ITF Women Istanbul 10/23 07:10 Elizaveta Koklina Elizaveta Koklina v Petra Krejsova Petra Krejsova 1-6,0-6
Challenger Suzhou MD 10/23 05:35 Frigerio/Niesten Frigerio/Niesten v Balaji/Vardhan Balaji/Vardhan 6-2,6-1
Challenger Suzhou MD 10/23 05:20 Doumbia/Hemery Doumbia/Hemery v Matsui/Uchida Matsui/Uchida 4-6,6-7
Challenger Traralgon MD 10/23 05:05 Grills/Mitchell Grills/Mitchell v Kubler/Nolan Kubler/Nolan 2-6,1-6
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 04:45 Xu Liu Sun Xu Liu Sun v Qianhui Tang Qianhui Tang 6-2,4-6,7-5
Challenger Traralgon MD 10/23 04:40 Bolt/Mousley Bolt/Mousley v Banes/Van Peperzeel Banes/Van Peperzeel 6-3,7-6
ITF Malaysia F2 MD 10/23 04:25 Anand/Meng Anand/Meng v Chin/Sinha Chin/Sinha 4-6,5-7
Challenger Suzhou 10/23 04:10 Zhizhen Zhang Zhizhen Zhang v Sidharth Rawat Sidharth Rawat 6-3,6-3
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 04:05 Yanni Liu Yanni Liu v Jiaxue Zang Jiaxue Zang 6-3,4-6,6-3
ITF Malaysia F2 MD 10/23 04:00 Duldaev/Sultanov Duldaev/Sultanov v Lee/Rocky Lee/Rocky 6-3,1-6,0-0
Challenger Suzhou 10/23 04:00 Di Wu Di Wu v Yan Bai Yan Bai 6-1,6-2
Challenger Ho Chi Minh City 10/23 04:00 Ti Chen Ti Chen v Vadym Ursu Vadym Ursu 6-1,2-6,6-2
Challenger Ho Chi Minh City 10/23 04:00 Jakub Paul Jakub Paul v Mohamed Safwat Mohamed Safwat 5-7,6-2,3-6
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 04:00 Ran Meng Ran Meng v Jiaxi Lu Jiaxi Lu 3-6,6-2,6-1
Challenger Traralgon MD 10/23 04:00 Miedler/Puodziunas Miedler/Puodziunas v Kokkinakis/Thompson Kokkinakis/Thompson 7-5,3-6,5-10
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 03:30 Ingrid Neel Ingrid Neel v Zhanlan Wei Zhanlan Wei 7-6,3-1
ITF Malaysia F2 MD 10/23 03:20 Taylor/Taylor Taylor/Taylor v Dijkhuizen/Griekspoor Dijkhuizen/Griekspoor 4-6,7-5,0-0
ITF Malaysia F2 MD 10/23 03:20 Kishi/Tanuma Kishi/Tanuma v Ito/Onishi Ito/Onishi 2-6,4-5
Challenger Ho Chi Minh City MD 10/23 03:00 Congcar/Oswald Congcar/Oswald v Ratiwatana/Ratiwatana Ratiwatana/Ratiwatana 1-6,0-6
Challenger Traralgon MD 10/23 03:00 Fanselow/Sarkissian Fanselow/Sarkissian v Ellis/Puttergill Ellis/Puttergill 6-4,5-7,5-10
ITF Malaysia F2 10/23 02:30 Arjun Kadhe Arjun Kadhe v Syed Mohd Agil Syed Naguib Syed Mohd Agil Syed Naguib 6-4,6-3
Challenger Suzhou 10/23 02:30 Miliaan Niesten Miliaan Niesten v Shi Hong Zeng Shi Hong Zeng 6-4,6-1
Challenger Traralgon MD 10/23 02:30 Krueger/Rubin Krueger/Rubin v Saville/Whittington Saville/Whittington 6-7,2-6
Challenger Traralgon MD 10/23 02:30 De Waard/Reid De Waard/Reid v Harris/O'Connell Harris/O'Connell 1-6,5-7
Challenger Suzhou 10/23 02:30 Riccardo Ghedin Riccardo Ghedin v Ze Zhang Ze Zhang 3-6,5-7
Challenger Suzhou 10/23 02:30 Danilo Petrovic Danilo Petrovic v Zihao Xia Zihao Xia 6-2,6-3
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 02:10 Makoto Ninomiya Makoto Ninomiya v Yidi Yang Yidi Yang 5-7,3-6
ITF Malaysia F2 10/23 02:00 Hao Yuan Ng Hao Yuan Ng v Lukas Ollert Lukas Ollert 1-6,1-6
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 02:00 Ziyue Sun Ziyue Sun v Shuo Feng Shuo Feng 7-6,1-6,1-6
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 02:00 Yexin Ma Yexin Ma v Shanshan Guo Shanshan Guo 4-6,6-1,6-7
ITF Women Liuzhou Qual 10/23 02:00 Qiu Yu Ye Qiu Yu Ye v Urszula Radwanska Urszula Radwanska 3-6,2-6
Challenger Traralgon 10/23 01:00 Dane Propoggia Dane Propoggia v Matthew Ebden Matthew Ebden 1-6,1-6
Challenger Traralgon 10/23 01:00 Maverick Banes Maverick Banes v Harry Bourchier Harry Bourchier 6-0,7-5
Challenger Traralgon Qual 10/23 00:30 Nathan Pasha Nathan Pasha v Sem Verbeek Sem Verbeek 2-6,6-4,4-5
Challenger Traralgon Qual 10/22 23:00 Calum Puttergill Calum Puttergill v Jason Kubler Jason Kubler 0-6,6-7
Challenger Traralgon Qual 10/22 23:00 Lucas Miedler Lucas Miedler v Daniel Nolan Daniel Nolan 6-7,6-3,6-3
Challenger Traralgon Qual 10/22 23:00 Gavin Van Peperzeel Gavin Van Peperzeel v Edward Bourchier Edward Bourchier 4-6,6-2,6-1
ITF Women Macon Qual 10/22 20:35 Raveena Kingsley Raveena Kingsley v Jessica Pegula Jessica Pegula 4-6,1-6
Challenger Las Vegas 10/22 20:35 Stefan Kozlov Stefan Kozlov v Liam Broady Liam Broady 3-6,7-5,6-4
ITF Women Saguenay Qual 10/22 19:45 Elena Bovina Elena Bovina v Kennedy Shaffer Kennedy Shaffer 6-3,6-2
ITF Women Macon Qual 10/22 19:25 Ashley Weinhold Ashley Weinhold v Brynn Boren Brynn Boren 6-2,6-3
ITF Women Macon Qual 10/22 19:20 Paula Cristina Goncalves Paula Cristina Goncalves v Sophie Chang Sophie Chang 0-6,1-6
ITF Women Macon Qual 10/22 19:20 Usue M. Arconada Usue M. Arconada v Zuzana Zlochova Zuzana Zlochova 6-1,6-4
ITF USA F34 10/22 19:15 Evan Zhu Evan Zhu v Jeffrey John Wolf Jeffrey John Wolf 7-6,1-6,2-6
Challenger Las Vegas MD 10/22 19:00 Klein/Salisbury Klein/Salisbury v Verdugo/Novikov Verdugo/Novikov 6-3,4-6,0-0
ITF Women Saguenay Qual 10/22 18:30 Lauren Marker Lauren Marker v Safiya Carrington Safiya Carrington 5-7,2-5
ITF Women Macon Qual 10/22 17:30 Lorraine M. Guillermo Lorraine M. Guillermo v Marta Paigina Marta Paigina 6-3,3-6,7-5
ITF Women Macon Qual 10/22 17:25 Aymet Uzcategui Aymet Uzcategui v Rasheeda McAdoo Rasheeda McAdoo 7-6,6-1
ITF Women Florence 10/22 17:10 Taylor Townsend Taylor Townsend v Ysaline Bonaventure Ysaline Bonaventure 6-1,7-5
ITF USA F34 MD 10/22 17:10 Adams/Vinsant Adams/Vinsant v Johnson/Johnson Johnson/Johnson 6-7,3-6
ITF Women Macon Qual 10/22 17:00 Ann Li Ann Li v Samantha Crawford Samantha Crawford 5-7,6-4,6-2
ITF Women Saguenay Qual 10/22 17:00 Anca Craciun Anca Craciun v Leonie Kung Leonie Kung 7-6,4-6,4-5
ITF Women Macon Qual 10/22 17:00 Anastasiya Komardina Anastasiya Komardina v Hanna Chang Hanna Chang 3-6,5-7
ITF Women Saguenay Qual 10/22 16:55 Petra Januskova Petra Januskova v Alexandra Stevenson Alexandra Stevenson 3-6,7-5,0-6
ITF Women Macon Qual 10/22 15:55 Alexandra Mueller Alexandra Mueller v Sabrina Santamaria Sabrina Santamaria 3-6,2-6
ITF Women Macon Qual 10/22 15:55 Aleksandra Wozniak Aleksandra Wozniak v Eleni Christofi Eleni Christofi 6-3,6-1
ITF Women Obidos WD 10/22 15:48 Doroshina/Sizikova Doroshina/Sizikova v Cengiz/Swan Cengiz/Swan 6-2,5-2
ITF Women Saguenay Qual 10/22 15:30 Chanelle Van Nguyen Chanelle Van Nguyen v Elizabeth Scotty Elizabeth Scotty 6-4,2-6,3-5
ITF Women Macon Qual 10/22 15:30 Allie Kiick Allie Kiick v Chanel Simmonds Chanel Simmonds 7-5,5-1
ITF Women Macon Qual 10/22 15:30 Rebecca Rubanov Rebecca Rubanov v Aliona Bolsova Zadoinov Aliona Bolsova Zadoinov 0-6,1-5
ITF Women Saguenay Qual 10/22 15:20 Quinn Gleason Quinn Gleason v Alexandra Morozova Alexandra Morozova 6-2,6-3
ITF Women Poitiers Qual 10/22 15:10 Cornelia Lister Cornelia Lister v Anna Zaja Anna Zaja 6-4,3-6,7-6
Challenger Brest Qual 10/22 15:10 Sander Arends Sander Arends v Gianni Mina Gianni Mina 3-6,6-4,2-6
ATP Vienna Qual MD 10/22 15:00 Lindstedt/Smith v C. Busta/Marrero 3-6,5-6
Challenger Brest Qual 10/22 14:45 Andrea Arnaboldi Andrea Arnaboldi v Marc Sieber Marc Sieber 1-6,6-3,5-3
ITF Egypt F30 10/22 14:40 Gijs Brouwer Gijs Brouwer v Jelle Sels Jelle Sels 6-3,6-4
ITF Women Poitiers Qual 10/22 14:35 Katarzyna Piter Katarzyna Piter v Karolina Muchova Karolina Muchova 6-3,6-4
ATP Antwerp 10/22 14:15 Diego Schwartzman Diego Schwartzman v Jo-Wilfried Tsonga Jo-Wilfried Tsonga 3-6,5-7
ITF Women Macon Qual 10/22 14:10 Amanda Rodgers Amanda Rodgers v Nathaly Kurata Nathaly Kurata 3-6,3-6
ITF Women Macon Qual 10/22 14:10 Ulrikke Eikeri Ulrikke Eikeri v Sanaz Marand Sanaz Marand 6-4,6-0
ITF Women Saguenay Qual 10/22 14:00 Aleksa Cveticanin Aleksa Cveticanin v Kana Daniel Kana Daniel 6-2,7-6
ITF Women Saguenay Qual 10/22 14:00 Shilin Xu Shilin Xu v Alana Smith Alana Smith 6-1,5-1
ITF Women Macon Qual 10/22 14:00 Bianca Turati Bianca Turati v Ashley Kratzer Ashley Kratzer 1-6,5-7
ITF Women Macon Qual 10/22 14:00 Allison Mulville Allison Mulville v Caitlin Whoriskey Caitlin Whoriskey 1-6,2-6
ITF Women Sharm El Sheikh 10/22 14:00 Anastasia Pribylova Anastasia Pribylova v Sandra Samir Sandra Samir 6-1,1-6,1-6
ITF Women Hammamet WD 10/22 14:00 Bencheikh/Mansouri Bencheikh/Mansouri v Eklund/Steur Eklund/Steur 4-6,6-4,7-10
ATP Vienna Qual 10/22 13:50 Guido Pella Guido Pella v Lukas Lacko Lukas Lacko 6-2,6-2
ITF Women Obidos WD 10/22 13:45 Cengiz/Swan Cengiz/Swan v Laine/Rompies Laine/Rompies 6-2,4-6,10-7
ITF Women Poitiers Qual 10/22 13:40 Manon Arcangioli Manon Arcangioli v Sofia Shapatava Sofia Shapatava 3-6,4-6
ATP Basel Qual MD 10/22 13:30 Daniell/Inglot v Podlipnik-Castillo/Vasilevski Podlipnik-Castillo/Vasilevski 2-6,7-6,0-0
Challenger Brest Qual 10/22 13:20 Romain Jouan Romain Jouan v Filip Horansky Filip Horansky 6-1,2-6,5-7
ITF Tunisia F31 MD 10/22 13:15 Diez/Mardones Diez/Mardones v Den Heijer/Pontjodikromo Den Heijer/Pontjodikromo 6-2,6-4
ATP Vienna Qual 10/22 13:10 Thomas Fabbiano Thomas Fabbiano v Dennis Novak Dennis Novak 4-6,6-3,3-6
Challenger Brest Qual 10/22 13:05 Illya Marchenko Illya Marchenko v Moez Echargui Moez Echargui 6-1,5-4
ATP Stockholm 10/22 13:05 Grigor Dimitrov Grigor Dimitrov v Juan Martin Del Potro Juan Martin Del Potro 4-6,2-6
Challenger Ismaning 10/22 13:00 Lorenzo Sonego Lorenzo Sonego v Yannick Hanfmann Yannick Hanfmann 4-6,6-3,5-7
ITF Women Santa Margherita 10/22 13:00 Polona Hercog Polona Hercog v Renata Zarazua Renata Zarazua 6-4,6-1
ATP Moscow MD 10/22 13:00 Mirnyi/Oswald Mirnyi/Oswald v Dzumhur/Sancic Dzumhur/Sancic 6-3,7-5
ATP Basel Qual 10/22 12:35 Peter Gojowczyk Peter Gojowczyk v Nicolas Mahut Nicolas Mahut 6-1,6-3
ITF Women Obidos WD 10/22 12:20 B Escorihuela/P Azcoitia B Escorihuela/P Azcoitia v Doroshina/Sizikova Doroshina/Sizikova 2-6,1-6
ATP Vienna Qual 10/22 12:00 Simone Bolelli Simone Bolelli v Pierre-H. Herbert Pierre-H. Herbert 6-7,2-6
ATP Basel Qual 10/22 12:00 Marcel Granollers Marcel Granollers v Julien Benneteau Julien Benneteau 4-6,4-6
ITF Women Poitiers Qual 10/22 12:00 Ivana Jorovic Ivana Jorovic v Audrey Albie Audrey Albie 7-5,5-7,6-4
ITF Women Istanbul Qual 10/22 12:00 Eliessa Vanlangendonck Eliessa Vanlangendonck v Cemre Anil Cemre Anil 6-1,6-3
ATP Antwerp MD 10/22 12:00 Gonzalez/Peralta Gonzalez/Peralta v Lipsky/Sharan Lipsky/Sharan 4-6,6-2,5-10
ITF Women Istanbul Qual 10/22 11:55 Ipek Oz Ipek Oz v Hulya Esen Hulya Esen 6-1,6-3
ITF Women Stockholm Qual 10/22 11:40 Jacquline Nylander Altelius Jacquline Nylander Altelius v Leticia Temirhanova Leticia Temirhanova 6-0,4-6,6-1
WTA Finals 10/22 11:30 Garbine Muguruza Garbine Muguruza v Jelena Ostapenko Jelena Ostapenko 6-3,6-4
ITF Women Istanbul Qual 10/22 11:30 Karen Barritza Karen Barritza v Madison Bourguignon Madison Bourguignon 6-1,6-4
Challenger Ismaning MD 10/22 11:30 Draganja/Draganja Draganja/Draganja v Brown/Puetz Brown/Puetz 6-7,6-2,1-0