Challenger Ningbo 10/20 09:20 Jurij Rodionov Jurij Rodionov v Jordan Thompson Jordan Thompson View
ITF Women Riba-Roja De Turia 10/20 09:30 Isabelle Wallace Isabelle Wallace v Estrella C Candela Estrella C Candela View
ATP Stockholm MD 10/20 09:45 Marach/Pavic Marach/Pavic v Peya/Soares Peya/Soares View
ITF Turkey F39 10/20 09:45 Jordi Samper-Montana Jordi Samper-Montana v Pavel Krainik Pavel Krainik View
ITF Turkey F39 MD 10/20 09:45 Biljesko/Tabilo Biljesko/Tabilo v Johansson-Holm/Rajski Johansson-Holm/Rajski View
ITF Turkey F39 10/20 09:45 Peter Torebko Peter Torebko v Julien Cagnina Julien Cagnina View
ATP Antwerp MD 10/20 10:00 Lipsky/Sharan Lipsky/Sharan v Dodig/Granollers Dodig/Granollers View
ITF Germany F15 10/20 10:00 Evgeny Karlovskiy Evgeny Karlovskiy v Jonathan Kanar Jonathan Kanar View
ITF Tunisia F31 10/20 10:00 Alexis Musialek Alexis Musialek v Alexandre Muller Alexandre Muller View
ITF Tunisia F31 10/20 10:00 Oriol R Batalla Oriol R Batalla v Nino Serdarusic Nino Serdarusic View
ITF Tunisia F31 MD 10/20 10:00 Licciardi/Rondoni Licciardi/Rondoni v Den Heijer/Pontjodikromo Den Heijer/Pontjodikromo View
ITF Tunisia F31 10/20 10:00 Oriol Roca Batalla Oriol Roca Batalla v Nino Serdarusic Nino Serdarusic View
Challenger Ningbo 10/20 10:05 Mikhail Youzhny Mikhail Youzhny v Zhe Li Zhe Li View
ITF Nigeria F5 10/20 10:30 Prajnesh Gunneswaran Prajnesh Gunneswaran v Johan Sebastien Tatlot Johan Sebastien Tatlot View
ITF Nigeria F5 10/20 10:30 Pedja Krstin Pedja Krstin v Karim-Mohamed Maamoun Karim-Mohamed Maamoun View
ITF Israel F13 MD 10/20 10:30 Elia/Zgombic Elia/Zgombic v Gabb/Johnson Gabb/Johnson View
ITF Nigeria F5 Qual 10/20 10:30 Pedja Krstin Pedja Krstin v Karim-M Maamoun Karim-M Maamoun View
ITF Germany F15 10/20 10:30 Marvin Moeller Marvin Moeller v Patrik Nema Patrik Nema View
ITF Women Obidos 10/20 10:30 Dalila Spiteri Dalila Spiteri v Ines Murta Ines Murta View
ITF Women Obidos 10/20 10:30 Veronika Kudermetova Veronika Kudermetova v Cristina Bucsa Cristina Bucsa View
ITF Women Riba-Roja De Turia WD 10/20 11:30 Cabeza Candela/Fita Boluda Cabeza Candela/Fita Boluda v Lechemia/Negreanu Lechemia/Negreanu View
Challenger Ismaning 10/20 11:30 Daniel Masur Daniel Masur v Lorenzo Sonego Lorenzo Sonego View
ATP Stockholm 10/20 11:30 Jack Sock Jack Sock v Fabio Fognini Fabio Fognini View
ITF Women Antalya WD 10/20 11:30 Ovcharenko/Vishnevskaya Ovcharenko/Vishnevskaya v Adamescu/Ilona G Ghioroaie Adamescu/Ilona G Ghioroaie View
ITF Women Antalya WD 10/20 11:30 Ovcharenko/V'skaya v Adamescu/Ilona G Ghioroaie Adamescu/Ilona G Ghioroaie View
ATP Moscow 10/20 12:00 Andreas Seppi Andreas Seppi v Damir Dzumhur Damir Dzumhur View
ATP Antwerp 10/20 12:00 Joao Sousa Joao Sousa v Ruben Bemelmans Ruben Bemelmans View
ITF Women Riba-Roja De Turia 10/20 12:00 Rebeka Masarova Rebeka Masarova v Seone Mendez Seone Mendez View
WTA Moscow 10/20 12:00 Daria Kasatkina Daria Kasatkina v Irina-Camelia Begu Irina-Camelia Begu View
WTA Luxembourg WD 10/20 12:00 Bouchard/Flipkens Bouchard/Flipkens v Friedsam/Lottner Friedsam/Lottner View
ITF Women Lagos WD 10/20 12:00 Majeric/William Majeric/William v Sanchez/Veselinovic Sanchez/Veselinovic View
ITF Women Lagos WD 10/20 12:00 Perrin/Strakhova Perrin/Strakhova v Cascino/Marcinkevica Cascino/Marcinkevica View
ITF Women Obidos 10/20 12:00 Magdalena Frech Magdalena Frech v Nandini Sharma Nandini Sharma View
ITF Tunisia F31 MD 10/20 12:00 Diez/Mardones Diez/Mardones v Barranco Cosano/Winter Lopez Barranco Cosano/Winter Lopez View
ITF Women Hammamet WD 10/20 12:00 Al Nabhani/Shinikova Al Nabhani/Shinikova v Bencheikh/Mansouri Bencheikh/Mansouri View
ATP Moscow MD 10/20 12:00 Mirnyi/Oswald Mirnyi/Oswald v Cabal/Molchanov Cabal/Molchanov View
ITF Germany F15 10/20 12:00 Lukas Ruepke Lukas Ruepke v Lucas Catarina Lucas Catarina View
ITF France F24 10/20 12:30 Edward Corrie Edward Corrie v Kamil Majchrzak Kamil Majchrzak View
ITF Women Joue-Les-Tours 10/20 12:45 Tereza Smitkova Tereza Smitkova v Elena Gabriela Ruse Elena Gabriela Ruse View
Challenger Ismaning 10/20 13:00 Matteo Donati Matteo Donati v Salvatore Caruso Salvatore Caruso View
ATP Stockholm 10/20 13:00 Grigor Dimitrov Grigor Dimitrov v Mischa Zverev Mischa Zverev View
ITF Women Santa Margherita 10/20 13:00 Valentyna Ivakhnenko Valentyna Ivakhnenko v Alize Lim Alize Lim View
ITF Italy F34 10/20 13:00 Andrea Basso Andrea Basso v Julian Lenz Julian Lenz View
ITF Italy F34 MD 10/20 13:00 Leite/Luncanu Leite/Luncanu v Baldi/Pellegrino Baldi/Pellegrino View
ITF Women Santa Margherita 10/20 13:00 Cindy Burger Cindy Burger v Renata Zarazua Renata Zarazua View
ITF Women Santa Margherita 10/20 13:00 Giulia Gatto Monticone Giulia Gatto Monticone v Tereza Mrdeza Tereza Mrdeza View
ITF Italy F34 10/20 13:00 Lorenzo Giustino Lorenzo Giustino v Daniel Gimeno-Traver Daniel Gimeno-Traver View
ITF Women Santa Margherita 10/20 13:00 Polona Hercog Polona Hercog v Amina Anshba Amina Anshba View
ATP Moscow 10/20 13:30 Dudi Sela Dudi Sela v Adrian Mannarino Adrian Mannarino View
ATP Antwerp 10/20 13:30 Julien Benneteau Julien Benneteau v Jo-Wilfried Tsonga Jo-Wilfried Tsonga View
WTA Luxembourg WD 10/20 13:30 Lepchenko/Stollar Lepchenko/Stollar v Kerkhove/Marozava Kerkhove/Marozava View
ITF Nigeria F5 MD 10/20 13:30 Sabanov/Sabanov Sabanov/Sabanov v Klegou/Sabry Klegou/Sabry View
ITF Germany F15 MD 10/20 13:30 Igoshin/Karlovskiy Igoshin/Karlovskiy v Schonenberg/Sude Schonenberg/Sude View
WTA Moscow 10/20 13:30 Natalia Vikhlyantseva Natalia Vikhlyantseva v Julia Goerges Julia Goerges View
ITF Women Florence 10/20 14:00 Erin Routliffe Erin Routliffe v Hanna Chang Hanna Chang View
ITF Women Florence 10/20 14:00 Nathaly Kurata Nathaly Kurata v Zuzana Zlochova Zuzana Zlochova View
Challenger Ismaning MD 10/20 14:00 Clayton/O'Mara Clayton/O'Mara v Draganja/Draganja Draganja/Draganja View
ITF Women Sharm El Sheikh 10/20 14:00 Anastasia Pribylova Anastasia Pribylova v Kanika Vaidya Kanika Vaidya View
ITF Women Sharm El Sheikh 10/20 14:00 Paulina Jastrzebska Paulina Jastrzebska v Tereza Mihalikova Tereza Mihalikova View
ITF Egypt F30 10/20 14:00 David Perez Sanz David Perez Sanz v Anis Ghorbel Anis Ghorbel View
ITF Egypt F30 10/20 14:00 Michiel de Krom Michiel de Krom v Adrian Andrzejczuk Adrian Andrzejczuk View
ITF Egypt F30 10/20 14:00 Jelle Sels Jelle Sels v Ryan Nijboer Ryan Nijboer View
ITF Egypt F30 10/20 14:00 Pablo Vivero Gonzalez Pablo Vivero Gonzalez v Gijs Brouwer Gijs Brouwer View
ITF Women Sharm El Sheikh 10/20 14:00 Valeriya Zeleva Valeriya Zeleva v Sandra Samir Sandra Samir View
ITF Women Sharm El Sheikh 10/20 14:00 Suzan Lamens Suzan Lamens v Emilie Francati Emilie Francati View
ITF Women Florence 10/20 14:00 Ulrikke Eikeri Ulrikke Eikeri v Rebecca Peterson Rebecca Peterson View
ITF Women Joue-Les-Tours 10/20 14:15 Myrtille Georges Myrtille Georges v Katarina Zavatska Katarina Zavatska View
ITF France F24 Qual 10/20 14:30 Antonie Hoang Antonie Hoang v Andres Artunedo Martinavarr Andres Artunedo Martinavarr View
ITF Italy F34 MD 10/20 14:30 Apostol/Jecan Apostol/Jecan v F-Mesters/Gil F-Mesters/Gil View
ITF Women Santa Margherita WD 10/20 14:30 Morderger/Morderger Morderger/Morderger v Ene/Lukas Ene/Lukas View
ITF Women Santa Margherita WD 10/20 14:30 Dinu/Giovine Dinu/Giovine v Poz'renko/Tinjic Poz'renko/Tinjic View
Challenger Ismaning 10/20 14:30 Hubert Hurkacz Hubert Hurkacz v Dustin Brown Dustin Brown View
ITF France F24 10/20 14:30 Antoine Hoang Antoine Hoang v Andres A. Martinavarro View
ITF Women Santa Margherita WD 10/20 14:30 Dinu/Giovine Dinu/Giovine v Poznikhirenko/Tinjic View
WTA Luxembourg 10/20 15:00 Pauline Parmentier Pauline Parmentier v Carina Witthoeft Carina Witthoeft View
ATP Moscow MD 10/20 15:00 Donskoy/Kuznetsov Donskoy/Kuznetsov v Dzumhur/Sancic Dzumhur/Sancic View
ITF Women Florence 10/20 15:00 Taylor Townsend Taylor Townsend v Victoria Rodriguez Victoria Rodriguez View
ITF USA F34 10/20 15:00 Ulises Blanch Ulises Blanch v Jeffrey John Wolf Jeffrey John Wolf View
ITF USA F34 10/20 15:00 Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer v Ryan Haviland Ryan Haviland View
ATP Moscow 10/20 15:30 Daniil Medvedev Daniil Medvedev v Mirza Basic Mirza Basic View
ITF Egypt F30 MD 10/20 15:30 Brouwer/Sels Brouwer/Sels v Andrzejczuk/Vidal Azorin Andrzejczuk/Vidal Azorin View
ITF Women Florence 10/20 15:30 Danielle Rose Collins Danielle Rose Collins v Amra Sadikovic Amra Sadikovic View
Challenger Ismaning 10/20 16:00 Tristan Lamasine Tristan Lamasine v Yannick Hanfmann Yannick Hanfmann View
ITF Women Joue-Les-Tours WD 10/20 16:00 Grey/Murray Grey/Murray v Cristian/Ruse Cristian/Ruse View
ITF Women Sharm El Sheikh WD 10/20 16:30 Zekry/Pribylova Zekry/Pribylova v Ilowska/Kolar Ilowska/Kolar View
ITF Women Sharm El Sheikh WD 10/20 16:30 Ostojic/Zeleva Ostojic/Zeleva v Francati/Vaidya Francati/Vaidya View
WTA Luxembourg 10/20 16:30 Monica Puig Monica Puig v Elise Mertens Elise Mertens View
ATP Stockholm 10/20 16:30 Yuichi Sugita Yuichi Sugita v Juan M Del Potro Juan M Del Potro View
ITF Women Florence 10/20 16:30 Ysaline Bonaventure Ysaline Bonaventure v Francesca Di Lorenzo Francesca Di Lorenzo View
ITF USA F34 10/20 16:30 Ryan Shane Ryan Shane v Luke Bambridge Luke Bambridge View
Challenger Las Vegas MD 10/20 17:00 Verdugo/Novikov Verdugo/Novikov v Chaplin/Libietis Chaplin/Libietis View
ATP Antwerp 10/20 17:00 David Goffin David Goffin v Stefanos Tsitsipas Stefanos Tsitsipas View
ATP Moscow 10/20 17:00 Ricardas Berankis Ricardas Berankis v Alexander Bublik Alexander Bublik View
Challenger Las Vegas 10/20 18:00 Stefan Kozlov Stefan Kozlov v Kevin King Kevin King View
ATP Stockholm 10/20 18:00 Fernando Verdasco Fernando Verdasco v Kevin Anderson Kevin Anderson View
Challenger Las Vegas 10/20 18:00 Tennys Sandgren Tennys Sandgren v Jan Choinski Jan Choinski View
ITF USA F34 10/20 18:00 Evan Zhu Evan Zhu v Alexei Popyrin Alexei Popyrin View
ITF Women Florence WD 10/20 18:00 Sanchez/Townsend v Santamaria/Zacarias Santamaria/Zacarias View
ATP Antwerp 10/20 18:30 Diego Schwartzman Diego Schwartzman v David Ferrer David Ferrer View
ITF Women Florence WD 10/20 18:30 Moore/Sadikovic v Jaksic/Whoriskey Jaksic/Whoriskey View