Oleh Skoryk
|
0-0
|
Serhii Chuliukov
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Oleksandr Hainovskyi
|
0-0
|
Volodymyr Korobko
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
|
Marek Kulisek
|
0-0
|
Petr Kotrbaty
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Anton Molochko
|
1-3
|
Nazar Danyliuk
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Zdenek Vasatko
|
0-0
|
Michal Makara
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
11-9
|
Dmitri Kuznetsov
|
4-5
|
Maksim Sharofost
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
11-9
|
Adrian Spychala
|
5-5
|
Maciej Podsiadlo
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
|
Josef Ruzicka
|
1-0
|
Vaclav Hejda Jnr
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
10-12,7-11
|
Dmytro Neborak
|
0-0
|
Yevhen Gudimenko
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup Women |
7-11,11-5
|
Viktoriia Okhnych
|
6-5
|
Anastasiia Baryliak
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
9-11,11-4
|
Vadym Reva
|
0-2
|
Hennadii Buianover
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-7,11-8
|
Oleksandr Zhurba
|
11-7
|
Anton Tur
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
11-8,11-9,6-11,10-12
|
Radim Pokorny
|
5-7
|
Vaclav Pech
|
|
|
Table Tennis |
Challenger Series TT |
11-9,7-11,11-13
|
Akito Itagaki
|
1-3
|
Liang Qiu
|
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour Saquarema |
21-13
|
Schalk/Bourne
|
0-0
|
Trousil/Westphal
|
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour Saquarema |
21-18
|
Pedro/Gabriel
|
7-7
|
Cattet/Barthelemy
|
|
|
Squash |
Kinetic Racquet Squash Women |
03/28 17:00 |
Taba Taghavi
|
0-1
|
Marina Stefanoni
|
|
|
Esports |
CS2 - ESL Challenger League EU |
00:48
|
brazylijski luz
|
6-4
|
Aurora
|
|
|
Esports |
CS2 - ESL Challenger League EU |
01:34
|
Monte
|
4-6
|
Betera
|
|
|
Esports |
Rocket League - RLCS Major |
00:00
|
OG
|
1-0
|
Limitless
|
|
|
Esports |
Rocket League - RLCS Major |
00:00
|
Rule One
|
1-0
|
Elevate
|
|
|
Esports |
VALORANT - VCL EU North |
01:21
|
SweetNsour
|
3-4
|
Apeks
|
|
|
Esports |
LOL - LFL Spring Playoffs |
14:53
|
Gentle Mates
|
0-0
|
Vitality.Bee
|
|
|
Esports |
LOL - LVP SuperLiga Spring Playoffs |
20:27
|
Guasones
|
0-0
|
GIANTX PRIDE
|
|
|
Esports |
CS2 - ESL Challenger League EU |
02:01
|
FORZE
|
7-2
|
Space
|
|
|
Esports |
CS2 - PGL Major Copenhagen |
00:27
|
Cloud9
|
0-1
|
Team Vitality
|
|
|
Esports |
DOTA2 - Portal World Invitationals |
-1:-30
|
MOUZ
|
1-0
|
L1ga Team
|
|
|