Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
00'
|
Villarreal (Gaga) Esports
|
0-0
|
Marseille (Vicmestro) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
04'
|
Aston Villa (Izzy) Esports
|
0-0
|
Brighton (Daca) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
04'
|
Newcastle (Elmagico) Esports
|
0-1
|
Chelsea (Flamingo) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Adriatic League - 10 mins play |
10'
|
Inter (Donatello) Esports
|
1-1
|
Barcelona (Cleo) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Adriatic League - 10 mins play |
10'
|
Real Madrid (Spiderman) Esports
|
3-3
|
PSG (Liam) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
11'
|
Real Madrid (Ragnar) Esports
|
2-2
|
A.Bilbao (Carnage) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
11'
|
A.Madrid (Spencer) Esports
|
2-4
|
Girona (val) Esports
|
|
|
Soccer |
Guatemala Liga Nacional |
23'
|
[12] Zacapa
|
0-0
|
Xelaju
[9]
|
|
|
Soccer |
Switzerland 1.Liga Promotion |
24'
|
[10] Breitenrain
|
1-0
|
FC Paradiso
[3] |
|
|
Soccer |
Italy Serie D |
25'
|
Grosseto
|
0-1
|
Ponsacco
|
|
|
Soccer |
Israel Division 1 Women |
26'
|
[2] FC Ramat Hasharon Women
|
0-1
|
Hapoel Raanana Women
[4]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 5 |
27'
|
[3] UE Vilassar de Mar
|
1-1
|
Peralada
[6]
|
|
|
Soccer |
Romania Liga 2 |
28'
|
[3] CS Corvinul Hunedoara
|
0-0
|
Gloria Buzau
[4]
|
|
|
Soccer |
Senegal Premier League |
45'
|
[5] AS Dakar Sacre Coeur
|
0-0
|
Teungueth FC
[2]
|
|
|
Soccer |
Senegal Premier League |
45'
|
[6] US Goree
|
1-0
|
Casa Sport
[10]
|
|
|
Soccer |
Senegal Premier League |
45'
|
[3] Guediawaye FC
|
1-1
|
Stade de Mbour
[12]
|
|
|
Soccer |
Finland U20 League |
45'
|
VJS Vantaa U20
|
0-1
|
PPJ U20
|
|
|
Soccer |
Gambia Division 2 |
45'
|
BK Milan
|
0-1
|
RS Tallinding
|
|
|
Soccer |
Gambia Division 2 |
45'
|
Latrikunda Utd
|
1-1
|
Gambia Ports Authority
|
|
|
Soccer |
Gambia Division 2 |
45'
|
Wagadu FC
|
0-0
|
Serrekunda Utd
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 18 |
45'
|
[11] Huracan Balazote
|
0-1
|
Albacete B
[15]
|
|
|
Soccer |
Cameroon Elite One |
45'
|
[6] UMS de Loum
|
0-0
|
APEJES Academy
[10]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 2 |
52'
|
[16] Llanes
|
1-0
|
Real Titanico Laviana
[13] |
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 2 |
52'
|
[7] Praviano
|
1-0
|
Tuilla
[6]
|
|
|
Soccer |
Ethiopia Premier League |
56'
|
[5] Ethiopian Coffee
|
1-1
|
Fasil Kenema
[4]
|
|
|
Soccer |
Cameroon Elite Two |
63'
|
Djiko FC de Bandjoun
|
0-0
|
Racing de Bafoussam
|
|
|
Soccer |
Israel Liga Alef South |
64'
|
[1] Hapoel Kfar Shalem
|
4-3
|
Shimshon Tel Aviv
[4] |
|
|
Soccer |
Argentina Reserve League |
65'
|
Sportivo Italiano Reserves
|
0-1
|
Excursionistas Reserves
|
|
|
Soccer |
Israel Liga Bet South |
67'
|
Ramla
|
4-1
|
Hapoel Ironi Gedera
|
|
|
Soccer |
Mali Cup |
68'
|
Djoliba AC
|
3-0
|
US Bougouni
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 3 |
69'
|
[5] CD Bezana
|
1-1
|
UD Samano
[15]
|
|
|
Soccer |
Uganda Premier League |
69'
|
[8] KCCA
|
4-0
|
Busoga United FC
[14]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 3 |
69'
|
[8] Castro
|
1-1
|
At. Albericia
[4]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 1 |
70'
|
[15] UD Barbadas
|
2-1
|
Alondras
[5]
|
|
|
Soccer |
Poland II Liga |
70'
|
[14] Wisla Pulawy
|
3-0
|
Olimpia Elblag
[11]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 17 |
70'
|
[12] Fraga
|
3-0
|
Illueca
[16]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 18 |
71'
|
[14] CD Villacanas
|
2-0
|
Marchamalo
[12]
|
|
|
Soccer |
Cameroon Elite One |
71'
|
[3] Yong Sport Academy
|
3-1
|
Dynamo de Douala
[2] |
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 1 |
71'
|
[16] Betanzos
|
0-2
|
Arosa
[4]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 14 |
72'
|
[3] SP Villafranca
|
0-1
|
At. Pueblonuevo
[13]
|
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 14 |
72'
|
[9] CD Diocesano
|
1-0
|
CD Don Alvaro
[14] |
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 8 |
73'
|
[14] At. Bembibre
|
0-1
|
Almazan
[12]
|
|
|
Soccer |
Cameroon Elite One |
77'
|
[2] Union Douala
|
1-0
|
Aigle Royal Menoua
[3] |
|
|
Soccer |
Spain Tercera Group 4 |
90'
|
[17] Aurrera Ondarroa
|
0-1
|
Lagun Onak
[6]
|
|
|
Soccer |
Spain Youth League |
95'<sup>+4</sup>
|
Alboraya U19
|
1-0
|
Atletico Madrileno U19
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
1 - 03:35
|
LA Lakers (HOLLOW) Esports
|
8-7
|
BOS Celtics (PK) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
3 - 04:24
|
DAL Mavericks (CARNAGE) Esports
|
40-61
|
GS Warriors (THA KID) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
4 - 03:13
|
LA Lakers (SPEED) Esports
|
54-58
|
BOS Celtics (HOGGY) Esports
|
|
|
Basketball |
Bulgaria NBL |
2 - 06:01
|
[4] Balkan Botevgrad
|
33-29
|
CSKA Sofia
[5] |
|
|
Basketball |
Croatia A1 Liga |
2 - 05:01
|
[4] Cedevita Junior
|
43-20
|
Bosco
[12]
|
|
|
Basketball |
Spain Liga Women |
2 - 04:41
|
[10] Ferrol Women
|
24-24
|
IDK Guipuzcoa Women
[8]
|
|
|
Basketball |
Adriatic League |
2 - 07:50
|
[5] Zadar
|
27-28
|
FMP
[12]
|
|
|
Basketball |
Spain Liga Women |
2 - 06:34
|
[2] Valencia Women
|
9-28
|
Perfumerias Avenida Women
[1]
|
|
|
Basketball |
Iceland Premier League |
2 - 06:31
|
[8] Hottur
|
20-29
|
Tindastoll
[7]
|
|
|
Basketball |
Lithuania LKL |
2 - 05:03
|
[5] Lietkabelis
|
28-34
|
Rytas
[2]
|
|
|
Basketball |
Spain LEB Plata |
2 - 01:01
|
Prat Joventut
|
36-46
|
Santfeliuenc A
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5mins |
4 - 00:00
|
OKC Thunder (Pakapaka) Esports
|
81-74
|
ATL Hawks (Djapacmeister) Esports
|
|
|
Basketball |
Finland Division 1B |
3 - 10:00
|
Lappeenrannan NMKY
|
36-36
|
PuHu Juniorit
|
|
|
Basketball |
Finland Division 1A |
3 - 10:00
|
[4] Kipina Basket
|
56-32
|
Raholan Pyrkiva
[5] |
|
|
Basketball |
Finland Division 1A |
3 - 10:00
|
[2] Jyvaskyla Basketball Academy
|
55-39
|
Aanekosken Huima
[7] |
|
|
Basketball |
Finland Division 1A |
2 - 08:10
|
[1] Tapiolan Honka
|
23-14
|
Pyrinto Akatemia A
[8] |
|
|
Basketball |
Finland Korisliiga Women |
3 - 07:09
|
[4] Tampereen Pyrinto Women
|
43-39
|
Forssan Alku Women
[5] |
|
|
Basketball |
Romania LNB |
3 - 02:28
|
[10] CSM Corona Brasov
|
62-53
|
Targu Mures
[9]
|
|
|
Basketball |
Lithuania NKL |
4 - 09:13
|
[1] Palangos Olimpas
|
68-66
|
Jurbarkas-Karys
[4] |
|
|
Basketball |
Iceland Premier League |
4 - 02:32
|
[10] Haukar
|
85-96
|
Alftanes
[6] |
|
|
Basketball |
Turkey TB2L |
4 - 04:37
|
[6] High Touch HT
|
58-42
|
Karamurselbey SK
[2] |
|
|
Basketball |
Israel Premier League Women |
4 - 01:54
|
[4] Maccabi Ramat Gan Women
|
64-78
|
Elitzur Ramla Women
[1]
|
|
|
Volleyball |
Slovakia Extraliga |
21-25
|
[3] Presov
|
0-0
|
Spartak Komarno
[2]
|
|
|
Volleyball |
Albania Superleague |
|
Vllaznia
|
0-0
|
Elbasani
|
|
|
Volleyball |
Turkey Ligi Women |
19-25
|
[1] Fenerbahce Women
|
0-0
|
Eczacibasi Women
[3]
|
|
|
Volleyball |
Bulgaria SuperLiga |
25-11
|
[1] VC Deya Sport
|
3-5
|
Cherno More
[8]
|
|
|
Volleyball |
Poland Plus Liga |
25-23
|
[4] Resovia Rzeszow
|
19-13
|
Cuprum Lubin
[14]
|
|
|
Volleyball |
Finland Mestaruusliiga |
25-19
|
[1] Hurrikaani
|
25-25
|
SAVO Volley
[4]
|
|
|
Volleyball |
Finland Mestaruusliiga |
23-25,15-25
|
[2] Akaa-Volley
|
0-0
|
VaLePa
[3]
|
|
|
Baseball |
College Baseball |
03/28 17:00 |
[7] Manhattan
|
0-0
|
Canisius
[2] |
|
|
Ice Hockey |
World Champs Div 3 Women |
2 - 09:31
|
Bosnia and Herzegovina Women
|
0-4
|
Thailand Women
|
|
|
Ice Hockey |
Finland SM Liiga |
2 - 18:44
|
[4] Karpat
|
1-0
|
Jukurit
[5]
|
|
|
Ice Hockey |
Finland SM Liiga |
2 - 18:25
|
[3] Pelicans
|
0-1
|
HIFK
[6]
|
|
|
Ice Hockey |
Finland SM Liiga |
2 - 20:00
|
[1] Tappara
|
2-0
|
TPS
[9]
|
|
|
Ice Hockey |
Czech Republic 1 Liga |
2 - 19:33
|
[6] Zlin
|
1-0
|
HC Stadion Litomerice
[4]
|
|
|
Ice Hockey |
Norway Eliteserien |
3 - 20:00
|
[4] Ringerike
|
2-3
|
Comet Halden
[2]
|
|
|
Ice Hockey |
Norway Eliteserien |
3 - 20:00
|
[3] Gruner
|
1-5
|
Narvik IK
[1]
|
|
|
Ice Hockey |
Czech Republic Extraliga |
2 - 04:31
|
[3] Trinec
|
0-0
|
CEZ Motor Ceske Budejovice
[6]
|
|
|
Ice Hockey |
Czech Republic Liga U20 |
3 - 05:52
|
Slavia Praha U20
|
10-2
|
HK Mladi Draci Sumperk U20
|
|
|
Ice Hockey |
Ukraine Hockey League |
2 - 20:00
|
HK Kremenchuk
|
1-1
|
Sokol Kyiv
|
|
|
Handball |
Denmark Handboldligaen Women |
00:00
|
Viborg HK Women
|
0-0
|
Herning-Ikast Women
|
|
|
Handball |
Qatar League U20 |
00:00
|
Al Rayyan U20
|
0-0
|
Qatar SC U20
|
|
|
Handball |
Qatar League U20 |
00:00
|
Al Sadd (Qatar) U20
|
0-0
|
Al Duhail U20
|
|
|
Handball |
Qatar League U20 |
00:00
|
Al Ahli (Qatar) U20
|
0-0
|
Al Gharafa U20
|
|
|
Handball |
Switzerland MNLA |
11:02
|
[3] Amicitia Zurich
|
4-4
|
TSV St. Otmar St. Gallen
[6]
|
|
|
Handball |
Hungary NB1 Women |
25:02
|
[11] Kisvarda Women
|
4-6
|
Budaors Women
[6] |
|
|
Handball |
Hungary NB1 Women |
21:05
|
[4] Mosonmagyarovari KC Women
|
12-8
|
Vasas SC Women
[7] |
|
|
Handball |
Hungary NB1 Women |
23:20
|
[5] Vac Women
|
8-12
|
FTC Women
[2]
|
|
|
Handball |
Hungary NB1 Women |
23:15
|
[9] MTK Budapest Women
|
15-13
|
Fehervar KC Women
[10]
|
|
|
Handball |
Estonia Esiliiga |
60:00
|
Coop Polva
|
37-24
|
HC Tallinn/Mustamae
|
|
|
Tennis |
UTR Pro Newport Beach |
0-0
|
Alessandro Ventre
|
0-0
|
Benjamin Sparks
|
|
|
Tennis |
ATP Miami |
15-0
|
[5] Alexander Zverev
|
3-1
|
Fabian Marozsan
[57] |
|
|
Tennis |
Challenger Girona |
40-40
|
[313] Gastao Elias
|
2-1
|
Nikolas Sanchez Izquierdo
[285] |
|
|
Tennis |
Challenger Naples MD |
15-30
|
Liutarevich/Manafov
|
1-0
|
Maestrelli/Nardi
|
|
|
Tennis |
ATP Miami MD |
30-15
|
Bopanna/Ebden
|
3-1
|
Granollers/Zeballos
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Bragado |
40-30
|
Juan Bautista Otegui
|
0-0
|
Juan Estevez
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Saint Dizier MD |
1-0
|
Beckley/Calzi
|
6-6
|
Handel/Steinegger
|
|
|
Tennis |
ITF W50 Murska Sobota WD |
0-30
|
Iatcenko/Maklakova
|
6-3,0-0
|
Bartunkova/Dunne
|
|
|
Tennis |
Challenger Sao Leopoldo MD |
0-15
|
Reis da Silva/Torres
|
5-5
|
Romboli/Zormann
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Saint Dizier |
30-30
|
Boris Fassbender
|
3-6,0-0
|
Gauthier Onclin
|
|
|
Tennis |
ITF W75 Croissy-Beaubourg WD |
15-15
|
Cascino/Eala
|
6-4,3-0
|
Appleton/Haverlag
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita WD |
30-15
|
Raggi/Rocchetti
|
6-1,1-3
|
Abbagnato/Sara
|
|
|
Tennis |
UTR Pro Newport Beach |
0-0
|
Thomas Brown
|
6-2,6-3
|
Tristan Stringer
|
|
|
Tennis |
UTR Pro Newport Beach |
30-30
|
Tobias Luo
|
0-6,5-2
|
Lautaro Pane
|
|
|
Tennis |
Challenger Sao Leopoldo |
0-0
|
[274] Andrea Collarini
|
1-6,6-3,0-0
|
Enzo Couacaud
[231] |
|
|
Tennis |
ITF M15 Bragado |
15-15
|
Bautista Vilicich
|
6-3,1-2
|
Ignacio Monzon
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita |
40-15
|
Andreea Prisacariu
|
6-2,3-5
|
Clara Vlasselaer
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Tarragona |
0-40
|
Lorenzo Giustino
|
6-2,5-4
|
Max Alcala Gurri
|
|
|
Tennis |
Challenger Naples MD |
15-30
|
Barrientos/Matos
|
3-6,1-2
|
Nouza/Rikl
|
|
|
Horse Racing |
Aqueduct |
03/28 17:50 |
Aqueduct
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Gulfstream |
03/28 17:40 |
Gulfstream
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Palermo (ARG) |
03/28 17:30 |
Palermo (ARG)
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Southwell |
03/28 17:30 |
Southwell
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Oaklawn Park |
03/28 17:30 |
Oaklawn Park
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Club Hipico |
03/28 17:28 |
Club Hipico
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Mahoning Valley |
03/28 17:22 |
Mahoning Valley
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Aqueduct |
03/28 17:20 |
Aqueduct
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Lyon La Soie |
03/28 17:16 |
Lyon La Soie
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Wetherby |
03/28 17:10 |
Wetherby
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Chantilly |
03/28 17:04 |
Chantilly
|
View
|
|
|
|
Cricket |
Bago T10 Blast |
03/28 16:00 |
Store Bay Snorkelers
|
45/0,88/9
|
Pigeon Point Skiers
|
|
|
Cricket |
Indian Premier League |
03/28 14:00 |
Rajasthan Royals
|
185/5,120/4
|
Delhi Capitals
|
|
|
Greyhounds |
Towcester |
03/28 17:37 |
Towcester
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Limerick |
03/28 17:28 |
Limerick
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Perry Barr |
03/28 17:27 |
Perry Barr
|
View
|
|
|
|
Golf |
Ford Championship |
03/28 14:00 |
Ford Championship
|
View
|
|
|
|
Golf |
Houston Open |
03/28 12:20 |
Houston Open
|
View
|
|
|
|
Darts |
Modus Super Series Week 5 |
03/28 17:25 |
Michael Burgoine
|
0-0
|
Greg Ritchie
|
|
|
Hockey |
Euro Hockey League Women |
03/28 16:00 |
Mannheimer Women
|
1-1
|
Club de Campo Women
|
|
|
Hockey |
Rink Hockey Nations Cup |
03/28 15:47 |
Spain Rink
|
5-1
|
Switzerland Rink
|
|
|
Floorball |
Czech Extraliga |
1 - 18:55
|
Mlada Boleslav
|
2-1
|
Vitkovice
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup Women |
|
Halyna Burtseva
|
0-0
|
Mariia Volosianska
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Vadym Komar
|
0-0
|
Ruslan Dereha
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Andrii Datsenko
|
0-0
|
Yevhenii Honchar
|
|
|
Table Tennis |
Challenger Series TT |
|
Tobias Slanina
|
0-0
|
David Reitspies
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
|
Matous Dura
|
4-5
|
Vit Benak
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Oleksandr Hainovskyi
|
7-6
|
Volodymyr Korobko
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Oleh Skoryk
|
7-7
|
Serhii Chuliukov
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
|
Jakub Folwarski
|
2-4
|
Jakub Kosowski
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
11-9
|
Marek Kulisek
|
1-6
|
Petr Kotrbaty
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Anton Molochko
|
16-16
|
Nazar Danyliuk
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Zdenek Vasatko
|
6-6
|
Michal Makara
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
11-9,11-5
|
Adrian Spychala
|
11-5
|
Maciej Podsiadlo
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
11-9,11-9
|
Dmitri Kuznetsov
|
6-6
|
Maksim Sharofost
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
12-14
|
Josef Ruzicka
|
0-0
|
Vaclav Hejda Jnr
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
10-12,7-11,11-2
|
Dmytro Neborak
|
6-4
|
Yevhen Gudimenko
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup Women |
7-11,11-5,11-8
|
Viktoriia Okhnych
|
11-7
|
Anastasiia Baryliak
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
9-11,11-4,5-11,11-5
|
Vadym Reva
|
0-0
|
Hennadii Buianover
|
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour Saquarema |
21-13
|
Schalk/Bourne
|
6-4
|
Trousil/Westphal
|
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour Saquarema |
21-18
|
Pedro/Gabriel
|
13-14
|
Cattet/Barthelemy
|
|
|
Water Polo |
Triglav League |
1 - 08:00
|
Crvena Zvezda
|
0-0
|
Jadran Herceg Novi
|
|
|
Water Polo |
Greece A1 Women |
1 - 08:00
|
Olympiakos Women
|
0-0
|
Alimos NAS Women
|
|
|
Esports |
LOL - LFL Spring Playoffs |
20:58
|
Gentle Mates
|
0-0
|
Vitality.Bee
|
|
|
Esports |
Rocket League - RLCS Major |
00:00
|
OG
|
2-0
|
Limitless
|
|
|
Esports |
Rocket League - RLCS Major |
00:00
|
Rule One
|
2-0
|
Elevate
|
|
|
Esports |
VALORANT - VCL EU North |
01:43
|
SweetNsour
|
3-7
|
Apeks
|
|
|
Esports |
CS2 - ESL Challenger League EU |
00:38
|
brazylijski luz
|
7-6
|
Aurora
|
|
|
Esports |
CS2 - ESL Challenger League EU |
01:55
|
Monte
|
7-6
|
Betera
|
|
|
Esports |
LOL - LVP SuperLiga Spring Playoffs |
26:24
|
Guasones
|
0-0
|
GIANTX PRIDE
|
|
|
Esports |
DOTA2 - Portal World Invitationals |
-1:-30
|
MOUZ
|
1-0
|
L1ga Team
|
|
|
Esports |
CS2 - PGL Major Copenhagen |
01:55
|
Cloud9
|
0-4
|
Team Vitality
|
|
|
Esports |
CS2 - ESL Challenger League EU |
01:55
|
FORZE
|
9-3
|
Space
|
|
|