Challenger Ochsenhausen 10/23 07:10 Petr David Petr David v Richard Vyborny Richard Vyborny 3-0
ITF Women Istanbul 10/23 07:10 Elizaveta Koklina Elizaveta Koklina v Petra Krejsova Petra Krejsova 1-6,0-6
Bowls Grand Prix 2017 10/23 07:00 Matthew Orrey Matthew Orrey v Simon Skelton Simon Skelton 1-0
Challenger Ochsenhausen 10/23 06:30 Dennis Dickhardt Dennis Dickhardt v Florian Bluhm Florian Bluhm 1-3
Philippines UCBL 10/23 06:00 DC Blue Dragons v LPU-Batangas LPU-Batangas 82-83
Challenger Suzhou MD 10/23 05:35 Frigerio/Niesten Frigerio/Niesten v Balaji/Vardhan Balaji/Vardhan 6-2,6-1
Challenger Suzhou MD 10/23 05:20 Doumbia/Hemery Doumbia/Hemery v Matsui/Uchida Matsui/Uchida 4-6,6-7
Challenger Traralgon MD 10/23 05:05 Grills/Mitchell Grills/Mitchell v Kubler/Nolan Kubler/Nolan 2-6,1-6
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 04:45 Xu Liu Sun Xu Liu Sun v Qianhui Tang Qianhui Tang 6-2,4-6,7-5
Challenger Traralgon MD 10/23 04:40 Bolt/Mousley Bolt/Mousley v Banes/Van Peperzeel Banes/Van Peperzeel 6-3,7-6
ITF Malaysia F2 MD 10/23 04:25 Anand/Meng Anand/Meng v Chin/Sinha Chin/Sinha 4-6,5-7
Challenger Suzhou 10/23 04:10 Zhizhen Zhang Zhizhen Zhang v Sidharth Rawat Sidharth Rawat 6-3,6-3
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 04:05 Yanni Liu Yanni Liu v Jiaxue Zang Jiaxue Zang 6-3,4-6,6-3
ITF Malaysia F2 MD 10/23 04:00 Duldaev/Sultanov Duldaev/Sultanov v Lee/Rocky Lee/Rocky 6-3,1-6,0-0
Challenger Suzhou 10/23 04:00 Di Wu Di Wu v Yan Bai Yan Bai 6-1,6-2
Philippines UCBL 10/23 04:00 Olivarez Sea Lions Olivarez Sea Lions v UB Brahmans 81-60
Challenger Ho Chi Minh City 10/23 04:00 Ti Chen Ti Chen v Vadym Ursu Vadym Ursu 6-1,2-6,6-2
Challenger Ho Chi Minh City 10/23 04:00 Jakub Paul Jakub Paul v Mohamed Safwat Mohamed Safwat 5-7,6-2,3-6
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 04:00 Ran Meng Ran Meng v Jiaxi Lu Jiaxi Lu 3-6,6-2,6-1
Challenger Traralgon MD 10/23 04:00 Miedler/Puodziunas Miedler/Puodziunas v Kokkinakis/Thompson Kokkinakis/Thompson 7-5,3-6,5-10
New Zealand Football Championship 10/23 03:35 Hawkes Bay United Hawkes Bay United v Wellington Phoenix Reserves Wellington Phoenix Reserves 0-0
New Zealand Football Championship 10/23 03:35 Hawkes Bay United Hawkes Bay United v Wellington Phoenix Reserves Wellington Phoenix Reserves 0-0
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 03:30 Ingrid Neel Ingrid Neel v Zhanlan Wei Zhanlan Wei 7-6,3-1
ITF Malaysia F2 MD 10/23 03:20 Taylor/Taylor Taylor/Taylor v Dijkhuizen/Griekspoor Dijkhuizen/Griekspoor 4-6,7-5,0-0
ITF Malaysia F2 MD 10/23 03:20 Kishi/Tanuma Kishi/Tanuma v Ito/Onishi Ito/Onishi 2-6,4-5
Challenger Ho Chi Minh City MD 10/23 03:00 Congcar/Oswald Congcar/Oswald v Ratiwatana/Ratiwatana Ratiwatana/Ratiwatana 1-6,0-6
Challenger Traralgon MD 10/23 03:00 Fanselow/Sarkissian Fanselow/Sarkissian v Ellis/Puttergill Ellis/Puttergill 6-4,5-7,5-10
ITF Malaysia F2 10/23 02:30 Arjun Kadhe Arjun Kadhe v Syed Mohd Agil Syed Naguib Syed Mohd Agil Syed Naguib 6-4,6-3
Challenger Suzhou 10/23 02:30 Miliaan Niesten Miliaan Niesten v Shi Hong Zeng Shi Hong Zeng 6-4,6-1
Challenger Traralgon MD 10/23 02:30 Krueger/Rubin Krueger/Rubin v Saville/Whittington Saville/Whittington 6-7,2-6
Challenger Traralgon MD 10/23 02:30 De Waard/Reid De Waard/Reid v Harris/O'Connell Harris/O'Connell 1-6,5-7
Challenger Suzhou 10/23 02:30 Riccardo Ghedin Riccardo Ghedin v Ze Zhang Ze Zhang 3-6,5-7
Challenger Suzhou 10/23 02:30 Danilo Petrovic Danilo Petrovic v Zihao Xia Zihao Xia 6-2,6-3
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 02:10 Makoto Ninomiya Makoto Ninomiya v Yidi Yang Yidi Yang 5-7,3-6
China Super League Reserves 10/23 02:04 Guangzhou Evergrande Reserves v Guizhou Hengfeng Zhicheng Reserves 1-1
China Super League Reserves 10/23 02:02 Changchun Yatai Reserves v Jiangsu Suning Reserves 1-0
ITF Malaysia F2 10/23 02:00 Hao Yuan Ng Hao Yuan Ng v Lukas Ollert Lukas Ollert 1-6,1-6
Guatemala LMM 10/23 02:00 Bantrab v Technored 60-47
El Salvador Liga Mayor 10/23 02:00 Brujos Izalco v Santa Tecla 70-74
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 02:00 Ziyue Sun Ziyue Sun v Shuo Feng Shuo Feng 7-6,1-6,1-6
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 02:00 Yexin Ma Yexin Ma v Shanshan Guo Shanshan Guo 4-6,6-1,6-7
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 02:00 Qiu Yu Ye Qiu Yu Ye v Urszula Radwanska Urszula Radwanska 3-6,2-6
China Super League Reserves 10/23 01:59 Tianjin Teda Reserves v Beijing Guoan Reserves 6-1
China Super League Reserves 10/23 01:39 Chongqing Lifan Reserves v Shanghai Shenhua Reserves 2-0
El Salvador Liga Superior 10/23 01:30 Thunder v Halcones de Sonzacate B 81-71
El Salvador Liga Mayor 10/23 01:30 Isidro Metapan v Halcones De Sonzacate 82-73
NBA 10/23 01:30 NO Pelicans NO Pelicans v LA Lakers LA Lakers 119-112
Challenger Traralgon 10/23 01:00 Dane Propoggia Dane Propoggia v Matthew Ebden Matthew Ebden 1-6,1-6
Challenger Traralgon 10/23 01:00 Maverick Banes Maverick Banes v Harry Bourchier Harry Bourchier 6-0,7-5
Guatemala LMM 10/23 00:30 Url M v Millonarios 59-40
Challenger Traralgon Qual 10/23 00:30 Nathan Pasha Nathan Pasha v Sem Verbeek Sem Verbeek 2-6,6-4,4-5
Colombia Primera A 10/23 00:30 Rionegro Aguilas Rionegro Aguilas v Deportivo Pasto Deportivo Pasto 2-1
NFL 10/23 00:30 ATL Falcons ATL Falcons v NE Patriots NE Patriots 7-23
Mexico Apertura 10/23 00:15 Veracruz Veracruz v Chivas Guadalajara Chivas Guadalajara 2-3
Aruba Division Di Honor 10/23 00:00 SV Juventud Tanki Leendert v RCA Pa Bida 1-3
Jamaica Premier League 10/23 00:00 Harbour View FC Harbour View FC v Waterhouse Waterhouse 0-0
Chile Apertura 10/22 23:30 Universidad de Chile Universidad de Chile v Palestino Palestino 2-1
Bolivia Clausura 10/22 23:30 Sport Boys Warnes Sport Boys Warnes v Petrolero Yacuiba Petrolero Yacuiba 1-4
CS:GO - DreamHack Denver 10/22 23:15 BIG BIG v Cloud9 Cloud9 0-2
Paraguay Division Profesional 10/22 23:10 Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion v Sportivo Luqueno Sportivo Luqueno 3-2
Mexico Segunda Division 10/22 23:04 Atletico Saltillo v Sahuayo FC 2-0
Panama Liga Nacional de Ascenso 10/22 23:02 San Martin FC San Martin FC v Leones de America FC Leones de America FC 2-4
Challenger Traralgon Qual 10/22 23:00 Calum Puttergill Calum Puttergill v Jason Kubler Jason Kubler 0-6,6-7
Challenger Traralgon Qual 10/22 23:00 Lucas Miedler Lucas Miedler v Daniel Nolan Daniel Nolan 6-7,6-3,6-3
Challenger Traralgon Qual 10/22 23:00 Gavin Van Peperzeel Gavin Van Peperzeel v Edward Bourchier Edward Bourchier 4-6,6-2,6-1
El Salvador Apertura 10/22 23:00 AD Isidro Metapan AD Isidro Metapan v Alianza FC Alianza FC 1-2
Mexico LNBP 10/22 23:00 Libertadores Libertadores v Soles Soles 90-110
Colombia Primera B 10/22 23:00 CD Real Santander CD Real Santander v Fortaleza Fortaleza 1-1
CS:GO - DreamHack Denver 10/22 23:00 NRG NRG v Immortals Immortals 1-0
Chile LNB 10/22 23:00 Talca Talca v Deportivo Valdivia Deportivo Valdivia 86-82
NBA 10/22 23:00 MIN Timberwolves MIN Timberwolves v OKC Thunder OKC Thunder 115-113
NHL 10/22 23:00 VAN Canucks VAN Canucks v DET Red Wings DET Red Wings 4-1
Colombia Primera A 10/22 22:30 Alianza Petrolera Alianza Petrolera v Tigres FC Tigres FC 0-1
Uruguay Primera División 10/22 22:27 Rio Negro Rio Negro v Banco Republica 0-6
Colombia Primera A 10/22 22:15 Millonarios Millonarios v Once Caldas Once Caldas 2-0
El Salvador Liga Women 10/22 22:00 Santa Tecla BC Women v El Rapido De La Union Women 72-59
El Salvador Liga Women 10/22 22:00 Halcones De Sonzacate Women v San Salvador Women 44-128
El Salvador Apertura 10/22 22:00 Santa Tecla Santa Tecla v CD Audaz CD Audaz 3-2
Honduras Liga Nacional 10/22 22:00 CD Olimpia CD Olimpia v Real Espana Real Espana 3-0
Mexico LNBP 10/22 22:00 Toros Nuevo Laredo Toros Nuevo Laredo v Santos San luis Santos San luis 84-87
Chile LNB 10/22 22:00 CD Castro CD Castro v Universidad Catolica Universidad Catolica 61-70
Chile LNB 10/22 22:00 Las Animas Las Animas v Puente Alto Puente Alto 77-67
Chile LNB 10/22 22:00 ABA Ancud ABA Ancud v Leones Quilpue Leones Quilpue 92-84
Chile LNB 10/22 22:00 Osorno Osorno v Tinguiririca San Fernando Tinguiririca San Fernando 90-82
Plunket Shield 10/22 21:39 Wellington Firebirds v Auckland Aces 246/0,62 All Out
Chile Primera B 10/22 21:30 Coquimbo Unido Coquimbo Unido v Puerto Montt Puerto Montt 1-2
Bolivia Clausura 10/22 21:16 Real Potosi Real Potosi v Oriente Petrolero Oriente Petrolero 1-0
Bolivia Clausura 10/22 21:15 San Jose San Jose v The Strongest The Strongest 4-0
Costa Rica Segunda 10/22 21:00 CS Uruguay de Coronado CS Uruguay de Coronado v Municipal Turrialba Municipal Turrialba 1-2
AHL 10/22 21:00 HER Bears HER Bears v ROC IceHogs ROC IceHogs 0-5
Mexico LNBP 10/22 21:00 Aguacateros De Morelia Aguacateros De Morelia v Capitanes Capitanes 76-71
AHL 10/22 21:00 SJ Barracuda SJ Barracuda v CLE Monsters CLE Monsters 1-0
USA College Championship Women 10/22 21:00 Mississippi State Women v Mississippi Women 1-1
Paraguay Division Profesional 10/22 21:00 Sol de America Sol de America v Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense 2-1
El Salvador Apertura 10/22 21:00 CD FAS CD FAS v CD Aguila CD Aguila 1-1
Nicaragua Apertura 10/22 21:00 San Francisco FC (Nic) San Francisco FC (Nic) v Managua FC Managua FC 0-2
Nicaragua Apertura 10/22 21:00 Deportivo Ocotal Deportivo Ocotal v Juventus Managua Juventus Managua 1-1
Mexico LNBP 10/22 21:00 Fuerza Regia Fuerza Regia v Panteras Panteras 98-70
Brazil Serie A 10/22 21:00 Ponte Preta Ponte Preta v Avai Avai 1-2
Chile Apertura 10/22 21:00 Curico Unido Curico Unido v Union Espanola Union Espanola 0-1