ITF Czech Republic F10 MD 11/15 13:30 Mirdzhaliev/Zapsky v Marek/Nazaruk 2-6,1-6
ITF Tunisia F40 MD 11/15 13:25 Celebidachi/Hoeyeraal v Bencic/Smith 3-6,0-6
ITF Kuwait F3 11/15 13:10 Dhruv Sunish v Aidan Mchugh 1-6,1-6
ITF Tunisia F40 MD 11/15 13:10 Tessa/Woerner v Johansson-Holm/Weindl 2-6,1-6
ITF Kuwait F3 11/15 13:05 Bart Stevens v Constantin B Kouzmine 4-6,3-6
ITF Women Villa del Dique 11/15 13:00 Eugenia Ganga v Jazmin Ortenzi 6-2,6-3
ITF Brazil F9 11/15 13:00 Aaron Schmid v Felipe Garla 6-4,5-3
ITF Women Sharm El Sheikh WD 11/15 12:55 Falkowska/Kuczer v Mareen/Shuto 6-2,6-3
ITF Czech Republic F10 MD 11/15 12:53 Stanek/Stepanek v Langmajer/Lustig 1-6,6-7
ITF Women Sharm El Sheikh WD 11/15 12:40 Pitak/Pitak v Bandecchi/Samir 1-6,0-6
ITF Tunisia F40 MD 11/15 12:30 Beaupain/Fassbender v Haliak/Zgirovsky 2-6,4-6
ITF Mozambique F2 MD 11/15 12:25 Gamble/Lu v Franken/Rogovski 6-1,6-0
Challenger Bangalore MD 11/15 12:05 Kadhe/Myneni v Raja/Sancic 6-3,2-6,8-10
ITF Turkey F36 MD 11/15 12:00 Esteve Lobato/Gennaro v Fatic/Galoppini 1-6,4-6
ATP World Tour Finals MD 11/15 12:00 Murray/Soares v Kontinen/Peers 3-6,7-6,10-3
ITF Women Sharm El Sheikh 11/15 12:00 Barbora Matusova v Maria Patrascu 6-4,3-6,6-3
ITF Czech Republic F10 11/15 11:50 Jiri Barnat v Ondrej Krstev 2-6,1-6
ITF Greece F8 MD 11/15 11:50 Kopriva/Pichler v Hersey/Vives Marcos 3-6,6-1,10-4
ITF Tunisia F40 MD 11/15 11:50 Gakhov/Sude v Bortolotti/Giacomini 6-3,6-4
ITF Women Monastir WD 11/15 11:35 Gadient/Thommen v Aponasenko/Lee 3-6,1-6
ITF Greece F8 MD 11/15 11:35 Bobrov/Kalinin v Kalovelonis/Tsitsipas 6-4,4-6,8-10
ITF Women Monastir WD 11/15 11:33 Solovyeva/Wira v Kalava/Kalva 6-4,2-6,1-0
ITF Czech Republic F10 11/15 11:30 Luke Johnson v Szymon Walkow 6-2,4-6,4-6
ITF Women Sharm El Sheikh WD 11/15 11:30 Oczachowska/S'vskaia v Pribylova/Pribylova 5-7,1-6
ITF Kuwait F3 11/15 11:25 Ergi Kirkin v Roy Sarut De Valk 4-6,6-3,4-6
ITF Tunisia F40 MD 11/15 11:25 Aleshchev/Deckers v Abdelouahid/F Flores 6-4,6-0
ITF Czech Republic F10 11/15 11:20 Jiri Jenicek v Tomas Machac 1-6,1-6
ITF Women Antalya WD 11/15 11:20 Cvetkovic/Gal v Ponomar/Sato 4-6,6-4,8-10
ITF Kuwait F3 11/15 11:20 Alec Adamson v Marc Dijkhuizen 7-5,6-4
ITF Kuwait F3 11/15 11:15 Jonathan Binding v Giovani Samaha 6-1,7-6
ITF Women Monastir WD 11/15 11:10 Dell'edera/Guglielminotti v Aubuchon/Kuznetsova 6-1,6-2
ITF Egypt F27 MD 11/15 11:10 Dawani/Moundir v Salaba/Weststrate 6-7,6-4,10-6
ITF Women Monastir WD 11/15 11:10 Eklund/Malmqvist v Crescenzi/Franze 4-6,7-5,10-7
WTA Taipei WD 11/15 11:00 Kobori/Shimizu v Han/Kumkhum 2-6,4-6
ITF Women Antalya WD 11/15 11:00 Tatarus/Yoruk v Dissanayake/Scilipoti 2-6,6-4,9-11
ITF Egypt F27 MD 11/15 11:00 Orlov/Zuk v Boychuk/Gorodynskyi 6-0,6-4
ITF Kuwait F3 11/15 11:00 Pol M Tiffon v Julian Ocleppo 2-6,6-3,3-5
ITF Women Monastir WD 11/15 11:00 Abdelouahid/Stewart v Collens/Fritsch 6-1,6-2
ITF Egypt F27 11/15 10:55 Moritz Trocker v Yann Wojcik 7-5,6-2
ITF Women Muzaffarnagar WD 11/15 10:55 Desai/Siedliska v Okamura/Ozeki 2-6,1-6
ITF Women Antalya WD 11/15 10:50 Gaspar/Simion v Mozgaleva/Rakhimova 6-4,6-4
Challenger Bangalore 11/15 10:45 Brayden Schnur v Cem Ilkel 6-3,6-4
WTA Taipei 11/15 10:45 Yuxuan Zhang v Vitalia Diatchenko 7-5,3-6,2-6
ITF Turkey F36 MD 11/15 10:42 Sabanin/Shevchenko v Dhoe/Peters 4-6,6-4,0-0
ITF Czech Republic F10 11/15 10:35 Jakob Aichhorn v Christoph Negritu 2-6,1-6
ITF Women Sharm El Sheikh 11/15 10:30 Fiona Ganz v Ola Abou Zekry 2-6,3-6
ITF Women Monastir 11/15 10:30 Maja Issler v Melania Delai 1-6,2-6
ITF Mozambique F2 11/15 10:25 Jeremy Sonkin v Benjamin Lock 3-6,2-6
WTA Taipei WD 11/15 10:20 Frech/Schoofs v Doroshina/Dzalamidze 4-6,1-6
ITF Women Heraklion 11/15 10:15 Haley Giavara v Gabriela Duca 6-2,3-6,6-4
ITF Turkey F36 11/15 10:10 Nik Razborsek v Geronimo E Busleiman 6-3,6-3
Challenger Bangalore MD 11/15 10:05 Hsieh/Yang v Purcell/Saville 3-6,4-6
ITF Women Monastir WD 11/15 10:05 Ghioroaie/Tona v Grimm/Scholl 6-4,7-6
ITF Egypt F27 11/15 10:00 Luca Prevosto v Jannis Kahlke 2-6,3-6
ITF Greece F8 11/15 09:55 Lucas Catarina v Ioannis Stergiou 6-4,7-6
ITF Women Sharm El Sheikh 11/15 09:50 Susan Bandecchi v Joanna Zawadzka 7-6,6-4
ITF Tunisia F40 11/15 09:50 Louis Tessa v Steven Diez 4-6,0-6
ITF Turkey F36 11/15 09:45 Calin Manda v Rayane Roumane 6-3,3-6,2-6
ITF Women Muzaffarnagar WD 11/15 09:45 Sutjiadi/Wang v Chilumula/Easwaramurthi 6-2,6-1
ITF Turkey F36 11/15 09:43 Calin Manda v Rayane Roumane 6-3,3-6,2-6
ITF Egypt F27 11/15 09:40 Francisco Dias v Johan Nikles 1-6,1-6
ITF Turkey F36 11/15 09:40 Wilson Leite v Vlad Andrei Dancu 6-7,6-7
ITF Greece F8 11/15 09:40 Michail Pervolarakis v Tim Heger 6-2,6-2
ITF Tunisia F40 11/15 09:40 Brian Bencic v Quentin Folliot 7-6,3-6,6-3
ITF Women Antalya 11/15 09:35 Agnes Bukta v Carole Monnet 6-0,2-6,4-6
Challenger Bangalore 11/15 09:30 Saketh Myneni v Sumit Nagal 6-4,6-4
ITF Women Sharm El Sheikh 11/15 09:30 Martina Pradova v Sandra Samir 3-6,2-6
ITF Greece F8 11/15 09:30 Gabriele Maria Noce v Tom Kocevar-Desman 2-6,2-6
WTA Taipei 11/15 09:30 Valentini Grammatikopoulou v En Shuo Liang 3-6,1-6
ITF Women Monastir WD 11/15 09:20 Girard/Prati v Jaruskova/Marinkovic 6-7,4-6
ITF Women Muzaffarnagar WD 11/15 09:15 Makhorkina/Palha v Kolar/Riley 7-6,3-6,10-6
ITF Egypt F27 11/15 09:15 Jesper De Jong v Duje Ajdukovic 4-6,5-7
ITF Mozambique F2 11/15 09:15 Lance-Pierre Du Toit v Simon Carr 6-4,3-6,2-6
ITF Greece F8 11/15 09:15 Finn Bass v Erik Crepaldi 3-6,2-6
ITF Czech Republic F10 11/15 09:10 Gibril Diarra v David Poljak 6-7,2-6
ITF Czech Republic F10 11/15 09:10 Robin Stanek v Marek Gengel 4-6,6-2,3-6
ITF Czech Republic F10 11/15 09:10 Michael Vrbensky v Dominik Nazaruk 6-2,6-4
ITF Women Antalya 11/15 09:05 Zeynep Sena Sarioglan v Kirsten-Andrea Weedon 6-2,6-1
ITF Women Antalya 11/15 09:00 Sofia Dmitrieva v Sakura Hosogi 6-3,6-4
ITF Turkey F36 11/15 08:45 Klim Ivanov v Gabriel Donev 1-6,0-6
ITF Women Antalya 11/15 08:40 Adithya Karunaratne v Julia Stamatova 6-7,2-6
Challenger Bangalore 11/15 08:30 Frederico Ferreira Silva v Aleksandr Nedovyesov 4-6,2-6
ITF Thailand F9 MD 11/15 08:20 Kravchuk/Safiullin v Chen/Fukuda 6-2,6-7,5-10
ITF Women Heraklion 11/15 08:15 Anna Ureke v Galateia Mesochoritou 7-5,3-6,6-1
ITF Egypt F27 11/15 08:10 Kacper Zuk v Rimpei Kawakami 6-2,6-2
ITF Women Sharm El Sheikh 11/15 08:10 Daria Kuczer v Aleksandra Pitak 2-6,5-7
ITF Greece F8 11/15 08:10 Stefan Seifert v Austin Rapp 0-6,2-6
WTA Taipei 11/15 08:10 Lin Zhu v Danka Kovinic 6-1,4-6,6-3
ITF Women Monastir 11/15 08:10 Olympe Lancelot v Tamara Curovic 3-6,4-6
ITF Tunisia F40 11/15 08:10 Jakob Sude v Alexey Aleshchev 6-3,6-3
ITF Women Monastir 11/15 08:00 Celine Fritsch v Louise Brunskog 1-6,6-3,3-6
ITF Egypt F27 11/15 08:00 Jordi Munoz-Abreu v Ryan Nijboer 4-6,5-7
ITF Women Sharm El Sheikh 11/15 08:00 Jenny Duerst v Anastasia Pribylova 3-6,2-6
ITF Women Sharm El Sheikh 11/15 08:00 Jelena Simic v Anastasia Vdovenco 3-6,7-6,6-4
ITF Egypt F27 11/15 08:00 David Perez Sanz v Daniel Michalski 6-2,6-2
ITF Greece F8 11/15 08:00 Hasan Ibrahim v Markos Kalovelonis 6-7,2-6
ITF Greece F8 11/15 08:00 Stefan Palosi v Bogdan Bobrov 0-6,4-6
ITF Egypt F27 11/15 08:00 Adam Moundir v Simone Roncalli 6-4,6-1
ITF Greece F8 11/15 08:00 Conor Berg v Vit Kopriva 3-6,4-6
ITF Tunisia F40 11/15 08:00 Aziz Ouakaa v Errol Smith 1-6,2-6