Korona Kielce

[9] Korona Kielce 2-3 Jagiellonia Bialystok [3] (Poland Ekstraklasa) 2017-08-13 16:00

Weather: Good Stadium: Kolporter Arena Pitch: Good Round: 5

Referee: Tomasz Musial Home Manager: Gino Lettieri Away Manager: Ireneusz Mamrot

8 - Central midfielder - Mateusz Mozdzen Rafal Grzyb - Central midfielder - 22
14 - Central midfielder - Jakub Zubrowski Taras Romanchuk - Central midfielder - 6
7 - Right winger - Marcin Cebula Arvydas Novikovas - Right winger - 9
10 - Central midfielder - Nabil Aankour Martin Pospisil - Central midfielder - 26

2017-08-13 15:30:49

Dziś zawodnicy obu zespołów wyjdą na murawę Kolporter Areny w asyście Żołnierzy Wojska Polskiego! #KORJAG https://t.co/H2iAQDRLzi

2017-08-13 15:36:18

2017-08-13 16:02:55

1': Po usunięciu serpentyn z pola karnego, mecz rozpoczynają goście! Do boju, Korono! #KORJAG 0-0

2017-08-13 16:05:14

6': GOL dla @Jagiellonia1920. W sytuacji sam na sam z Alomeroviciem znajduje się Pospisil i posyła piłkę do bramki #KORJAG 0-1

2017-08-13 16:11:21

8': Pierwszy celny strzał Koroniarzy - z dystansu próbował Żubrowski, pewnie broni Kelemen #KORJAG 0-1

2017-08-13 16:13:05

13': Alomerović ze spokojem chwyta piłkę po strzale Novikovasa #KORJAG 0-1

2017-08-13 16:18:20

16': Alomerović lepszy w pojedynku oko w oko z Sheridanem! #KORJAG 0-1

2017-08-13 16:20:48

19': Dobra akcja Aankoura, podanie do Górskiego, ale strzał naszego napastnika mija bramkę rywali #KORJAG 0-1

2017-08-13 16:24:18

22': Za faul na Macieju Górskim, żółtą kartką ukarany Taras Romanczuk #KORJAG 0-1

2017-08-13 16:27:11

23': GOOOOOOOOOOOOL! NAAAAAAAAAABIL AAAAAAAANKOUR! ⚽️⚽️⚽️ Możdżeń strzela w słupek, a Marokańczyk dobija piłkę do bramki! #KORJAG 1-1

2017-08-13 16:28:55

28': Fantastyczny przerzut Możdżenia na lewe skrzydło do Kallaste, Ken przyjmuje piłkę, strzela mocno, ale... niecelnie #KORJAG 1-1

2017-08-13 16:33:57

31': Alomerović bez problemu radzi sobie z piłką po strzale Guilherme z dystansu #KORJAG 1-1

2017-08-13 16:36:29

39': Aankour dochodzi do strzału głową po podaniu Rymaniaka, ale lekko uderzoną piłkę spokojnie chwyta Kelemen #KORJAG 1-1

2017-08-13 16:44:02

45': Do pierwszej połowy doliczono trzy minuty #KORJAG 1-1

2017-08-13 16:50:26

45+3': MAMY RZUT KARNY! Bartosz Rymaniak faulowany w polu karnym @Jagiellonia1920! #KORJAG 1-1

2017-08-13 16:54:00

45+4': Nie ma bramki... Nabil Aankour strzela po ziemi w swoją prawą stronę, a na drodze piłki staje Marian Kelemen #KORJAG 1-1

2017-08-13 16:54:56

PRZERWA Korona Kielce - @Jagiellonia1920 Białystok 1:1 ❌Pospisil 6' ⚽️ Aankour 23'

2017-08-13 16:55:46

Jedna zmiana w naszym zespole przed rozpoczęciem drugiej połowy: Łukasz Kosakiewicz w miejsce Marcina Cebuli #KORJAG 1-1

2017-08-13 17:10:13

46': Druga połowa meczu rozpoczęta. Walczyć, Korono, walczyć #KORJAG 1-1

2017-08-13 17:11:44

2017-08-13 17:14:01

49': Łukasz Kosakiewicz doszedł do główki w polu karnym po dośrodkowaniu Kena Kallaste, lecz strzelił zbyt wysoko #KORJAG 1-1

2017-08-13 17:14:45

57': Za faul taktyczny na Ivanie Jukiciu, żółtą kartką ukarany Martin Pospisil #KORJAG 1-1

2017-08-13 17:22:12

57': GOL dla @Jagiellonia1920. Lewą stronę w pole karne wpada Cernych, podaje do Sheridana, a bramkę z bliska zdobywa Sheridan #KORJAG 1-2

2017-08-13 17:23:34

61': Mamy debiut! Na murawie pierwszy Gruzin w naszej historii - Nika Kaczarawa 🇬🇪. Napastnik zmienił Shawna Barry'ego #KORJAG 1-2

2017-08-13 17:26:19

62': Żółtą kartką ukarany lewy obrońca Jagi, Guilherme #KORJAG 1-2

2017-08-13 17:27:19

63': GOOOOOOOOOOOOOL! BARTOOOOOOSZ RYMAAAAAAANIAK! ⚽️⚽️⚽️ Nasz kapitan strzałem głową z pola karnego doprowadza do remisu! #KORJAG 2-2

2017-08-13 17:28:46

71': Świetna szansa Mateusza Możdżenia! Strzał sprzed pola karnego mija jednak bramkę rywali #KORJAG 2-2

2017-08-13 17:36:28

73': Ostatnia zmiana w naszym zespole to Goran Cvijanović w miejsce Macieja Górskiego #KORJAG 2-2

2017-08-13 17:37:48

9️⃣4️⃣6️⃣0️⃣ - oto frekwencja na Kolporter Arenie na dzisiejszym meczu #KORJAG. Dziękujemy za obecność! 👊

2017-08-13 17:39:27

80': Kapitalna interwencja Zlatana Alomerovicia po strzale Karola Świderskiego lewą nogą! #KORJAG 2-2

2017-08-13 17:44:58

80' Łukasz Sekulski, pojawiając się na boisku w barwach Jagiellonii, powraca na Kolporter Arenę po 11 miesiącach #KORJAG 2-2

2017-08-13 17:45:41

81': Żółta kartka dla piłkarza gości, Łukasza Burligi #KORJAG 2-2

2017-08-13 17:46:21

87': Ivan Jukić świetnie nabiegł na dośrodkowanie z prawej flanki, ale mocna główka Chorwata przeleciała ponad bramką #KORJAG 2-2

2017-08-13 17:53:04

90': Do drugiej połowy sędzia Tomasz Musiał doliczył trzy dodatkowe minuty #KORJAG 2-2

2017-08-13 17:55:49

90+1': Nabil Aankour pokonuje Mariana Kelemena, ale arbiter odgwizduje przyjęcie piłki ręką #KORJAG 2-2

2017-08-13 17:56:42

90+2': GOL dla @Jagiellonia1920. Sekulski oddaje strzał z prawej strony, piłka odbija się od Kallaste i wpada do bramki #KORJAG 2-3