Armenia First League 04/23 12:30 Junior Sevan FC Junior Sevan FC v Erebuni FC Erebuni FC 3-0
Cameroon Elite Two 04/19 17:01 Leopard Sportif de Douala Leopard Sportif de Douala v Lion Blessé Lion Blessé 1-1
England League 1 04/19 16:15 Sunderland Sunderland v Doncaster Doncaster 2-0
Slovenia Prva Liga 04/19 16:15 NK Celje NK Celje v NK Aluminij NK Aluminij 1-0
Estonia II Liiga 04/19 16:00 JK Trans Narva II JK Trans Narva II v Pohja-Tallinna JK Volta II Pohja-Tallinna JK Volta II 5-0
Czech Republic 5. Ligy 04/19 16:00 Frantiskovy Lazne v FK Nova Role FK Nova Role 5-1
Slovakia 2. Liga 04/19 16:00 FK Poprad FK Poprad v STK Samorin STK Samorin 3-2
Estonia II Liiga 04/19 16:00 Tartu JK Welco II Tartu JK Welco II v K-Jarve JK Jarve II K-Jarve JK Jarve II 6-0
Austria Landesliga 04/19 16:00 SV Kematen v Union Innsbruck Union Innsbruck 3-0
Mexico Segunda Division 04/19 16:00 Club America II v Orizaba Orizaba 2-0
Hungary NBI Women 04/19 16:00 Ferencvarosi Women Ferencvarosi Women v Szent Mihaly SE Women Szent Mihaly SE Women 6-0
Cyprus Division 2 04/19 16:00 Thoi Lakatamias Thoi Lakatamias v Aris Limassol Aris Limassol 1-2
Cyprus Division 2 04/19 16:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia v Asil Lysis Asil Lysis 0-2
Cyprus Division 2 04/19 16:00 Agia Napa Agia Napa v Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 1-3
U18 Friendly Games 04/19 16:00 Portugal U18 Portugal U18 v Mexico U18 Mexico U18 3-1
Lithuania 1 Lyga 04/19 16:00 Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen v FK Dainava Alytus FK Dainava Alytus 1-2
Denmark Superligaen 04/19 16:00 Odense BK Odense BK v FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2-2
Lithuania A Lyga 04/19 16:00 FK Zalgiris Vilnius FK Zalgiris Vilnius v FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 3-1
Poland III Liga 04/19 16:00 Bron Radom Bron Radom v Ruch Wysokie Mazowiecki Ruch Wysokie Mazowiecki 1-2
Poland III Liga 04/19 16:00 Sokol Ostroda Sokol Ostroda v Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow Mazowiecki 2-1
Slovakia 2. Liga 04/19 16:00 MFK Skalica MFK Skalica v Inter Bratislava Inter Bratislava 2-0
Spain Tercera Group 6 04/19 16:00 Elche Ilicitano Elche Ilicitano v Vilamarxant CF Vilamarxant CF 2-4
Turkey 1 Lig 04/19 16:00 Elazigspor Elazigspor v Osmanlispor FK Osmanlispor FK 1-2
Russia Division 1 04/19 16:00 FK Khimki FK Khimki v Krasnodar II Krasnodar II 3-0
Belarus Premier League 04/19 15:47 FC Minsk FC Minsk v FK Dnyapro FK Dnyapro 0-0
Saudi Arabia Premier League 04/19 15:45 Al Qadisiya Al Khubar Al Qadisiya Al Khubar v Al Baten Al Baten 0-2
Austria Landesliga 04/19 15:37 Leoben DSV Leoben DSV v SC Liezen 2-1
Egypt Division 1 04/19 15:30 Al Ittihad Al Sakandary Al Ittihad Al Sakandary v Misr Lel Makasa Misr Lel Makasa 0-0
Egypt Division 1 04/19 15:30 El Entag El Harby El Entag El Harby v Al Moqawloon Al Arab Al Moqawloon Al Arab 1-2
Finland Veikkausliiga 04/19 15:30 FC Lahti FC Lahti v FC Inter Turku FC Inter Turku 1-1
Russia Division 2 04/19 15:30 Tekstilshik Ivanovo Tekstilshik Ivanovo v Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir 2-0
Cameroon Elite Two 04/19 15:04 Renaissance Ngoumou Renaissance Ngoumou v Aigle Royal Menoua Aigle Royal Menoua 0-0
Spain Segunda Women 04/19 15:03 CD Monte Women CD Monte Women v Victoria FC Women Victoria FC Women 2-1
Cameroon Elite Two 04/19 15:00 Yafoot FC Yafoot FC v OFTA of Kribi OFTA of Kribi 2-8
Argentina Reserve Cup 04/19 15:00 Huracan Reserves Huracan Reserves v CA Aldosivi Reserves CA Aldosivi Reserves 3-0
Romania Liga I 04/19 15:00 AFC Hermannstadt v FC Voluntari FC Voluntari 1-1
Czech Republic 3. Ligy 04/19 15:00 FK Hodonin FK Hodonin v Hanacka Slavia Kromeriz Hanacka Slavia Kromeriz 0-1
Czech Republic 3. Ligy 04/19 15:00 Stechovice Stechovice v SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany 1-0
Czech Republic 3. Ligy 04/19 15:00 Usti N Orlici Usti N Orlici v Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice 3-0
Latvia Virsliga 04/19 15:00 FK Jelgava FK Jelgava v Metta/LU Metta/LU 1-2
Sweden Juniorallsvenskan 04/19 15:00 Taby FK U19 Taby FK U19 v IFK Lidingo U19 IFK Lidingo U19 1-2
Poland III Liga 04/19 15:00 LKS Lomza LKS Lomza v Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 1-3
Poland III Liga 04/19 15:00 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin v KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz 3-2
Russia Division 2 04/19 15:00 Luch Energiya Luch Energiya v FK Pskov 747 FK Pskov 747 1-0
Spain Segunda B Group 3 04/19 15:00 Badalona Badalona v Conquense Conquense 0-0
Italy Campionato Primavera 1 04/19 15:00 Sampdoria U19 Sampdoria U19 v Fiorentina U19 Fiorentina U19 0-0
Portugal Campeonato Nacional 04/19 15:00 Casa Pia Casa Pia v Redondense FC Redondense FC 4-0
Portugal Campeonato Nacional 04/19 15:00 Chaves B Chaves B v Vilaverdense Vilaverdense 1-2
Portugal Segunda Liga 04/19 15:00 Estoril Estoril v UD Oliveirense UD Oliveirense 3-1
Portugal Segunda Liga 04/19 15:00 Cova de Piedade Cova de Piedade v Leixoes Leixoes 1-1
Cameroon Elite Two 04/19 14:59 Bamboutos de Mbouda Bamboutos de Mbouda v Racing de Bafoussam Racing de Bafoussam 2-2
Beach Soccer - 36 mins play 04/19 14:56 Italy Beach Italy Beach v FC Delta Beach 4-1
Slovakia 2. Liga 04/19 14:31 Dukla Banska Bistryka v Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 4-1
Slovenia U19 League 04/19 14:30 ND Ilirija U19 ND Ilirija U19 v ND Gorica U19 ND Gorica U19 0-0
Czech Republic 4. Ligy 04/19 14:30 FK Blansko FK Blansko v Bzenec Bzenec 6-1
Bulgaria First League 04/19 14:30 Dunav Ruse Dunav Ruse v Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 2-0
Iran Pro League 04/19 14:30 Pars Jonoubi Jam Pars Jonoubi Jam v Sepidrood Rasht Sepidrood Rasht 2-2
Lithuania A Lyga 04/19 14:30 Panevezys Panevezys v Suduva Marijampole Suduva Marijampole 1-2
Slovakia 2. Liga 04/19 14:30 Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica v Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 4-1
Slovakia 2. Liga 04/19 14:30 FC Lokomotiva Kosice FC Lokomotiva Kosice v KFC Komarno KFC Komarno 0-0
Croatia 2.HNL 04/19 14:30 Bijelo Brdo Bijelo Brdo v NK Sesvete NK Sesvete 0-3
Azerbaijan Premier League 04/19 14:30 Sabah Sabah v Neftchi Baku Neftchi Baku 0-2
Portugal Primeira Liga 04/19 14:30 Tondela Tondela v Boavista Boavista 1-0
Portugal Primeira Liga 04/19 14:30 Vitoria Setubal Vitoria Setubal v Portimonense Portimonense 1-1
Croatia 1.HNL 04/19 14:30 Istra 1961 Istra 1961 v NK Osijek NK Osijek 1-0
Romania Liga III 04/19 14:16 Atletic Bradu Atletic Bradu v CS U Craiova II 0-2
Ecuador Reserve League 04/19 14:03 Club America Reserves Club America Reserves v SD Aucas Reserves SD Aucas Reserves 1-0
Czech Republic 5. Ligy 04/19 14:02 FC Irp Cesky Tesin FC Irp Cesky Tesin v Lokomotiva Petrovice Lokomotiva Petrovice 1-0
Bulgaria Third League 04/19 14:00 Neftochimik 1962 Neftochimik 1962 v Zagorets Zagorets 4-2
Romania Liga III 04/19 14:00 Gaz Metan II Medias v ACS Comuna Recea ACS Comuna Recea 0-2
Romania Liga III 04/19 14:00 AFC Unirea Tasnad AFC Unirea Tasnad v CS Iernut 6-1
Romania Liga III 04/19 14:00 Viitorul Domnesti Viitorul Domnesti v AFC Hermannstadt 2 AFC Hermannstadt 2 0-0
Romania Liga III 04/19 14:00 ACS Dumbravita ACS Dumbravita v CS Municipal Lugoj 3-3
Romania Liga III 04/19 14:00 FC U Craiova 1948 FC U Craiova 1948 v Unirea Bascov Unirea Bascov 3-0
Romania Liga III 04/19 14:00 ACS Ghiroda ACS Ghiroda v CF Metalurgistul Cugir CF Metalurgistul Cugir 6-1
Romania Liga III 04/19 14:00 CSM Flacara Moreni v CS Sporting Rosiori 2-0
Romania Liga III 04/19 14:00 Steaua Bucharest II Steaua Bucharest II v AFC Progresul Spartac Bucuresti AFC Progresul Spartac Bucuresti 0-2
Romania Liga III 04/19 14:00 CSM Pascani CSM Pascani v ACS Somuz Falticeni ACS Somuz Falticeni 2-2
Slovakia 3. Liga 04/19 14:00 Rimavska Sobota Rimavska Sobota v ZP Sport Podbrezova B ZP Sport Podbrezova B 1-1
Romania Liga III 04/19 14:00 Avantul Reghin Avantul Reghin v Unirea Dej Unirea Dej 1-0
Romania Liga III 04/19 14:00 Ariesul Turda Ariesul Turda v ACS Unu Fotbal Club Gloria ACS Unu Fotbal Club Gloria 1-1
Romania Liga III 04/19 14:00 CS Sanatatea Cluj CS Sanatatea Cluj v CS Minaur Baia Mare CS Minaur Baia Mare 0-1
Czech Republic 5. Ligy 04/19 14:00 Bystrice pH v Sokol Provodov Sokol Provodov 3-5
Romania Liga III 04/19 14:00 FC Voluntari II FC Voluntari II v Astra Giurgiu II Astra Giurgiu II 2-2
England National League North 04/19 14:00 Darlington 1883 Darlington 1883 v Bradford P A Bradford P A 1-0
U18 Friendly Games 04/19 14:00 Denmark U18 Denmark U18 v France U18 France U18 1-2
Jordan Cup 04/19 14:00 Blama v Aqaba Aqaba 0-0
Jordan Cup 04/19 14:00 Al-Jazeera Al-Jazeera v Al Ahli Amman Al Ahli Amman 0-1
Serbia Super Liga 04/19 14:00 FK Zemun FK Zemun v Spartak Subotica Spartak Subotica 0-0
Macedonia Second League 04/19 14:00 FC Genc Kalemler FC Genc Kalemler v FC Struga Trim & Lum FC Struga Trim & Lum 0-1
Denmark Superligaen 04/19 14:00 Randers FC Randers FC v Hobro IK Hobro IK 1-0
Czech Republic 3. Ligy 04/19 14:00 SK Lisen SK Lisen v Velke Mezirici Velke Mezirici 1-2
Sweden 2.div Norra Götaland 04/19 14:00 Lidköpings FK Lidköpings FK v Nordvärmland FF Nordvärmland FF 3-1
Poland III Liga 04/19 14:00 Huragan Morag Huragan Morag v Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo 1-2
Sweden Superettan 04/19 14:00 GAIS GAIS v IK Brage IK Brage 0-3
Sweden Allsvenskan 04/19 14:00 IFK Norrkoping IFK Norrkoping v Falkenbergs FF Falkenbergs FF 4-3
Sweden Allsvenskan 04/19 14:00 Orebro SK Orebro SK v AIK AIK 2-1
UAE Premier League 04/19 14:00 Al Jazira SC Al Jazira SC v Dibba Al Fujairah Dibba Al Fujairah 2-2
England Northern Premier League 04/19 14:00 Gainsborough Gainsborough v Hednesford Hednesford 0-0
England Isthmian Premier Division 04/19 14:00 Worthing Worthing v Tonbridge Angels Tonbridge Angels 1-1