England Isthmian Premier Division 00' Carshalton Ath [9] Carshalton Ath 0-0 Brightlingsea Regent [21] Brightlingsea Regent
Euro 2020 Qualifying 00' Gibraltar [5] Gibraltar 0-0 Switzerland [2] Switzerland
Euro 2020 Qualifying 00' Spain [1] Spain 0-0 Romania [3] Romania
Euro 2020 Qualifying 00' Greece [3] Greece 0-0 Finland [2] Finland
England Isthmian Cup 00' Aveley Aveley 0-0 Barking Barking
Euro 2020 Qualifying 00' Italy [1] Italy 0-0 Armenia [4] Armenia
Euro 2020 Qualifying 00' Rep of Ireland [3] Rep of Ireland 0-0 Denmark [1] Denmark
England Isthmian Premier Division 00' Haringey Borough [10] Haringey Borough 0-0 AFC Hornchurch [4] AFC Hornchurch
Euro 2020 Qualifying 00' Sweden [2] Sweden 0-0 Faroe Islands [5] Faroe Islands
Euro 2020 Qualifying 00' Malta [6] Malta 0-0 Norway [4] Norway
Euro 2020 Qualifying 00' Liechtenstein [6] Liechtenstein 0-0 Bosnia-Herzegovina [5] Bosnia-Herzegovina
Belgium U21 Cup 09' Eupen Reserves Eupen Reserves 0-0 Cercle Brugge Reserves Cercle Brugge Reserves
U19 International 10' Northern Ireland U19 Northern Ireland U19 0-0 Germany U19 Germany U19
International Match 19' Argentina Argentina 0-0 Uruguay Uruguay
Uruguay Reserve League 23' Juventud De Las Piedras Reserves 0-0 Danubio Reserves
Belgium U21 Cup 33' Roeselare Reserves 1-0 Gent Reserves Gent Reserves
Belgium U21 Cup 35' Antwerp Reserves Antwerp Reserves 2-0 Waasland-Beveren Reserves Waasland-Beveren Reserves
Africa Cup of Nations Qualification 37' Botswana [2] Botswana 0-1 Algeria [1] Algeria
Uruguay Reserve League 39' Liverpool Montevideo Reserves 1-1 Boston River Reserves
CONCACAF Nations League 40' Dominica Dominica 0-0 St Vincent Grenadines
England U23 Development League 41' [11] Bolton U23 1-2 Sheff Utd U23 [9] Sheff Utd U23
U20 International 52' Portugal U20 Portugal U20 0-2 Germany U20 Germany U20
U21 International 82' Hungary U21 Hungary U21 0-1 Austria U21 Austria U21
Belgium U21 Cup 84' Genk Reserves Genk Reserves 0-0 Zulte Waregem Reserves Zulte Waregem Reserves
FIBA 3x3 Superleague 0 - 00:53 Ukraine U23 3x3 21-18 BC Zhytomyr 3x3
Iceland Division 1 2 - 06:50 Hottur 38-30 Skallagrimur Skallagrimur
Iceland Division 1 2 - 10:00 Breidablik Breidablik 30-16 Snaefell Snaefell
Russia ASB Student League 3 - 10:00 RANKHIGS Sankt-Peterburg 35-31 Gornyy universitet-f Sankt-Peterburg
Sweden Basketligan 4 - 03:43 Jamtland [6] Jamtland 94-77 Djurgården Basket [10] Djurgården Basket
Uganda NBL 3 - 00:39 Pemba Warriors 48-37 City Oilers
Greece 3rd Division Women ASP Iones Women ASP Iones Women 0-0 PAK Halandriou Women
Greece 3rd Division Women GS Koropiou Women 0-0 Niki Amarousiou Women
Greece 3rd Division Women Asteras Agios Dimitrios Women Asteras Agios Dimitrios Women 0-0 AE Athina Women
Italy Regional Division Women Flat Sport Women 0-0 GRN Auto Volley Women
Hungary Regional League MAFC-Schonherz 9-3 Malev SC
Greece 3rd Division Women Sfam Fivos Women 3-8 AS Papagou Women
Greece 3rd Division Women GS Kerateas Women 6-10 Neoi Vironos Women
Czech Regional League Kyje 13-12 Modrany C
Poland 3rd League Women AZS UJK Kielce Women 6-7 SMS Ostrowiec Swietokrzyski Women
Czech Regional League Women TJ Meteor CB Women 11-11 Slavia JU CB Women
Poland Uni League UP Wroclaw 24-17 Copernicus Wroclaw
Czech Regional League Women 25-20 Vrsovice A Women 2-3 TJ Praha Women
Croatia 1.Liga Women 25-21 OK Don Bosco Women 1-0 ZOK Dubrovnik Women
Poland Uni League 19-25 AWF Warszawa 17-11 Uniwersytet Lazarskiego Warszawa
Spain University Champs Women 25-22,16-25 Universidad Comillas Women 1-1 Universidad Acala Women
Czech Regional League Women 14-25,27-25,25-23 TJ Sokol Dolni Lhota z.s. Women 4-5 TJ Sokol Svinov A Women
Hungary Regional League Women 17-25,25-19,25-23 BDG Women 17-15 Budai XI B Women
German Bundesliga 23-25,25-19,16-25 Unterhaching [4] Unterhaching 16-24 VfB Friedrichshafen [2] VfB Friedrichshafen
Czech Regional League Women 25-17,20-25,30-28 Kometa Praha Women 14-17 Kyje Women
Czech Regional League 25-22,22-25,19-25 Spanielka 19-25 Modrany B
Ice Hockey Matches 2 - 00:00 SDE HF U20 0-5 IFK Tumba IK U20
Sweden Elit U20 2 - 00:00 Sollentuna U20 0-4 Almtuna U20
Sweden Elit U20 2 - 14:23 Arlanda Wings U20 3-2 Göta Traneberg U20
Slovakia Extraliga 3 - 00:00 MAC Ujbuda [11] MAC Ujbuda 0-2 Dukla Michalovce [7] Dukla Michalovce
Czech 1 Liga 3 - 01:38 HC Zubr Prerov [3] HC Zubr Prerov 2-2 HC Motor Ceske Budejovice [1] HC Motor Ceske Budejovice
Iceland Úrvalsdeild 08:48 FH Hafnarfjördur [6] FH Hafnarfjördur 5-4 UMF Stjarnan [10] UMF Stjarnan
Denmark Handboldligaen 30:00 Fredericia HK [11] Fredericia HK 19-18 Sønderjyske [7] Sønderjyske
Israel National League Women 53:27 Hapoel Petah Tikva Women 23-28 HC Holon Women HC Holon Women
Serbia Superliga Women 50:22 Vozdovac 1955 Women 27-29 ZRK Medicinar Women ZRK Medicinar Women
2019 Davis Cup 0-15 Gille/Vliegen 1-0 Cabal/Farah
2019 Davis Cup 0-0 Dodig/Mektic 0-0 Khachanov/Rublev
Challenger Maia 0-15 [323] Andrea Arnaboldi 6-1,6-5 Carlos Gomez-Herrera [479]
Challenger Maia 30-15 Tiago Cacao 4-6,4-3 Jurij Rodionov
2019 Davis Cup 0-0 [8] Matteo Berrettini 6-7,7-6,0-0 Denis Shapovalov [15]
One Day Match 11/18 13:00 Jamaica 147/4,243/9 Canada
Challenger Ochsenhausen Jiri Martinko 0-0 Liang Qiu
Liga Pro FNTR Moscow Open 12-10,9-11 Oleg Nikiforov 0-0 Igor Smirnov
Moscow Liga Pro 11-7,11-8 Sergey Pakhomov 1-1 Artem Tarasov
European Championship Women 11/18 19:00 Scotland Women Scotland Women 2-0 Sweden Women Sweden Women