German Masters 2017 10/20 22:10 Michael van Gerwen Michael van Gerwen v Martin Schindler Martin Schindler 6-2
ITF USA F34 MD 10/20 22:05 Johnson/Johnson Johnson/Johnson v Cacciatore/Nevolo Cacciatore/Nevolo 6-2,6-4
Challenger Las Vegas MD 10/20 21:55 Verdugo/Novikov Verdugo/Novikov v Chaplin/Libietis Chaplin/Libietis 6-3,4-6,10-3
German Masters 2017 10/20 21:40 Phil Taylor Phil Taylor v Robert Marijanovic Robert Marijanovic 6-2
Carol Weymuller Open Women 10/20 21:30 Annie Au Annie Au v Nele Gilis Nele Gilis 3-1
German Masters 2017 10/20 21:15 Peter Wright Peter Wright v Dragutin Horvat Dragutin Horvat 6-5
Mexico Segunda Division 10/20 21:02 Chivas Guadalajara II Chivas Guadalajara II v Alacranes de Durango Alacranes de Durango 2-1
Brazil Liga Paulista 10/20 21:00 GR Barueri v ADC Intelli 2-2
CS:GO - DreamHack Denver 10/20 21:00 CLG CLG v Renegades Renegades 0-1
Brazil SuperLiga Women 10/20 21:00 Bauru Women Bauru Women v Fluminense Women Fluminense Women 24-16
Chile Primera B 10/20 21:00 Union San Felipe Union San Felipe v Santiago Morning Santiago Morning 1-1
Brazil Paulista U21 Women 10/20 20:51 GRB Barueri U21 Women v Sao Bernardo Volei U21 Women 25-23
Brazil Paulista U21 Women 10/20 20:47 S.J.Rio Preto/SMEL U21 Women v SESI SP U21 Women 11-25
Boxing/UFC 10/20 20:44 Joe Joyce v Ian Lewison View
Boxing/UFC 10/20 20:38 Willy Hutchinson v Attila Tibor Nagy View
Beach Soccer - 36 mins play 10/20 20:31 USA Beach USA Beach v France Beach France Beach 6-5
Challenger Cali 2 10/20 20:30 Andrej Martin Andrej Martin v Guilherme Clezar Guilherme Clezar 6-7,3-6
German Masters 2017 10/20 20:30 Gary Anderson Gary Anderson v Max Hopp Max Hopp 6-3
Peru Primera Division 10/20 20:30 Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos v Juan Aurich Juan Aurich 3-2
Boxing/UFC 10/20 20:02 Michael Page v Jonathan Castano View
Carol Weymuller Open Women 10/20 20:00 Paul Coll Paul Coll v Ali Farag Ali Farag 0-3
Spain Tercera Group 12 10/20 20:00 UD San Fernando UD San Fernando v Villa Sta Brigida Villa Sta Brigida 3-2
Iceland Premier League 10/20 20:00 Njardvik Njardvik v Stjarnan Stjarnan 91-81
Spain Segunda Women 10/20 19:58 Castillo CF Women v CD Yone La Garita Women 2-2
NCAA Champs Women 10/20 19:55 Alabama State Women v Southern Women 25-18
ATP Antwerp 10/20 19:55 Diego Schwartzman Diego Schwartzman v David Ferrer David Ferrer 7-5,6-2
CS:GO - DreamHack Denver 10/20 19:54 Heroic Heroic v Fnatic Fnatic View
ITF USA F34 10/20 19:50 Ryan Shane Ryan Shane v Luke Bambridge Luke Bambridge 6-7,5-7
German Masters 2017 10/20 19:50 Kyle Anderson Kyle Anderson v Mensur Suljovic Mensur Suljovic 5-6
Challenger Las Vegas 10/20 19:40 Bradley Klahn Bradley Klahn v Evan King Evan King 6-7,6-7
CS:GO - DreamHack Denver 10/20 19:30 mousesports mousesports v Team LDLC Team LDLC 1-0
Spain Segunda Women 10/20 19:30 UD Geneto Del Teide Women UD Geneto Del Teide Women v Union Guimar Women 2-4
Portugal Liga Andebol 10/20 19:30 ABC Braga ABC Braga v AA Avanca AA Avanca 28-29
Portugal Primeira Liga 10/20 19:30 Estoril Estoril v Boavista Boavista 0-3
German Masters 2017 10/20 19:17 James Wade James Wade v Kevin Munch 5-2
Iceland Division 1 10/20 19:15 Vestri v FSU Selfoss 82-68
Challenger Las Vegas 10/20 19:15 Reilly Opelka Reilly Opelka v Liam Broady Liam Broady 7-6,6-7,4-6
San Marino Campionato 10/20 19:15 SS Virtus SS Virtus v FC Fiorentino FC Fiorentino 1-0
Iceland Premier League 10/20 19:15 Haukar Haukar v Thor Thorl Thor Thorl 96-64
Mercosul Int MD 10/20 19:13 Cordon/Marroquin Cordon/Marroquin v Matias/Oliveira 19-15
Mercosul Int MD 10/20 19:13 Chew/Chew Chew/Chew v Brandao/Carrijo Cutti 20-13
Mercosul Int MD 10/20 19:00 Cordon/Marroquin Cordon/Marroquin v Mathias/Oliveira Mathias/Oliveira 2-1
Challenger Cali 2 10/20 19:00 Gerald Melzer Gerald Melzer v Federico Delbonis Federico Delbonis 1-6,2-6
Italy Serie A: Round 4 10/20 19:00 Napoli A5 Napoli A5 v Lazio A 5 Lazio A 5 1-0
Carol Weymuller Open Women 10/20 19:00 Tarek Momen Tarek Momen v Diego Elias Diego Elias 2-3
Womens International 10/20 19:00 France Women France Women v England Women England Women 1-0
European Rugby Challenge Cup 10/20 19:00 Toulouse Toulouse v Cardiff Blues Cardiff Blues 15-17
Spain Segunda 10/20 19:00 Osasuna Osasuna v Barcelona B Barcelona B 2-2
Euroleague 10/20 19:00 Valencia Valencia v Anadolu Efes Anadolu Efes 78-71
Belgium Top Division 1 10/20 19:00 Port of Antwerp Giants B Port of Antwerp Giants B v Neufchateau Neufchateau 84-82
Spain LEB Oro 10/20 19:00 Leyma Coruna Leyma Coruna v Valladolid Valladolid 59-67
Italy Serie A2 10/20 19:00 Bergamo Bergamo v Trieste Trieste 64-75
Belgium Top Division 1 10/20 19:00 BC Ninane BC Ninane v Melco Ieper Melco Ieper 65-68
Spain Liga Women 10/20 19:00 Cadi La Seu Women Cadi La Seu Women v Femeni Sant Andria Women Femeni Sant Andria Women 62-69
Spain Liga Guerreras Women 10/20 19:00 Aula Cultural Women Aula Cultural Women v Atletico Guardes Women Atletico Guardes Women 0-0
Northern Ireland Premier 10/20 19:00 Ards FC Ards FC v Warrenpoint Town Warrenpoint Town 2-1
England Premier League 10/20 19:00 West Ham West Ham v Brighton Brighton 0-3
Italy Serie B 10/20 19:00 Bari Bari v Cittadella Cittadella 4-2
Wales Premier League 10/20 19:00 Aberystwyth Aberystwyth v T.N.S. T.N.S. 1-2
Denmark Open 10/20 18:56 Huang/Wang Huang/Wang v Gideon/Sukamuljo Gideon/Sukamuljo 13-20
German Masters 2017 10/20 18:55 Daryl Gurney Daryl Gurney v Maik Langendorf 5-0
England Southern League Division One 10/20 18:47 AFC Dunstable AFC Dunstable v Beaconsfield Town 2-2
World Cup 2017 10/20 18:45 Alexander Shibaev Alexander Shibaev v Cedric Nuytinck Cedric Nuytinck 4-0
World Cup 2017 10/20 18:45 Sangeun Jeong Sangeun Jeong v Gustavo Tsuboi Gustavo Tsuboi 4-1
Spain LEB Plata 10/20 18:45 Agustinos v Real Canoe 95-92
Republic of Ireland Leinster Senior League 10/20 18:45 Bangor Celtic Bangor Celtic v Leixlip United Leixlip United 0-1
Lebanon League 10/20 18:45 Al Ahed Al Ahed v Al Ansar Al Ansar 0-0
Wales Premier League 10/20 18:45 Prestatyn Town Prestatyn Town v Bangor City Bangor City 4-2
Spain Liga Women 10/20 18:45 Al-Qazeres Women Al-Qazeres Women v Zamarat Women Zamarat Women 83-72
Northern Ireland Championship 10/20 18:45 Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades v HW Welders HW Welders 4-3
Spain LEB Oro 10/20 18:45 Clavijo Clavijo v Forca Lleida Forca Lleida 75-81
Italy Serie C Group B 10/20 18:45 Padova Padova v Bassano Bassano 1-0
European Rugby Champions Cup 10/20 18:45 Scarlets Scarlets v Bath Bath 13-18
France Ligue 1 10/20 18:45 St Etienne St Etienne v Montpellier Montpellier 0-1
League of Ireland Premier Division 10/20 18:45 Dundalk Dundalk v Bohemians Dublin Bohemians Dublin 0-1
League of Ireland Premier Division 10/20 18:45 St Patricks St Patricks v Cork City Cork City 4-2
League of Ireland Premier Division 10/20 18:45 Bray Wanderers Bray Wanderers v Shamrock Rovers Shamrock Rovers 1-0
League of Ireland Premier Division 10/20 18:45 Limerick Limerick v Galway United Galway United 2-2
Spain Primera División: Round 6 10/20 18:38 Lobelle Santiago Lobelle Santiago v Santa Coloma Santa Coloma 2-3
Denmark Open 10/20 18:37 Kamura/Sonoda Kamura/Sonoda v Liu/Zhang Liu/Zhang 18-21
English Open 2017 10/20 18:30 Jack Lisowski Jack Lisowski v Ronnie O'Sullivan Ronnie O'Sullivan 2-5
Iceland Division 1 10/20 18:30 Breidablik v Fjolnir 81-68
France D2 10/20 18:30 Limoges HB 87 Limoges HB 87 v Billere Billere 26-25
France D2 10/20 18:30 Grand Nancy ASPTT Grand Nancy ASPTT v Caen Handball Caen Handball 32-29
ITF Women Florence WD 10/20 18:30 Moore/Sadikovic v Jaksic/Whoriskey Jaksic/Whoriskey 6-4,5-0
Wales League Division 1 10/20 18:30 Llanelli Llanelli v Port Talbot Port Talbot 2-2
Womens World Cup Qual 10/20 18:30 Belgium Women Belgium Women v Romania Women Romania Women 3-2
Brazil U20 League 10/20 18:30 Coritiba U20 Coritiba U20 v Cruzeiro U20 Cruzeiro U20 7-8
Argentina Nacional B 10/20 18:30 Deportivo Riestra Deportivo Riestra v Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre 2-1
British Basketball League 10/20 18:30 Leicester Riders Leicester Riders v Glasgow Rocks Glasgow Rocks 82-84
France Pro B 10/20 18:30 Vichy Clermont Vichy Clermont v UJAP Quimper UJAP Quimper 79-80
EHF Cup Qualification Women 10/20 18:30 Issy Women Issy Women v Glassverket Women Glassverket Women 23-22
Austria Erste Liga 10/20 18:30 FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck v SV Ried SV Ried 1-1
Poland Ekstraklasa 10/20 18:30 Gornik Zabrze Gornik Zabrze v Korona Kielce Korona Kielce 3-3
Gibraltar Premier Division 10/20 18:30 Gibraltar United Gibraltar United v St Joseph's FC St Joseph's FC 3-1
British Basketball League 10/20 18:30 Sheffield Sharks Sheffield Sharks v Bristol Flyers Bristol Flyers 86-70
France Pro B 10/20 18:30 Rouen Rouen v Orleans Orleans 70-79
France D2 10/20 18:30 JS Cherbourg JS Cherbourg v Chartres Metropole HB 28 Chartres Metropole HB 28 24-31
France Ligue Magnus 10/20 18:30 GAP GAP v Epinal Epinal 2-1
British Basketball League 10/20 18:30 Newcastle Eagles Newcastle Eagles v Worcester Wolves Worcester Wolves 101-96