PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baltika-BFU Kaliningrad | 3 | 0 | 0 | 10 : 2 | 9 | ||
2 | Dinamo Moscow II | 2 | 1 | 0 | 6 : 2 | 7 | ||
3 | Spartak Moscow II | 2 | 1 | 0 | 4 : 2 | 7 | ||
4 | Torpedo Vladimir | 2 | 0 | 1 | 8 : 4 | 6 | ||
5 | Zenit St Petersburg II | 2 | 0 | 1 | 7 : 2 | 6 | ||
6 | FK Znamya Truda | 2 | 0 | 1 | 4 : 6 | 6 | ||
7 | Chertanovo | 1 | 2 | 0 | 5 : 3 | 5 | ||
8 | Rodina-M | 1 | 2 | 0 | 4 : 2 | 5 | ||
9 | FK Tver | 1 | 1 | 1 | 4 : 4 | 4 | ||
10 | Dinamo Vologda | 1 | 1 | 1 | 2 : 2 | 4 | ||
11 | Dinamo St Petersburg | 1 | 0 | 2 | 5 : 6 | 3 | ||
12 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 1 | 1 | 1 : 2 | 1 | ||
13 | Zvezda St Petersburg | 0 | 1 | 2 | 1 : 5 | 1 | ||
14 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 0 | 0 | 3 | 1 : 7 | 0 | ||
15 | Saturn Ramenskoye | 0 | 0 | 2 | 0 : 6 | 0 | ||
16 | Luch Energiya | 0 | 0 | 3 | 1 : 8 | 0 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Moscow II | 2 | 1 | 0 | 4 : 2 | 7 | ||
2 | Zenit St Petersburg II | 2 | 0 | 0 | 7 : 1 | 6 | ||
3 | Baltika-BFU Kaliningrad | 2 | 0 | 0 | 6 : 1 | 6 | ||
4 | Rodina-M | 1 | 1 | 0 | 2 : 0 | 4 | ||
5 | Dinamo St Petersburg | 1 | 0 | 0 | 4 : 1 | 3 | ||
6 | Dinamo Vologda | 1 | 0 | 0 | 1 : 0 | 3 | ||
6 | Dinamo Moscow II | 1 | 0 | 0 | 1 : 0 | 3 | ||
8 | FK Znamya Truda | 1 | 0 | 1 | 2 : 6 | 3 | ||
9 | Zvezda St Petersburg | 0 | 1 | 1 | 1 : 4 | 1 | ||
10 | Chertanovo | 0 | 1 | 0 | 2 : 2 | 1 | ||
11 | FK Tver | 0 | 1 | 0 | 1 : 1 | 1 | ||
12 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | ||
12 | Saturn Ramenskoye | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | ||
14 | Torpedo Vladimir | 0 | 0 | 1 | 1 : 4 | 0 | ||
14 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 0 | 0 | 2 | 1 : 4 | 0 | ||
16 | Luch Energiya | 0 | 0 | 2 | 0 : 4 | 0 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Torpedo Vladimir | 2 | 0 | 0 | 7 : 0 | 6 | ||
2 | Dinamo Moscow II | 1 | 1 | 0 | 5 : 2 | 4 | ||
3 | Chertanovo | 1 | 1 | 0 | 3 : 1 | 4 | ||
4 | Baltika-BFU Kaliningrad | 1 | 0 | 0 | 4 : 1 | 3 | ||
5 | FK Znamya Truda | 1 | 0 | 0 | 2 : 0 | 3 | ||
6 | FK Tver | 1 | 0 | 1 | 3 : 3 | 3 | ||
7 | Dinamo Vologda | 0 | 1 | 1 | 1 : 2 | 1 | ||
8 | Rodina-M | 0 | 1 | 0 | 2 : 2 | 1 | ||
9 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 1 | 1 | 1 : 2 | 1 | ||
10 | Spartak Moscow II | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | ||
11 | Zenit St Petersburg II | 0 | 0 | 1 | 0 : 1 | 0 | ||
11 | Zvezda St Petersburg | 0 | 0 | 1 | 0 : 1 | 0 | ||
13 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 0 | 0 | 1 | 0 : 3 | 0 | ||
14 | Dinamo St Petersburg | 0 | 0 | 2 | 1 : 5 | 0 | ||
15 | Luch Energiya | 0 | 0 | 1 | 1 : 4 | 0 | ||
16 | Saturn Ramenskoye | 0 | 0 | 2 | 0 : 6 | 0 |
Promotion | |
Relegation |