Czech Republic 2. Liga 10/18 13:30 FK Olympia Praha FK Olympia Praha v Hradec Kralove Hradec Kralove View
Uganda Premier League 10/18 13:30 Vipers SC Vipers SC v Soana View
Sudan League 10/18 13:30 Triea Albiga v Ahli Madani View
UEFA Youth League 10/18 14:00 Juventus U19 Juventus U19 v Sporting U19 Sporting U19 View
UEFA Youth League 10/18 14:00 Bayern Munich U19 Bayern Munich U19 v Celtic U19 Celtic U19 View
UEFA Youth League 10/18 14:00 Barcelona U19 Barcelona U19 v Olympiakos U19 Olympiakos U19 View
UEFA Youth League 10/18 14:00 Anderlecht U19 Anderlecht U19 v PSG U19 PSG U19 View
Lithuania 1 Lyga 10/18 14:00 VMFD Zalgiris II VMFD Zalgiris II v FK Silute FK Silute View
UEFA Youth League 10/18 14:00 Krasnodar U19 Krasnodar U19 v Kairat Almaty U19 Kairat Almaty U19 View
Argentina Reserve League 10/18 14:00 Los Andes Reserves v Quilmes Reserves Quilmes Reserves View
Argentina Reserve League 10/18 14:00 Nueva Chicago Nueva Chicago v All Boys Reserves All Boys Reserves View
Uruguay Reserve League 10/18 14:00 Juventud De Las Piedras Reserves Juventud De Las Piedras Reserves v Danubio Reserves Danubio Reserves View
Mexico U20 League 10/18 14:00 Puebla U20 v Monterrey U20 Monterrey U20 View
Oman League 10/18 14:15 Orouba v Oman FC Oman FC View
Italy Serie C Cup 10/18 14:30 Pisa Pisa v Pontedera Pontedera View
U17 World Cup 10/18 14:30 Brazil U17 Brazil U17 v Honduras U17 Honduras U17 View
Qatar League 2 10/18 14:30 Al-Wakrah SC Al-Wakrah SC v Al-Mu'aidar Al-Mu'aidar View
Croatia 3.HNL 10/18 14:30 NK Rudar Labin v NK Maksimir NK Maksimir View
Saudi Arabia Division 1 10/18 14:50 Al Najoom Al Najoom v Jeddah Club Jeddah Club View
Saudi Arabia Division 1 10/18 14:50 Al Nahdha Al Nahdha v Al Mojzel Al Mojzel View
Georgia Erovnuli Liga 10/18 15:00 FC Shukura FC Shukura v Chikhura Sachkhere Chikhura Sachkhere View
UEFA Youth League 10/18 15:00 Budapest Honved U19 v FK Sutjeska Niksic U19 FK Sutjeska Niksic U19 View
UEFA Youth League 10/18 15:00 Sparta Prague U19 Sparta Prague U19 v F91 Dudelange U19 F91 Dudelange U19 View
UEFA Youth League 10/18 15:00 Maccabi Haifa U19 Maccabi Haifa U19 v FK Brodarac U19 View
Sweden Folksam U21 10/18 15:00 Elfsborg U21 Elfsborg U21 v Brommapojkarna U21 Brommapojkarna U21 View
Saudi Arabia Division 1 10/18 15:00 Al Kawkab Al Kawkab v Al Taee Al Taee View
Slovakia Cup 10/18 15:00 MSK Zilina MSK Zilina v ZP Sport Podbrezova ZP Sport Podbrezova View
Slovakia Cup 10/18 15:00 FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava v Spisska Nova Ves Spisska Nova Ves View
Spain Copa Federacion 10/18 15:00 CF Torre Levante CF Torre Levante v Ontinyent Ontinyent View
U19 Euro Championships Women 10/18 15:00 Estonia U19 Women Estonia U19 Women v Rep of Ireland U19 Women Rep of Ireland U19 Women View
U19 Euro Championships Women 10/18 15:00 Portugal U19 Women Portugal U19 Women v Northern Ireland U19 Women Northern Ireland U19 Women View
Oman League 10/18 15:15 Al-Nahda Al-Nahda v Al-Suwaiq Al-Suwaiq View
Oman League 10/18 15:15 Muscat Muscat v Al-Nasr Salalah Al-Nasr Salalah View
Oman League 10/18 15:30 Al Salam Al Salam v Al Shabab Seeb Al Shabab Seeb View
Slovakia Cup 10/18 15:30 Slovan Bratislava Slovan Bratislava v FC Nitra FC Nitra View
Peru Reserve League 10/18 15:45 Academia Deportiva Cantolao Reserves Academia Deportiva Cantolao Reserves v Deportivo San Martin Reserves Deportivo San Martin Reserves View
UEFA Champions League 10/18 16:00 FK Qarabag FK Qarabag v Atletico Madrid Atletico Madrid View
Poland II Liga 10/18 16:00 GKS Belchatow GKS Belchatow v Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin View
UEFA Youth League 10/18 16:00 Vllaznia Shkoder U19 Vllaznia Shkoder U19 v Zimbru Chisinau U19 Zimbru Chisinau U19 View
UEFA Youth League 10/18 16:00 Zeljeznicar U19 Zeljeznicar U19 v Ludogorets Razgrad U19 Ludogorets Razgrad U19 View
UEFA Youth League 10/18 16:00 Saburtalo U19 Saburtalo U19 v Bursaspor U19 Bursaspor U19 View
Italy Serie C Cup 10/18 16:00 Ravenna Ravenna v Reggiana Reggiana View
Latvia Cup 10/18 16:00 Riga FC Riga FC v FK Liepaja FK Liepaja View
Slovenia Cup 10/18 16:00 Aluminij Kidricevo Aluminij Kidricevo v NK Krka NK Krka View
Croatia Cup 10/18 16:00 NK Varazdin NK Varazdin v HNK Cibalia HNK Cibalia View
Poland III Liga 10/18 16:00 Skra Czestochowa Skra Czestochowa v Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory View
Mexico Segunda Division 10/18 16:00 Ciervos FC v CD Nuevo Chimalhuacan View
Mexico U20 League 10/18 16:00 Santos Laguna U20 Santos Laguna U20 v Necaxa U20 Necaxa U20 View
Montenegro Prva Liga 10/18 16:00 Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica v FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci View
Estonia Esiliiga B 10/18 16:00 Raasiku FC Joker Raasiku FC Joker v JK Sillamae Kalev II JK Sillamae Kalev II View
Italy Serie D 10/18 16:00 Pro Sesto Pro Sesto v Castellazzo Castellazzo View
Italy Serie D 10/18 16:00 Vivi Altotevere Sansepolcro Vivi Altotevere Sansepolcro v Colligiana Colligiana View
Poland Cup Women 10/18 16:00 GKS Katowice Women v UKS SMS II Lodz Women View
Estonia II Liiga 10/18 16:00 Tabasalu FC Charma Tabasalu FC Charma v JK Nomme United View
U19 International 10/18 16:00 Qatar U19 Qatar U19 v Uzbekistan U19 Uzbekistan U19 View
Oman League 10/18 16:15 Dhofar Dhofar v Sohar Club Sohar Club View
UEFA Youth League 10/18 16:30 Molde U19 Molde U19 v UCD U19 View
Ecuador Campeonato Nacional 10/18 16:30 Independiente del Valle Independiente del Valle v Delfin SC Delfin SC View
Italy Serie C Cup 10/18 16:30 Vicenza Vicenza v Pordenone Pordenone View
Italy Serie C Cup 10/18 16:30 Gubbio Gubbio v Sambenedettese Sambenedettese View
Germany Landespokal 10/18 16:30 Rohrbach v Elversberg Elversberg View
Germany Landespokal 10/18 16:30 TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf v Hessen Kassel Hessen Kassel View
Qatar League 2 10/18 16:45 Al-Shamal SC v Al Mesaimeer SC Al Mesaimeer SC View
Belarus Premier League 10/18 16:45 Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev v Isloch Isloch View
Norway Interkretsserie U19 10/18 16:45 Tasta U19 Tasta U19 v Mastra U19 View
Poland I Liga 10/18 17:00 Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec v Chrobry Glogow Chrobry Glogow View
Slovakia Cup 10/18 17:00 MFK Skalica MFK Skalica v MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok View
Poland I Liga 10/18 17:00 MKP Pogon Siedlce MKP Pogon Siedlce v Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz View
Germany Landespokal 10/18 17:00 FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf v Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim View
Germany Landespokal 10/18 17:00 Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen v Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen View
Mexico Segunda Division 10/18 17:00 Universidad Guadalajara II v Dorados II View
Mexico U20 League 10/18 17:00 Pachuca U20 Pachuca U20 v Toluca U20 Toluca U20 View
Mexico U20 League 10/18 17:00 Club America U20 Club America U20 v Chivas Guadalajara U20 Chivas Guadalajara U20 View
Europe Friendlies 10/18 17:00 UP Langreo UP Langreo v Oviedo Oviedo View
Germany Landespokal 10/18 17:00 Engers Engers v TuS RW Koblenz View
Brazilian Matches 10/18 17:00 Cabense Cabense v Centro Limoeirense View
Denmark Series Group 2 10/18 17:00 AB Tårnby AB Tårnby v Avedøre Avedøre View
Norway Interkretsserie U19 10/18 17:15 Strindheim TF 2 U19 v Tynset U19 View
South Africa Premier 10/18 17:30 Baroka FC Baroka FC v Golden Arrows Golden Arrows View
South Africa Premier 10/18 17:30 Free State Stars Free State Stars v Ajax Cape Town Ajax Cape Town View
South Africa Premier 10/18 17:30 Orlando Pirates Orlando Pirates v Platinum Stars Platinum Stars View
South Africa Premier 10/18 17:30 Chippa United Chippa United v Maritzburg Utd Maritzburg Utd View
South Africa Premier 10/18 17:30 Amazulu Amazulu v Polokwane City Polokwane City View
Germany Landespokal 10/18 17:30 Rot-Weiss Oberhausen Rot-Weiss Oberhausen v SC Düsseldorf West SC Düsseldorf West View
Norway Interkretsserie U19 10/18 17:30 Byasen U19 Byasen U19 v Levanger FK U19 View
Norway Interkretsserie U19 10/18 17:30 KFK U19 v Sunndal U19 Sunndal U19 View
Spain Copa Federacion 10/18 17:30 CD Getxo CD Getxo v Alaves B View
Uruguay Segunda 10/18 18:00 Miramar Misiones Miramar Misiones v Rentistas Rentistas View
Uruguay Segunda 10/18 18:00 Torque Torque v Club Atletico Progreso Club Atletico Progreso View
Germany Oberliga Mittelrhein 10/18 18:00 SpVg Wesseling-Urfeld SpVg Wesseling-Urfeld v Blau-Weiß Friesdorf Blau-Weiß Friesdorf View
Italy Serie C Cup 10/18 18:00 Albinoleffe Albinoleffe v Monza Monza View
Uruguay Segunda 10/18 18:00 Oriental Oriental v Villa Teresa Villa Teresa View
Uruguay Segunda 10/18 18:00 Canadian SC Canadian SC v Huracan DPA Huracan DPA View
Uruguay Segunda 10/18 18:00 Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado v Cerro Largo Cerro Largo View
Uruguay Segunda 10/18 18:00 Cerrito Cerrito v CA Atenas CA Atenas View
Poland I Liga 10/18 18:00 GKS Katowice GKS Katowice v Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn View
Italy Serie D 10/18 18:00 Ponte San Pietro Ponte San Pietro v A.C. Crema 1908 A.C. Crema 1908 View
Argentina Reserve League 10/18 18:00 Sarmiento Reserves Sarmiento Reserves v Deportivo Riestra Reserves View
Europe Friendlies 10/18 18:00 AC Taverne v FC Chiasso FC Chiasso View
Norway Interkretsserie U19 10/18 18:00 Olen U19 v Djerv 1919 2 U19 View