France Pro A 11/18 17:30 Pau Lacq Orthez Pau Lacq Orthez v Monaco Monaco 0-0
Hungary NB 1.A 11/18 17:00 Kaposvari Kaposvari v PVSK PVSK 0-0
Croatia A1 Women 11/18 16:36 Podravac Virje Women Podravac Virje Women v Medvescak Women Medvescak Women 19-19
Slovenia 1. Women 11/18 16:00 Jezica Women v Domzale Women 81-66
Finland Division 1A 11/18 16:00 Torpan Pojat v Jyvaskyla Basketball Academy 98-73
Czech Republic ZBL Women 11/18 16:00 Slavia Praha Women Slavia Praha Women v U19 Chance Women U19 Chance Women 111-40
Poland BLK Women 11/18 16:00 Zaglebie Sosnowiec Women Zaglebie Sosnowiec Women v Artego Bydgoszcz Women Artego Bydgoszcz Women 60-80
FIBA Africa Champs Cup Women 11/18 15:45 1 de Agosto Women 1 de Agosto Women v First Bank Basketball Club Women 64-44
Slovenia 1. Women 11/18 15:30 Konjice Women v Ilirija Women 52-68
Finland Division 1B 11/18 15:30 Aalto Basket v Raholan Pyrkiva 54-71
Czech Republic ZBL Women 11/18 15:30 Basket Zabiny Brno Women v SBS Ostrava Women SBS Ostrava Women 75-58
Lithuania LKL 11/18 15:20 Neptunas Neptunas v Lietuvos Rytas Lietuvos Rytas 81-76
Estonia KML 11/18 15:10 Audentese SG/Noortekoondis Audentese SG/Noortekoondis v Parnu Parnu 67-110
Macedonia Prva League 11/18 15:00 Kozuv Kozuv v Kumanovo Kumanovo 67-82
Norway BLNO 11/18 15:00 Froya Basket v Baerum Basket Baerum Basket 90-94
Norway BLNO 11/18 15:00 Nidaros Jets Nidaros Jets v Ammerud Basket 78-63
Finland Korisliiga Women 11/18 15:00 Espoo Basket Team Women v Hyvinkaan Ponteva Women 81-85
Finland Korisliiga Women 11/18 15:00 Catz Lappeenranta Women v Forssan Alku Women 97-65
Finland Korisliiga Women 11/18 15:00 Aanekosken Huima Women v Peli Karhut Women 61-116
Czech Republic ZBL Women 11/18 15:00 Sokol Hradec Kralove Women Sokol Hradec Kralove Women v ZVVZ USK Prague Women ZVVZ USK Prague Women 61-81
Portugal LBP 11/18 15:00 Vitoria SC Vitoria SC v Barreirense Barreirense 92-82
Greece A2 11/18 15:00 Ethnikos Piraeus Ethnikos Piraeus v ASE Doukas 73-65
Greece A2 11/18 15:00 AS Papagou AS Papagou v Arkadikos BC Arkadikos BC 71-57
Latvia LBL 11/18 15:00 Liepajas Lauvas Liepajas Lauvas v Latvijas Universitate Latvijas Universitate 77-65
Latvia LBL 11/18 15:00 VEF Riga VEF Riga v Ventspils Ventspils 58-75
Serbia KLS 11/18 15:00 Dynamic Beograd Dynamic Beograd v Vrsac Vrsac 89-70
Serbia KLS 11/18 15:00 OKK Beograd OKK Beograd v Tamis Tamis 61-74
Greece A1 11/18 15:00 AEK AEK v Panionios Panionios 83-73
Lithuania LKL 11/18 15:00 Vytautas Vytautas v Nevezis Nevezis 92-78
France LNB Espoirs U21 11/18 14:30 Pau-Lacq-Orthez U21 v Monaco U21 75-96
Denmark Dameligaen Women 11/18 14:30 Lemvig Women v Stevnsgade Women 71-79
Portugal LBP 11/18 14:30 Sport Lisboa Benfica Sport Lisboa Benfica v Ovarense Ovarense 83-81
Greece A1 11/18 14:15 Rethymno Cretan Kings Rethymno Cretan Kings v PAOK PAOK 73-79
Lithuania LMKL Women 11/18 14:00 Suduva-Mantinga Women Suduva-Mantinga Women v MKK Vilkmerge Women 92-44
Turkey TKBSL Women 11/18 14:00 Besiktas Women Besiktas Women v OGM Orman Genclik Women OGM Orman Genclik Women 88-58
Slovakia Extraliga Women 11/18 14:00 Slovan Bratislava Women Slovan Bratislava Women v Piestanske Cajky Women Piestanske Cajky Women 24-81
Turkey BSL 11/18 14:00 Sakarya BSB Sakarya BSB v Darussafaka Darussafaka 55-66
Lithuania NKL 11/18 13:58 Taurage Taurage v Jonavos SK 83-66
Lithuania NKL 11/18 13:58 Mazeikiai Mazeikiai v Perlas MRU Perlas MRU 72-66
Lithuania NKL 11/18 13:58 Zalgiris 2 Zalgiris 2 v Silute Silute 87-62
Lithuania NKL 11/18 13:57 Delikatesas Delikatesas v Vytis Vytis 62-86
Lithuania NKL 11/18 13:54 KTU v Nafta Universitetas 68-80
Lithuania NKL 11/18 13:53 Telsiai v Palanga Palanga 76-66
Lithuania NKL 11/18 13:52 Ezerunas v Suduva Mantinga 84-68
Greece A2 11/18 13:45 Kastoria Kastoria v Marousi Marousi 78-51
Turkey TBL 11/18 13:30 Ankara TED Kolejliler Ankara TED Kolejliler v Afyon Belediyesi Afyon Belediyesi 69-74
Sweden Basketligan Women 11/18 13:30 IK Eos Women v Norrkoping Women 0-0
FIBA Africa Champs Cup Women 11/18 13:30 DCMP Women DCMP Women v GSP Women 46-60
Turkey TB2L 11/18 13:00 Rota Koleji Rota Koleji v Haliliye Belediye Haliliye Belediye 84-65
Turkey TBL 11/18 13:00 Bandirma Kirmizi Bandirma Kirmizi v Ormanspor 73-65
Turkey TBL 11/18 13:00 Turk Telekom Turk Telekom v Bakirkoy Bakirkoy 90-83
Sweden Superettan 11/18 13:00 Högsbo Basket v AIK Basket 88-83
Norway Kvinneligaen Women 11/18 13:00 Gimle Women v Ullern Women 34-57
Finland Korisliiga Women 11/18 13:00 Vimpelin Veto Women v Tapiolan Honka Women 75-84
Brazil NBB 11/18 13:00 Botafogo Botafogo v Liga Sorocabana Liga Sorocabana 70-64
Turkey TKBSL Women 11/18 13:00 Istanbul Universitesi Women Istanbul Universitesi Women v Mersin Buyuksehir Bld Women Mersin Buyuksehir Bld Women 66-86
Belarus Premier League Women 11/18 12:58 Tsmoki Minsk Women Tsmoki Minsk Women v BC Horizont Women BC Horizont Women 75-59
Ukraine Cup 11/18 12:55 Dnipro 2 Dnipro 2 v 93 Pulsar Rivne 48-87
VTB United League U21 11/18 12:30 Zenit St. Petersburg 2 Zenit St. Petersburg 2 v Khimki Moscow Region 2 Khimki Moscow Region 2 79-82
Philippines MCBL 11/18 12:30 L&J v NLEX-SCTEX 92-95
Greece A1 Women 11/18 12:30 Olympiacos Women Olympiacos Women v PAOK Women PAOK Women 115-56
VTB United League 11/18 12:30 Parma Perm Parma Perm v Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban 73-86
Ukraine National League Women 11/18 12:18 Interkhim Sdysshor Oddessa Women Interkhim Sdysshor Oddessa Women v Khai Kharkiv Women Khai Kharkiv Women 67-59
Turkey BSL 11/18 12:15 Trabzonspor Trabzonspor v Galatasaray Galatasaray 103-82
Turkey TKBL Women 11/18 12:00 Kircecegi Bodrum Basketbol Women Kircecegi Bodrum Basketbol Women v Orduspor Women Orduspor Women 0-0
Turkey TKBL Women 11/18 12:00 Edremit Belediye Women v Bursa BSB Women 73-63
Turkey TBL 11/18 12:00 Petkim Spor Petkim Spor v Yalova Group Belediye Yalova Group Belediye 61-70
Turkey TBL 11/18 12:00 Istanbulspor v Ankara DSI Ankara DSI 107-82
Macedonia Prva League 11/18 12:00 KK Blokotehna v Ohrid 92-78
Macedonia Prva League 11/18 12:00 Pelister v Strumica Strumica 76-86
ABL ASEAN 11/18 12:00 CLS Knights Surabaya CLS Knights Surabaya v Formosa Dreamers Formosa Dreamers 94-73
Greece A1 Women 11/18 12:00 Panathinaikos Women Panathinaikos Women v Dafni Agiou Dimitriou Women Dafni Agiou Dimitriou Women 49-78
China WCBA 11/18 11:30 Zhejiang Women Zhejiang Women v Sichuan Women Sichuan Women 99-103
China WCBA 11/18 11:30 Jiangsu Women Jiangsu Women v Beijing Jinyu Women Beijing Jinyu Women 58-62
China WCBA 11/18 11:30 Heilongjiang Shenda Women Heilongjiang Shenda Women v Xinjiang Women Xinjiang Women 75-78
China WCBA 11/18 11:30 Shanghai Women Shanghai Women v Guangdong Women Guangdong Women 85-73
China WCBA 11/18 11:30 Shenyang Women Shenyang Women v Shanxi Xing Rui Women Shanxi Xing Rui Women 105-98
China WCBA 11/18 11:30 Liaoning Women Liaoning Women v Bayi Kylins Women Bayi Kylins Women 92-75
China WCBA 11/18 11:30 Shandong Women Shandong Women v Shaanxi Women Shaanxi Women 94-68
Ukraine National League Women 11/18 11:22 Dynamo NPU Kiev Women Dynamo NPU Kiev Women v Suzirja Rivne Women Suzirja Rivne Women 58-70
FIBA Africa Champs Cup Women 11/18 11:15 Equity Bank Women v Kenya Ports Authority Women Kenya Ports Authority Women 46-64
Turkey TKBSL Women 11/18 11:00 Cukurova Women Cukurova Women v Canik Belediye Women Canik Belediye Women 63-61
Turkey TKBSL Women 11/18 11:00 Botas Women Botas Women v Abdullah Gul Universitesi Women Abdullah Gul Universitesi Women 54-56
Turkey TB2L 11/18 10:57 Izmir BSB v Fethiye Belediye 63-73
Philippines MCBL 11/18 10:56 Batang Gilas v Hobe Hobe 84-95
Belarus Premier League 11/18 10:55 Borisfen Borisfen v Brest Brest 122-84
Belarus Premier League 11/18 10:55 Tsmoki Minsk 2 Tsmoki Minsk 2 v Impuls Bguir Impuls Bguir 74-86
Russia Superleague 1 Women 11/18 10:00 Sparta&K Vidnoe 2 Women Sparta&K Vidnoe 2 Women v Politech Samara Women Politech Samara Women 73-82
Turkey TKBSL Women 11/18 10:00 Bornova Beckerspor Women v Adana ASKI Women Adana ASKI Women 55-100
Turkey BSL 11/18 10:00 Besiktas Besiktas v Istanbul BB Istanbul BB 94-81
Belarus Premier League 11/18 09:57 Tsmoki Minsk Tsmoki Minsk v RCOP-Sdushor Minsk RCOP-Sdushor Minsk 94-54
Russia Superleague 2 Women 11/18 09:52 Shahty-Yurgpu Women Shahty-Yurgpu Women v BC Spartak St. Petersburg Women 59-75
Japan B League 3 11/18 09:00 Tokyo Cinqreves v Saitama Broncos 74-104
Japan B League 2 11/18 09:00 Shinshu Brave Warriors Shinshu Brave Warriors v Fukushima Fire Bonds Fukushima Fire Bonds 66-74
Japan B League 2 11/18 09:00 Kagawa Five Arrows Kagawa Five Arrows v Iwate Big Bulls Iwate Big Bulls 67-64
Japan B League 2 11/18 09:00 Bambitious Nara Bambitious Nara v Fukuoka Rizing Fukuoka Rizing 62-70
Japan B League 2 11/18 09:00 Akita Northern Happinets Akita Northern Happinets v Earth Friends Tokyo Z Earth Friends Tokyo Z 81-68
Japan B League 2 11/18 09:00 Sendai 89ers Sendai 89ers v Kanazawa Samuraiz Kanazawa Samuraiz 75-67
VTB United League 11/18 09:00 Astana Astana v Enisey Krasnoyarsk Enisey Krasnoyarsk 92-75
Belarus Premier League 11/18 08:47 Prinemanye Grodno Prinemanye Grodno v Vitebsk Vitebsk 77-90