Serbia Cup 11/22 16:30 RK Partizan RK Partizan v RK Metaloplastika RK Metaloplastika 0-0
Scottish Open MD Qual 11/22 16:08 Law/Rajendran v Leinster/Stewart 13-20
Spanish Open Women 11/22 15:25 Gleb Shamruk Gleb Shamruk v Javier Soria 10-7
Spanish Open Women 11/22 15:25 Dennis Klein Dennis Klein v Daniel Palacios Daniel Palacios 3-1
Scottish Open MD Qual 11/22 15:23 Marritt/Rossiter v MacGregor/Pringle 20-14
Challenger Andria 11/22 15:10 Zdenek Kolar Zdenek Kolar v Igor Sijsling Igor Sijsling 6-3,6-3
ITF South Africa F1 11/22 15:05 Jaime Pulgar-Garcia Jaime Pulgar-Garcia v Philip Franken Philip Franken 6-1,6-0
ITF Women Sharm El Sheikh 11/22 15:05 Dan Ni Wang Dan Ni Wang v Claudia Coppola Claudia Coppola 1-1
Bahrain Champs 11/22 15:00 Al Najma Al Najma v Bani Jamra Bani Jamra 25-15
Macedonia Superleague Women 11/22 15:00 HC Metalurg Women HC Metalurg Women v WHC Pelister Women WHC Pelister Women 28-20
Belarus League 11/22 15:00 HC Vitjaz HC Vitjaz v Meshkov Brest Meshkov Brest 20-36
ITF USA F38 11/22 15:00 Julian Zlobinsky Julian Zlobinsky v Samuel Monette Samuel Monette 2-6,1-6
ITF Egypt F35 11/22 15:00 Matthew Beecher v Finn Bass Finn Bass 0-6,3-5
ITF Argentina F10 11/22 14:55 Santiago Besada Santiago Besada v Tomas Lipovsek Puches Tomas Lipovsek Puches 2-6,3-6
ITF Tunisia F36 MD 11/22 14:55 Carli/Turchetti Carli/Turchetti v Danes/Fournerie Danes/Fournerie 6-7,6-6
Scottish Open MD Qual 11/22 14:54 Jamie Hsu Jamie Hsu v Ella Soderstrom 21-6
Northern Ireland Open 2017 11/22 14:50 Duane Jones Duane Jones v Ronnie O'Sullivan Ronnie O'Sullivan 0-4
Scottish Open MD Qual 11/22 14:50 Leers/Lyle v Aamir/Ally Aamir 19-5
Spanish Open Women 11/22 14:50 Alina Nikitchanka Alina Nikitchanka v Marina Niguez Marina Niguez 10-6
Spanish Open Women 11/22 14:50 Xuan Zhang Xuan Zhang v Maria Tsaptsinos Maria Tsaptsinos 3-1
Italy A1 11/22 14:45 CC Napoli v Bogliasco 11-6
ITF Brazil F3 11/22 14:45 Leonardo Civita-Telles Leonardo Civita-Telles v Jose Pereira Jose Pereira 4-6,1-5
ITF Chile F1 11/22 14:40 Luciano Doria Luciano Doria v Alexander Merino Alexander Merino 6-1,6-1
Bahrain League 11/22 14:30 Barbar Barbar v Al Shabbab 21-26
UEFA Cup Matches 11/22 14:30 Luparense A 5 Luparense A 5 v FK Prodexim Kherson FK Prodexim Kherson 3-1
ITF Women Hammamet WD 11/22 14:20 Ekani/Le Bihan Ekani/Le Bihan v Karunaratne/Trashchenko Karunaratne/Trashchenko 7-6,2-4
Scottish Open MD Qual 11/22 14:15 Cook/Lam v Leinster/Stewart 17-20
Challenger Andria MD 11/22 14:15 Sonego/Vavassori Sonego/Vavassori v Basic/Setkic Basic/Setkic 6-1,6-2
Hong Kong Open MD 11/22 14:15 Po/Yang Po/Yang v Liu/Zhang Liu/Zhang 0-2
Hong Kong Open MD 11/22 14:15 Alfian/Ardianto Alfian/Ardianto v Lu/Yang Lu/Yang 16-21
Hong Kong Open MD 11/22 14:15 Liao/Su Liao/Su v Boe/Mogensen Boe/Mogensen 1-2
ITF South Africa F1 11/22 14:15 Benjamin Lock Benjamin Lock v Calum Puttergill Calum Puttergill 7-6,6-0
Challenger Bangalore MD 11/22 14:15 Brkic/Pavic Brkic/Pavic v Khabibulin/Nedovyesov Khabibulin/Nedovyesov 6-1,4-6,10-7
Scottish Open MD Qual 11/22 14:14 Karunaratna/Karunaratne Karunaratna/Karunaratne v Drabble/Young 21-14
Challenger Ochsenhausen 11/22 14:10 Laszlo Magyar Laszlo Magyar v Sven Happek Sven Happek 2-3
Scottish Open MD Qual 11/22 14:06 Yap/Yap v Bitman/Schaller Bitman/Schaller 18-20
ITF Brazil F3 11/22 14:05 Igor Sao Thiago Igor Sao Thiago v Alexandre Tsuchiya Alexandre Tsuchiya 1-6,4-6
Challenger Bangalore MD 11/22 14:05 Balaji/Vardhan Balaji/Vardhan v Gunneswaran/Ramanathan Gunneswaran/Ramanathan 6-3,6-3
Italy A1 11/22 14:00 SS Lazio v Recco 1-12
Turkey TBL 11/22 14:00 Yalova Group Belediye Yalova Group Belediye v Samsun Basketbol 104-107
Ukraine Cup Women 11/22 14:00 Hdu-Tavriyska Zirka Kerson Women Hdu-Tavriyska Zirka Kerson Women v Dynamo-Npu Kiev Women 43-68
Iran Super League 11/22 14:00 Havash Gonbad Havash Gonbad v Shams Shams 23-20
Iran Super League 11/22 14:00 Bank Sarmayeh Bank Sarmayeh v Kaleh Mazandaran Kaleh Mazandaran 3-0
ITF Women Valencia WD 11/22 14:00 Cavalle-Reimers/Stefani Cavalle-Reimers/Stefani v Bucsa/Sizikova Bucsa/Sizikova 4-6,0-6
ITF Women Valencia 11/22 14:00 Georgina Garcia-Perez Georgina Garcia-Perez v Montserrat Gonzalez Montserrat Gonzalez 7-6,6-2
Italy Serie D 11/22 14:00 Ligorna Ligorna v Lavagnese Lavagnese 3-2
Italy Serie D 11/22 14:00 ASD Albissola ASD Albissola v Rignanese Rignanese 6-0
ITF Women Sharm El Sheikh 11/22 14:00 Beatrice Stagno Beatrice Stagno v Pemra Ozgen Pemra Ozgen 0-6,1-6
ITF Women Sharm El Sheikh 11/22 14:00 Jelena Stojanovic Jelena Stojanovic v Isha Budwal Isha Budwal 6-0,6-1
WTA Mumbai 11/22 14:00 Alize Lim Alize Lim v Ana Bogdan Ana Bogdan 7-6,2-0
ITF Women Sharm El Sheikh 11/22 14:00 Jacqueline Cabaj Awad Jacqueline Cabaj Awad v Kumi So Kumi So 4-6,5-7
ITF Women Sharm El Sheikh 11/22 14:00 Suzan Lamens Suzan Lamens v Linnea Malmqvist Linnea Malmqvist 0-6,2-6
UEFA Youth League 11/22 14:00 Sporting U19 Sporting U19 v Olympiakos U19 Olympiakos U19 1-1
Euroleague Women 11/22 14:00 Nadezhda Women Nadezhda Women v UMMC Ekaterinburg Women UMMC Ekaterinburg Women 54-64
Russia MHL 11/22 14:00 Chaika U20 Chaika U20 v MHC Spartak U20 MHC Spartak U20 1-6
Russia MHL 11/22 14:00 Khanty-Mansyisk U20 Khanty-Mansyisk U20 v Snezhnye Barsy Astana U20 Snezhnye Barsy Astana U20 6-2
UEFA Youth League 11/22 14:00 Saburtalo U19 Saburtalo U19 v FK Brodarac U19 2-2
Russia Division 2 11/22 14:00 FC Spartak Vladikavkaz FC Spartak Vladikavkaz v Anzhi Makhachkala II Anzhi Makhachkala II 1-0
KHL 11/22 14:00 Salavat Ulaev UFA Salavat Ulaev UFA v AK Bars Kazan AK Bars Kazan 0-5
Italy A1 11/22 13:58 Catania v Torino 81 13-10
ITF Women Minsk WD 11/22 13:55 Hatouka/Kubareva Hatouka/Kubareva v Kolb/Kolb Kolb/Kolb 4-6,2-6
ITF Women Hammamet WD 11/22 13:55 Lombardo/Rame Lombardo/Rame v Ceschi/Pattacini Ceschi/Pattacini 6-1,6-3
Bulgaria Division A 11/22 13:54 Rilski Sportist 2 v BUBA 48-99
WTA Mumbai WD 11/22 13:45 Lister/Rodionova Lister/Rodionova v Wacanno/Wickmayer Wacanno/Wickmayer 2-6,5-7
ITF Brazil F3 11/22 13:40 Tigre Hank Tigre Hank v Thales Turini Thales Turini 6-4,6-3
ITF Argentina F10 11/22 13:40 Juan P G Mazzuchi Juan P G Mazzuchi v Gonzalo Villanueva Gonzalo Villanueva 2-6,0-6
ITF Egypt F35 11/22 13:40 Vladyslav Manafov Vladyslav Manafov v Daniil Klimov Daniil Klimov 6-2,6-0
ITF Egypt F35 11/22 13:40 Cem Ilkel Cem Ilkel v Kacper Zuk Kacper Zuk 6-2,0-6,6-4
Scottish Open MD Qual 11/22 13:35 Evie Burbridge v Rachael Darragh Rachael Darragh 10-21
ITF Women Stellenbosch 11/22 13:35 Merel Hoedt Merel Hoedt v Anastasia Pribylova Anastasia Pribylova 5-7,3-6
Russia VHL-B 11/22 13:30 HC Junior v Kristall Junior Kristall Junior 1-5
Hong Kong Open MD 11/22 13:30 Attri/Reddy B. Attri/Reddy B. v Lim/Seong Yoo 0-2
Hong Kong Open MD 11/22 13:30 Ahsan/Saputro Ahsan/Saputro v Ling Chen/Wang Ling Chen/Wang 2-1
Hong Kong Open MD 11/22 13:30 Soong/Tee Soong/Tee v Huang/Yu Huang/Yu 0-2
Hong Kong Open MD 11/22 13:30 Hyo Min Kim Hyo Min Kim v Akane Yamaguchi Akane Yamaguchi 1-2
Kazakhstan National League 11/22 13:30 VC Taraz VC Taraz v VC Atyrau VC Atyrau 15-10
Challenger Ochsenhausen 11/22 13:30 Josip Huzjak Josip Huzjak v Alto Gaston Alto Gaston 3-1
ITF Czech Republic F11 11/22 13:30 Robert Strombachs Robert Strombachs v Vit Kopriva Vit Kopriva 3-6,1-6
Italy Serie D 11/22 13:30 Gela Gela v Vibonese Vibonese 1-1
ITF Egypt F35 11/22 13:30 Vladyslav Orlov Vladyslav Orlov v Michael Zhu Michael Zhu 4-6,3-6
ITF Egypt F35 11/22 13:30 Menelaos Efstathiou Menelaos Efstathiou v Wassily P L Moritz Wassily P L Moritz 4-6,6-1,6-3
Rwanda National League 11/22 13:30 Mukura Mukura v Miroplast FC Miroplast FC 2-2
Rwanda National League 11/22 13:30 Marines FC Marines FC v AS Kigali AS Kigali 1-4
Challenger Andria 11/22 13:30 Franko Skugor Franko Skugor v Laurynas Grigelis Laurynas Grigelis 6-3,7-6
Rwanda National League 11/22 13:30 Sunrise FC Sunrise FC v SC Kiyovu SC Kiyovu 0-1
Rwanda National League 11/22 13:30 Gicumbi FC Gicumbi FC v Kirehe FC Kirehe FC 1-0
Italy Serie C Cup 11/22 13:30 Reggiana Reggiana v Prato Prato 1-2
Italy Serie C Cup 11/22 13:30 Renate Renate v GIANA Erminio GIANA Erminio 2-1
UEFA Cup Matches 11/22 13:30 MFK Dina MFK Dina v Nacional Zagreb Nacional Zagreb 2-3
Rwanda National League 11/22 13:30 Police FC Police FC v APR FC APR FC 0-0
Italy Serie D 11/22 13:30 Como Como v ASD Oltrepovoghera ASD Oltrepovoghera 2-0
Italy A1 11/22 13:20 CN Posillipo v Trieste 9-9
Brazil LDB 11/22 13:15 Minas U22 v Cearense U22 89-62
Northern Ireland Open 2017 11/22 13:15 Akani Songsermsawad Akani Songsermsawad v Wang Yuchen Wang Yuchen 3-3
Brazil LDB 11/22 13:15 Minas Tenis Clube U22 v Cearense U22 89-62
ITF Greece F10 11/22 13:10 Jakob Sude Jakob Sude v Conor Berg Conor Berg 6-3,6-0
Scottish Open MD Qual 11/22 13:05 Sam Lyle Sam Lyle v Matthew Grimley Matthew Grimley 0-2
Scottish Open MD Qual 11/22 13:05 Dmytro Zavadsky Dmytro Zavadsky v Benjamin Li 2-0
ITF Czech Republic F11 11/22 13:05 Andrej Glvac Andrej Glvac v Mateusz Terczynski Mateusz Terczynski 6-4,6-4
Germany Regionalliga North East 11/22 13:05 FC Lok Leipzig FC Lok Leipzig v BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 0-0