Home 0.40 1.80 0.50 1.00 5.30
Away 0.70 1.30 0.60 1.00 4.90
Total 1.10 3.10 1.10 2.00 10.20

Tweets

Dziś w Płocku derby! 😉 @WislaPlockSA kontra #WisłaKraków! Zwycięzca bierze wszystko! ⚽⚽⚽ #WPŁWIS https://t.co/ornP6eaPiX

2018-04-16 15:03:11

Odpowiadając na Wasze liczne pytania o kapitana Białej Gwiazdy na dzisiejszy mecz, to będzie nim... Tomasz Cywka 💪😎

2018-04-16 15:28:22

2018-04-16 16:01:10

Imaz zagrywa piłkę do wychodzącego Carlitosa, ale Uryga przerywa akcję Wiślaków Wisła P. 0⃣:0⃣ Wisła K. ⏱2' #WPŁWIS

2018-04-16 16:03:09

Niebezpiecznie zrobiło się w okolicy pola karego Białej Gwiazdy, gdzie piłkę przekładał sobie Stilić, lecz do pomoc… https://t.co/IDu7sNE0TR

2018-04-16 16:06:16

Bartkowski uderzał po długim rogu, ale na posterunku był golkiper Wisły Płock Wisła P. 0⃣:0⃣ Wisła K. ⏱7' #WPŁWIS

2018-04-16 16:07:40

GOOOOOOOOOOL! Bartkowski wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu wolnego! Wisła P. 0⃣:1⃣ Wisła K. ⏱12' #WPŁWIS https://t.co/Hgjn50lrGo

2018-04-16 16:13:54

⬆⬇ Wymuszona zmiana w zespole gospodarzy. Łukowski zastępuje kontuzjowanego Merebashviliego Wisła P. 0⃣:1⃣ Wisła K. ⏱16' #WPŁWIS

2018-04-16 16:17:06

Piękne przejęcie piłki przez Lloncha, podanie do Carlitosa, ten jednak nie zdołał przyjąć futbolówki Wisła P. 0⃣:1⃣ Wisła K. ⏱18' #WPŁWIS

2018-04-16 16:19:43

Bartkowski ratuje sytuację, blokując strzał Michalaka! Wisła P. 0⃣:1⃣ Wisła K. ⏱21' #WPŁWIS

2018-04-16 16:22:14

Piłkę w siatce krakowian umieszcza Kante, ale sędzia dopatrzył się przewinienia na Velezie Wisła P. 0⃣:1⃣ Wisła K. ⏱22' #WPŁWIS

2018-04-16 16:23:32

Uryga doprowadza do wyrównania Wisła P. 1⃣:1⃣ Wisła K. ⏱24' #WPŁWIS

2018-04-16 16:24:51

Zakotłowało się w polu karnym Nafciarzy, gospodarze zdołali powstrzymać Imaza Wisła P. 1⃣:1⃣ Wisła K. ⏱28' #WPŁWIS

2018-04-16 16:29:54

TAAAAAAAAAAK JEST! Halilović wykańcza podanie Imaza! Wisła P. 1⃣:2⃣ Wisła K. ⏱32' #WPŁWIS https://t.co/iTjamu0f9U

2018-04-16 16:33:15

Bartkowski przerywa podanie kierowane do Kante! Wisła P. 1⃣:2⃣ Wisła K. ⏱36' #WPŁWIS

2018-04-16 16:37:50

🔶 Furman upada na murawę, a Llonch ogląda żółtą kartkę Wisła P. 1⃣:2⃣ Wisła K. ⏱40' #WPŁWIS

2018-04-16 16:40:54

🔶Tym razem żółtą kartką upomniany Uryga za faul na Carlitosie Wisła P. 1⃣:2⃣ Wisła K. ⏱42' #WPŁWIS

2018-04-16 16:42:44

Dobra główka Veleza po podaniu Carlitosa, ale interwencją wykazał się Dahne! Wisła P. 1⃣:2⃣ Wisła K. ⏱43' #WPŁWIS

2018-04-16 16:44:40

Minimum 60 sekund dłużej potrwa pierwsza część meczu Wisła P. 1⃣:2⃣ Wisła K. ⏱45' #WPŁWIS

2018-04-16 16:46:41

2018-04-16 16:47:53

▶Gramy! Wisła P. 1⃣:2⃣ Wisła K. ⏱46' #WPŁWIS

2018-04-16 17:04:14

Dobrze drugą połowę rozpoczęli gospodarze, doprowadzając do wyrównania po strzale Kante Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱46' #WPŁWIS

2018-04-16 17:05:59

Powtórka wykazała, że piłkę do własnej siatki skierował Tomasz Cywka

2018-04-16 17:06:52

Dobry zamysł Veleza, który próbował posłać piłkę do wychodzącego Carlitosa, jednak podanie Wiślaka przeciął rywal W… https://t.co/AbSjMACGM4

2018-04-16 17:12:01

🔶 Żółty kartonik dla Stilicia Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱53' #WPŁWIS

2018-04-16 17:13:08

Ależ okazja dla Wisły! Byrtek wślizgiem odbiera piłkę Imazowi! Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱56' #WPŁWIS

2018-04-16 17:16:27

Dobry zamysł Carlitosa, który próbował znaleźć podaniem Imaza, ale Uryga przejął futbolówkę Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱59' #WPŁWIS

2018-04-16 17:18:30

To mogła być bramka dla Wisły! Imaz wpadł w pole karne Nafciarzy i próbował zagrać do ustawionego tuż przed bramką… https://t.co/APeE2QG4lL

2018-04-16 17:20:50

Halilović zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka nie zmierzała w światło bramki Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱68' #WPŁWIS

2018-04-16 17:27:10

Furman z rzutu wolnego - wprost do "koszyczka" Cuesty Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱72' #WPŁWIS

2018-04-16 17:30:45

🔶Żółty kartonik dla Imaza Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱74' #WPŁWIS

2018-04-16 17:34:01

⬇⬆ Mitrović opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Brlek Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱76' #WPŁWIS

2018-04-16 17:36:11

🔶Bartkowski napomniany żółtym kartonikiem  Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱78' #WPŁWIS

2018-04-16 17:37:06

⬆⬇ Chwilę wcześniej nastąpiła też zmiana w ekipie gospodarzy: za Stilicia pojawił się Rasak Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱79' #WPŁWIS

2018-04-16 17:38:39

Świetna interwencja Cuesty po strzale Urygi, a dobitkę z linii bramkowej wybił Bartkowski Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱80' #WPŁWIS

2018-04-16 17:39:57

🔶 Kartka dla Veleza Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱82' #WPŁWIS

2018-04-16 17:41:10

⬇⬆Na murawie melduje się Boguski w miejsce Halilovicia Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱84' #WPŁWIS

2018-04-16 17:42:28

Ależ parada Cuesty po strzale Kante! Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱85' #WPŁWIS

2018-04-16 17:43:37

Słupek ratuje Białą Gwiazdą przed utratą gola po strzale Dźwigały! Wisła P. 2⃣:2⃣ Wisła K. ⏱86' #WPŁWIS