Czech Liga 1 02/26 16:00 Snakes Ostrava Snakes Ostrava v Vysocina Vysocina 79-66
Indonesia IBL 02/26 06:00 Pelita Jaya Jakarta Pelita Jaya Jakarta v NSH Jakarta NSH Jakarta 72-74
Japan B League 2 02/25 05:00 Gunma Crane Thunders Gunma Crane Thunders v Tokyo Excellence Tokyo Excellence 76-78
Club Friendlies Women 02/25 03:48 CEU Lady Scorpions Women v FEU Lady Tamaraws Women 70-64
Thailand TBSL 02/25 03:00 Mono Vampire Basketball Club Mono Vampire Basketball Club v PEA Basketball Club PEA Basketball Club 112-70
FIBA Americas League 02/25 02:15 Fuerza Regia Fuerza Regia v La Union Formosa La Union Formosa 93-72
Japan B League 3 02/25 02:00 Tokyo Cinqreves v Toyoda Gosei Scorpions 81-65
NCAAB 02/25 02:00 Dayton Dayton v Davidson Davidson 89-82
NBA 02/25 02:00 BKN Nets BKN Nets v DEN Nuggets DEN Nuggets 109-129
El Salvador Liga Mayor 02/25 01:30 11 Lobos v Brasil Santa Ana 74-63
El Salvador Liga Mayor 02/25 01:30 Giants v Quezaltepeque Biomedical 92-103
El Salvador Liga Mayor 02/25 01:30 Arcense v Isidro Metapan 91-96
NBA 02/25 01:05 BOS Celtics BOS Celtics v TOR Raptors TOR Raptors 97-107
Argentina Cordoba Mayor League 02/25 01:00 Atletico Bell (Bell Ville) v Lawn Tennis Club (Cruz del Eje) 115-65
Argentina Cordoba Mayor League 02/25 01:00 9 de julio (Rio Tercero) v 9 de Julio (Las Perdices) 84-76
Argentina Cordoba Mayor League 02/25 01:00 Union (Oncativo) v Poeta Lugones (Cordoba) 41-72
Argentina Torneo Federal 02/25 01:00 Union de Goya v Central Entrerriano 0-0
Argentina Torneo Federal 02/25 01:00 Independiente de Neuquen v Villa Mitre de Bahia Blanca 63-62
Argentina Torneo Federal 02/25 01:00 Centro Espanol de Plottier v Union de Mar del Plata 92-64
Argentina Torneo Federal 02/25 01:00 Atletico Saladas v Atletico Tala 79-76
Argentina Torneo Federal 02/25 01:00 Amancay de La Rioja v Nicolas Avellaneda de Tucuman 93-76
Club Friendlies Women 02/25 01:00 NU Lady Bulldogs Women v Philippine Air Force Women 79-75
Argentina TNA 02/25 01:00 Tiro Federal v Mitre de Tucuman 89-86
Argentina LDD 02/25 01:00 Hispano Americano U23 v Instituto U23 108-99
Argentina LDD 02/25 01:00 Olimpico U23 v Echague U23 69-70
Argentina LDD 02/25 01:00 Quimsa U23 v Estudiantes Concordia U23 97-58
NCAAB 02/25 01:00 Detroit Detroit v Wisc Milwaukee 81-74
NBA 02/25 01:00 PHX Suns PHX Suns v CHI Bulls CHI Bulls 121-128
NBA 02/25 01:00 LA Lakers LA Lakers v OKC Thunder OKC Thunder 93-110
NBA 02/25 01:00 UTA Jazz UTA Jazz v MIL Bucks MIL Bucks 109-95
NBA 02/25 01:00 MIA Heat MIA Heat v ATL Hawks ATL Hawks 108-90
NBA 02/25 01:00 DAL Mavericks DAL Mavericks v MIN Timberwolves MIN Timberwolves 84-97
NCAAB 02/25 00:48 Siena Siena v Monmouth 73-77
Argentina de Mayores 02/25 00:30 Union y Progreso de Tandil v Ateneo de la A. T. E. de Punta Alta 74-66
Argentina Torneo Federal 02/25 00:30 Central Argentino Olimpico de Ceres v Huracan de San Javier 96-73
Argentina de Mayores 02/25 00:30 S. y D. Presidente Derqui v Club de Regatas de San Nicolas 73-69
Argentina de Mayores 02/25 00:30 Juventud Unida de Canuelas v Ciudad de Campana 44-69
Argentina de Mayores 02/25 00:30 Independiente de Tandil v Fortin de Olavarria 77-68
Argentina de Mayores 02/25 00:30 Ciudad de Saladillo v Lobos 65-63
Argentina de Mayores 02/25 00:30 Central-Basquet Oro de Zarate v Gimnasia y Esgrima de Pergamino 76-73
Argentina Torneo Federal 02/25 00:30 Penarol de Rosario del Tala v Ferro de Concordia 70-78
Argentina Torneo Federal 02/25 00:30 Municipalidad de Junin v Anzorena de Mendoza 84-93
Argentina Torneo Federal 02/25 00:30 Regatas de Concepcion del Uruguay v Capuchinos de Concordia 88-69
Argentina Torneo Federal 02/25 00:30 Ramos Mejia LTC v Estudiantil Porteno 77-53
Argentina Torneo Federal 02/25 00:30 Pedro Echague v Racing Club 88-79
Argentina Torneo Federal 02/25 00:30 Estudiantes de La Plata v Union Vecinal de La Plata 75-69
Argentina Torneo Federal 02/25 00:30 Sanjustino v Deportivo Norte de Armstrong 72-77
Argentina TNA 02/25 00:30 Parque Sur v Huracan 86-68
Argentina TNA 02/25 00:30 Obera TC v Villa Angela 93-75
Argentina TNA 02/25 00:30 Estudiantes Olavarria v Petrolero Argentino 76-73
Argentina TNA 02/25 00:30 Ciclista v Gimnasia La Plata 82-76
Argentina TNA 02/25 00:30 Barrio Parque v Comunicaciones 61-76
Argentina LDD 02/25 00:30 San Lorenzo U23 v Ferro Carril U23 66-94
Argentina de Mayores 02/25 00:05 SoMiSA de San Nicolas v Los Indios de Junin 81-64
Argentina de Mayores 02/25 00:05 Atenas de La Plata v Independiente 74-59
FIBA Americas League 02/25 00:00 Guaros de Lara Guaros de Lara v Soles Soles 88-86
NCAAB 02/25 00:00 Oakland v Wisc Green Bay 85-72
NBA 02/25 00:00 MEM Grizzlies MEM Grizzlies v IND Pacers IND Pacers 92-102
NBA 02/25 00:00 WAS Wizards WAS Wizards v PHI 76ers PHI 76ers 112-120
Uruguay Liga 02/24 23:30 Goes Goes v Union Atletica 91-97
Uruguay Liga 02/24 23:30 Welcome v Olimpia Olimpia 89-80
Argentina de Mayores 02/24 23:16 Racing Athletic Club de Olavarria v Los Andes de Punta Alta 67-56
Argentina LDD 02/24 23:15 Weber Bahia Estudiantes U23 v Boca Juniors U23 61-68
Brazil LBF Women 02/24 23:00 Santo Andre Women v Presidente Venceslau Women 86-66
NCAAB 02/24 23:00 Central Michigan v Toledo 66-87
Brazil NBB 02/24 22:30 Basquete Cearense Basquete Cearense v Campo Mourao Campo Mourao 75-81
Brazil NBB 02/24 22:30 Pinheiros Pinheiros v Minas Minas 95-92
Portugal Cup 02/24 21:30 Vasco Da Gama Vasco Da Gama v Terceira Basket Terceira Basket 71-90
Morocco Throne Cup 02/24 20:00 MAS Fez v IR Tanger 80-74
Iceland Division 1 Women 02/24 20:00 Breidablik Women v Fjolnir Women 55-48
Iceland Premier League 02/24 20:00 Njardvik Njardvik v KR Reykjavik KR Reykjavik 80-81
Spain LEB Oro 02/24 20:00 Burgos Burgos v Leyma Coruna Leyma Coruna 86-87
Spain LEB Oro 02/24 20:00 Caceres Caceres v Melilla Melilla 104-99
Spain LEB Oro 02/24 20:00 Palencia Palencia v Gipuzkoa Basket Gipuzkoa Basket 92-83
Spain LEB Oro 02/24 20:00 Forca Lleida Forca Lleida v Amics Castello Amics Castello 92-69
Spain LEB Oro 02/24 20:00 Penas Huesca Penas Huesca v Oviedo Oviedo 77-70
Euroleague 02/24 20:00 Real Madrid Real Madrid v Darussafaka Darussafaka 101-83
Spain LEB Oro 02/24 19:45 Clavijo Clavijo v Marin Peixegalego Marin Peixegalego 83-77
British BBL Trophy 02/24 19:36 Worcester Wolves Worcester Wolves v Plymouth Raiders Plymouth Raiders 90-83
Italy Serie A2 02/24 19:30 Casale Monferrato Casale Monferrato v Agropoli Agropoli 89-51
France Pro B 02/24 19:30 Vichy Clermont Vichy Clermont v Poitiers Poitiers 75-77
France Pro A 02/24 19:30 Hyeres Toulon Hyeres Toulon v Chalons-Reims Chalons-Reims 71-90
Iceland Division 1 02/24 19:15 Akranes IA v Vestri 67-76
Iceland Division 1 02/24 19:15 Hamar v Armann 111-71
Euroleague 02/24 19:15 Panathinaikos Panathinaikos v Unics Kazan Unics Kazan 83-82
Argentina Torneo Federal 02/24 19:00 Atletico Pilar v Argentino de Pergamino 80-66
Argentina Torneo Federal 02/24 19:00 Central San Javier v Union de Sunchales 64-74
Argentina Torneo Federal 02/24 19:00 Villa Mitre Capital Federal v Club Atletico River Plate 79-58
Argentina Torneo Federal 02/24 19:00 Independiente de Oliva v Rivadavia de Mendoza 70-76
Argentina Torneo Federal 02/24 19:00 Racing de Chivilcoy v Club Sportivo Escobar 82-64
Argentina Torneo Federal 02/24 19:00 Hindu BBC de Catamarca v Talleres de Tafi Viejo 74-93
Argentina Torneo Federal 02/24 19:00 Club Atletico Lanus v Huracan de San Justo 57-55
Italy National U20 Division 02/24 19:00 Pallacanestro Palestrina U20 Pallacanestro Palestrina U20 v Smit Roma Centro U20 69-61
Slovenia 2SKL 02/24 19:00 Ece Celje Ece Celje v MP Sezana 68-74
Germany Pro A 02/24 19:00 Trier Gladiators Trier Gladiators v Koln Rhein Stars Koln Rhein Stars 59-54
Czech Liga 1 02/24 19:00 Basket Kosire Basket Kosire v Sokol Slapanice Sokol Slapanice 109-79
France LFB Women 02/24 19:00 Nantes Reze Women Nantes Reze Women v Lyon Women Lyon Women 87-59
France LFB Women 02/24 19:00 Angers Women Angers Women v Hainaut Basket Women Hainaut Basket Women 65-74
France Pro B 02/24 19:00 Denain Denain v Rouen Rouen 57-75
France Pro B 02/24 19:00 Evreux Evreux v Aix Maurienne Aix Maurienne 82-64
France Pro B 02/24 19:00 Saint-Quentin Saint-Quentin v Blois Blois 53-62
France Pro B 02/24 19:00 Charleville-Mézières Charleville-Mézières v Lille Lille 71-74
France Pro B 02/24 19:00 Bourg Bourg v Nantes Nantes 80-72
Euroleague 02/24 19:00 Brose Bamberg Brose Bamberg v Zalgiris Zalgiris 86-91
Iceland Division 1 02/24 18:30 Fjolnir v Breidablik 85-88
Poland 1st Division 02/24 18:30 Polonia Leszno v KS Spojnia Stargard Szczecinski 65-68
Austria Bundesliga 02/24 18:30 Klosterneuburg Dukes Klosterneuburg Dukes v UBSC Raiffeisen Graz UBSC Raiffeisen Graz 48-57
Czech Liga 1 02/24 18:30 Sokol Prazsky Sokol Prazsky v Synthesia Pardubice Synthesia Pardubice 80-67
Austria Bundesliga 02/24 18:30 Hallmann Vienna Hallmann Vienna v Kapfenberg Bulls Kapfenberg Bulls 69-64
Austria Bundesliga 02/24 18:30 Oberwart Gunners Oberwart Gunners v Arkadia Traiskirchen Arkadia Traiskirchen 69-80
Sweden Basketligan 02/24 18:04 Umea BSKT Umea BSKT v Boras Basket Boras Basket 69-93
Sweden Basketligan 02/24 18:04 Sodertalje Sodertalje v LF Basket Lulea LF Basket Lulea 82-67
Sweden Basketligan Women 02/24 18:00 Lulea Women v Uppsala Women 78-62
Morocco Throne Cup 02/24 18:00 FAR Rabat v WAC Casablanca 85-70
Czech Liga 1 02/24 18:00 Lokomotiva Plzen Lokomotiva Plzen v Basketball Olomouc Basketball Olomouc 78-63
Denmark Basketligaen 02/24 18:00 Stevnsgade SuperMen Stevnsgade SuperMen v Hoersholm 79ers Hoersholm 79ers 56-62
Germany Bundesliga 02/24 18:00 Eisbären Bremerhaven Eisbären Bremerhaven v BG Gottingen BG Gottingen 68-77
Poland PLK 02/24 18:00 Polski Cukier Torun Polski Cukier Torun v Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 111-70
Slovenia SKL 02/24 18:00 Terme Olimia Podcetrtek Terme Olimia Podcetrtek v Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 80-85
Slovenia SKL 02/24 17:45 Hopsi Polzela Hopsi Polzela v Tajfun Sentjur Tajfun Sentjur 77-75
Ukraine Cup 02/24 17:30 Bipa Basket Bipa Basket v Budivelnik Budivelnik 51-71
Tunisia League 02/24 17:00 ES Goulette v Ezzahra Sport 75-64
Kosovo Superliga 02/24 17:00 Kerasan Prishtina v Vellaznimi 88-87
UAE Dubai IBC 02/24 17:00 AS De Sale v Homentmen Homentmen 96-87
Poland BLK Women 02/24 17:00 MKK Siedlce Women MKK Siedlce Women v Ostrovia Ostrow Wielkopolski Women Ostrovia Ostrow Wielkopolski Women 86-69
Croatia A1 Liga 02/24 17:00 Kvarner 2010 Kvarner 2010 v Cibona Cibona 86-98
Adriatic League 02/24 17:00 Partizan Partizan v Zadar Zadar 87-86
Euroleague 02/24 17:00 Anadolu Efes Anadolu Efes v Baskonia Baskonia 96-85
Finland Division 1A 02/24 16:30 Forssan Koripojat v Tampereen Pyrinto 2 81-97
Finland Division 1A 02/24 16:30 Jarvenpaan Koripalloseura v Jyvaskyla Basketball Academy 76-63
Finland Korisliigan 02/24 16:30 Kouvot Kouvot v Lapuan Korikobrat Lapuan Korikobrat 88-77
Lithuania NKL 02/24 16:00 Ezerunas v KTU 73-63
Lithuania LMKL Women 02/24 15:55 Aistes LSU Women Aistes LSU Women v Suduva Women Suduva Women 65-77
EYBL U20 (4x8mins) 02/24 15:30 Basketball Academy Budapest U20 v BG Lulea U20 56-59
Lithuania LMKL Women 02/24 15:25 Siauliai Universitetas Women v Kibirkstis Women Kibirkstis Women 60-69
Saudi Arabia Premier League 02/24 15:18 Al Hilal v Al Ahli 81-93
Romania LNB 02/24 15:09 Craiova Craiova v Steaua Bucuresti Steaua Bucuresti 81-79
Kuwait D1 League 02/24 15:00 Al Salibikhaet v Al Shabab 70-73
UAE Dubai IBC 02/24 15:00 Al Riyadi Beirut v Sagesse Beirut 89-75
Serbia KLS 02/24 14:53 Smederevo 1953 Smederevo 1953 v Sloga Sloga 79-97
France Nationale 1 02/24 14:53 Centre Federal BB v Andrezieux Boutheon ALS Basket 57-100
Ukraine Cup 02/24 14:52 Khimik Yuzhny Khimik Yuzhny v Dnipro Dnipro 44-55
EYBL U20 (4x8mins) 02/24 14:00 BS Riga/DSN U20 v Georgia U20 55-89
EYBL U20 (4x8mins) 02/24 14:00 Olimp 97 U20 v BC Khimki Moscow U20 54-67
Estonia KML 02/24 13:52 BC Tartu BC Tartu v Valga Valga 85-69
VTB United League 02/24 13:00 Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban v Khimki Moscow Region Khimki Moscow Region 84-89
Saudi Arabia Premier League 02/24 12:56 Al Salam v Al Noor Al Noor 66-62
Saudi Arabia Premier League 02/24 12:56 Al Nasr Al Nasr v Uhud 79-67
Saudi Arabia Premier League 02/24 12:56 Al Nahda v Al Wehda 53-63
Iran Division 1 02/24 12:18 BC Dezful v Adomis Minab 0-0
Russia Premier League Women 02/24 12:00 Spartak Noginsk Women Spartak Noginsk Women v MBA Moscow Women MBA Moscow Women 68-73
ABL ASEAN 02/24 12:00 Westports Malaysia Dragons Westports Malaysia Dragons v Saigon Heat Saigon Heat 84-95
China CBA 02/24 11:51 Sichuan Sichuan v Guangdong Guangdong 91-111
PBA CUP 02/24 11:00 San Miguel Beermen San Miguel Beermen v Barangay Ginebra San Miguel Barangay Ginebra San Miguel 109-82
Korea KBL 02/24 10:00 Changwon Sakers Changwon Sakers v Busan Sonicboom Busan Sonicboom 76-77
Korea KBL 02/24 10:00 Seoul Thunders Seoul Thunders v Dongbu Promy Dongbu Promy 85-77
EYBL U20 (4x8mins) 02/24 09:30 BC Khimki Moscow U20 v Basketball Academy Budapest U20 50-47
EYBL U20 (4x8mins) 02/24 09:30 BA Tallinn Kalev U20 v BS Riga/DSN U20 75-58
Turkey TB2L 02/24 09:05 Orman GSK v Tenis Eskrim Dagcilik 59-71
Turkey TKBL Women 02/24 09:05 TED Ankara Kolejliler Women v Mersin Uni. Women 70-53
VTB United League U21 02/24 09:05 Khimki Moscow Region 2 Khimki Moscow Region 2 v UNICS Kazan 2 UNICS Kazan 2 80-65
Kuwait D1 League 02/24 09:05 Yarmouk v Al Tadamon 77-73
Poland U20 Champs 02/24 09:05 KKS Kutno U20 v WKK Wroclaw U20 61-86
Georgia Super League 02/24 09:04 Kutaisi Kutaisi v Olimpi Olimpi 85-74
India UBA Pro League 02/24 09:04 Pune Peshwas v Chennai Slam 15-10
Iran Division 1 02/24 09:04 Mahram Tehran v Heyat Basketball Khorasan Heyat Basketball Khorasan 72-48
Iran Division 1 02/24 09:04 Naft Abadan 2 v Mes Kerman 81-93
Iran Division 1 02/24 09:04 Parsa Mashhad v Ararat Tehran Ararat Tehran 57-35
Iran Division 1 02/24 09:04 Parvaz Isfahan v Ghatran Kaveh Gorgan 74-58
Iran Division 1 02/24 09:04 Petrochimi Bandar Imam 2 v Shahrdary Arak 2 104-50
India UBA Pro League 02/24 09:04 Bengaluru Beast v Hyderabad Sky 104-94
Belarus Premier League 02/24 09:04 Brest Brest v Bgeu Rcor Minsk Bgeu Rcor Minsk 68-105
China CBA 02/24 09:04 Shenzhen Shenzhen v Shanghai Shanghai 115-75
China CBA 02/24 09:04 Liaoning Liaoning v Zhejiang Guangsha Lions Zhejiang Guangsha Lions 124-114
China CBA 02/24 09:04 Shandong Shandong v Xinjiang Xinjiang 95-78
Poland U20 Champs 02/24 08:53 UKS Gim 92 Ursynow Warszawa U20 v WKS Slask Wroclaw U20 71-81
EYBL U20 (4x8mins) 02/24 08:00 Georgia U20 v GTK Asseco Gdynia U20 91-32
EYBL U20 (4x8mins) 02/24 08:00 BG Lulea U20 v Olimp 97 U20 38-58