Soccer |
India R League A Division |
00'
|
Aviva Sports Foundation
|
View
|
Brothers United FC
|
|
|
Soccer |
Algeria U21 Division 2 |
00'
|
NA Hussein Dey U21
|
View
|
RC Kouba U21
|
|
|
Soccer |
Australia Darwin Premier League |
00'
|
Port Darwin FC
|
View
|
Hellenic AC
|
|
|
Soccer |
Algeria U21 Division 2 |
02'
|
NRB Teleghma U21
|
0-0
|
MO Constantine U21
|
|
|
Soccer |
Algeria U21 Division 2 |
02'
|
AS Khroub U21
|
0-0
|
ES Sour Ghozlane U21
|
|
|
Soccer |
Kenya Premier League |
02'
|
Muhoroni Youth FC
|
0-0
|
Bidco United
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
05'
|
AC Milan (Upcake22) Esports
|
0-1
|
Newcastle (BlackStar98) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
05'
|
Inter (FEARGGWP) Esports
|
0-0
|
Sevilla (KraftVK) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Adriatic League - 10 mins play |
07'
|
Tottenham (Donatello) Esports
|
3-1
|
Newcastle (Palas) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
08'
|
Germany (Arcos) Esports
|
5-0
|
Netherlands (nikkitta) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
08'
|
England (Senior) Esports
|
3-6
|
Portugal (lion) Esports
|
|
|
Soccer |
Spain Youth League |
16'
|
Real Murcia U19
|
0-0
|
Valencia U19
|
|
|
Soccer |
Cameroon League Women |
17'
|
Ita Mbong Women
|
0-1
|
Lekie Filles FC Women
|
|
|
Soccer |
Australia South Australia Premier League |
18'
|
[9] Croydon Kings
|
0-0
|
Adelaide City
[11]
|
|
|
Soccer |
Kenya Super League |
18'
|
Mulembe United
|
0-1
|
Kibera Black Stars
|
|
|
Soccer |
Spain Youth League |
19'
|
Real Madrid U19
|
0-0
|
Alcobendas CF U19
|
|
|
Soccer |
Poland IV Liga |
19'
|
Prochowiczanka Prochowice
|
0-0
|
BKS Boleslawiec
|
|
|
Soccer |
Portugal U19 League |
19'
|
[7] Estoril U19
|
0-0
|
SC Lusitania U19
[5] |
|
|
Soccer |
Denmark Play-Offs Women |
20'
|
Sundby BK Women
|
0-0
|
Solrod FC Women
|
|
|
Soccer |
Poland III Liga |
20'
|
[1] Wieczysta Krakow
|
1-0
|
Wisloka Debica
[13]
|
|
|
Soccer |
Hungary U19 1st Division |
21'
|
III Keruleti TVE U19
|
0-0
|
Gyor Eto FC U19
|
|
|
Soccer |
Portugal U19 League |
21'
|
SC Vianense U19
|
0-1
|
Moreirense U19
|
|
|
Soccer |
China Division 2 |
22'
|
[10] Haikou Mingcheng
|
0-0
|
Hunan Billows
[4]
|
|
|
Soccer |
Portugal Campeonato Nacional Women |
22'
|
[9] Clube de Albergaria Women
|
0-1
|
SCU Torreense Women
[8] |
|
|
Soccer |
Finland U20 League |
22'
|
KuPS Kuopio U20
|
2-0
|
KoPSe U20
|
|
|
Soccer |
Spain Youth League |
22'
|
Las Palmas U19
|
0-0
|
CD Sobradillo U19
|
|
|
Soccer |
Portugal U19 League |
22'
|
CD Nacional Funchal U19
|
2-0
|
Caldas SC U19
|
|
|
Soccer |
Poland Ekstraliga Women |
23'
|
[7] Gornik Leczna Women
|
0-0
|
Medyk Konin Women
[11]
|
|
|
Soccer |
Poland II Liga |
23'
|
[4] Radunia Stezyca
|
0-0
|
Wisla Pulawy
[14]
|
|
|
Soccer |
Spain Primera Women |
23'
|
[3] Atletico Madrid Women
|
0-0
|
UDG Tenerife Sur Women
[8]
|
|
|
Soccer |
Germany Bundesliga Women |
23'
|
[6] Bayer Leverkusen Women
|
0-1
|
Bayern Munich Women
[1]
|
|
|
Soccer |
Finland Kakkonen Group C |
23'
|
[2] SJK Akatemia II
|
0-0
|
OPS Oulu
[7]
|
|
|
Soccer |
Portugal Segunda Liga |
23'
|
[16] Feirense
|
0-0
|
UD Leiria
[11]
|
|
|
Soccer |
Latvia 1. Liga |
23'
|
[7] Riga FC II
|
1-2
|
JDFS Alberts
[4]
|
|
|
Soccer |
Vietnam V-League |
23'
|
[13] Song Lam Nghe An
|
0-0
|
Ha Noi FC
[6]
|
|
|
Soccer |
Bangladesh Premier League |
24'
|
[6] Fortis FC
|
0-0
|
Sheikh Russel KC
[8]
|
|
|
Soccer |
Bangladesh Premier League |
24'
|
[4] Bangladesh Police Club
|
0-0
|
Rahmatgonj MFS
[9]
|
|
|
Soccer |
South Africa Diski Challenge |
24'
|
Royal AM Reserves
|
0-0
|
Amazulu Reserves
|
|
|
Soccer |
Germany Bundesliga U19 |
25'
|
[2] FC Ingolstadt U19
|
1-0
|
Augsburg U19
[14]
|
|
|
Soccer |
Kenya Super League |
26'
|
Mathare United
|
0-0
|
Dimba Patriots FC
|
|
|
Soccer |
Australia A-League |
37'
|
[4] Sydney FC
|
1-0
|
Macarthur FC
[5]
|
|
|
Soccer |
India Shillong Premier League |
40'
|
Mawlai SC
|
2-1
|
Nangkiew Irat
|
|
|
Soccer |
Germany Oberliga Bayern South |
45'
|
[9] SV Kirchanschöring
|
1-1
|
FC Deisenhofen
[5]
|
|
|
Soccer |
Sweden 1.div Norra |
45'
|
[12] Piteå IF
|
0-2
|
Nordic United FC
[1] |
|
|
Soccer |
Ukraine Persha Liga |
45'
|
[6] Dinaz Vyshgorod
|
1-0
|
Nyva Ternopil
[3]
|
|
|
Soccer |
Thailand League Women |
45'
|
Bangkok Women
|
0-0
|
Hinkhon United Women
|
|
|
Soccer |
Estonia Esiliiga |
45'
|
[5] Viimsi JK
|
0-0
|
JK Tabasalu
[9]
|
|
|
Soccer |
Estonia Esiliiga |
45'
|
[7] FC Elva
|
0-1
|
FC Tallinn
[6] |
|
|
Soccer |
Kenya Super League |
45'
|
Rainbow FC
|
0-0
|
Kisumu All Stars
|
|
|
Soccer |
Estonia Esiliiga B |
45'
|
[10] Johvi FC Phoenix
|
0-0
|
Parnu JK
[8]
|
|
|
Soccer |
Estonia Esiliiga B |
45'
|
[7] Laanemaa Haapsalu
|
1-0
|
Tallinna JK Legion
[6]
|
|
|
Soccer |
Estonia Esiliiga B |
45'
|
[1] FA Kalev Tartu
|
0-3
|
JK Tammeka Tartu II
[2]
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales Premier League |
45'
|
[7] St George City FA
|
1-1
|
Manly Utd
[11]
|
|
|
Soccer |
Italy Campionato Primavera 2 |
52'
|
[1] Cesena U19
|
0-0
|
Virtus Entella U19
[5]
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales Premier League |
53'
|
[6] Blacktown City
|
3-1
|
NWS Spirit FC
[13] |
|
|
Soccer |
Australia New South Wales League 1 |
54'
|
University NSW
|
2-2
|
Bulls FC Academy
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales League 1 |
55'
|
Mt Druitt Town Rangers
|
1-0
|
Hakoah Sydney City East
|
|
|
Soccer |
Australia NPL Victoria U23 |
56'
|
Port Melbourne U23
|
1-0
|
Dandenong City U23
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales League 2 |
56'
|
South Coast Flame FC
|
0-0
|
Camden Tigers SC
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales Premier League |
56'
|
[4] Marconi Stallions
|
3-0
|
Hills United FC
[12]
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales League 2 |
57'
|
Prospect United
|
0-1
|
Sydney University
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales League 1 |
58'
|
Rydalmere Lions FC
|
0-0
|
Dulwich Hill
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales League 1 |
58'
|
Inter Lions
|
1-0
|
SD Raiders
|
|
|
Soccer |
Czech Republic Women Div 2 |
59'
|
Sigma Olomouc Women
|
2-0
|
SK Lisen Women
|
|
|
Soccer |
Kazakhstan Premier League |
59'
|
[6] FK Kyzylzhar
|
0-1
|
Turan Turkistan
[11]
|
|
|
Soccer |
Germany Bundesliga U19 |
59'
|
FC Viktoria Köln U19
|
3-0
|
Alemannia Aachen U19
|
|
|
Soccer |
Italy Campionato Primavera 3 |
60'
|
Juve Stabia U19
|
0-0
|
Virtus Francavilla U19
|
|
|
Soccer |
Czech Republic Youth League |
60'
|
[8] Sigma Olomouc U19
|
0-1
|
Slovacko U19
[10]
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales League 1 |
60'
|
Bankstown City Lions FC
|
1-0
|
Bonnyrigg White Eagles
|
|
|
Soccer |
Turkey U19 League |
61'
|
Bursaspor U19
|
0-1
|
Bandirmaspor U19
|
|
|
Soccer |
Spain Youth League |
61'
|
Villarreal U19
|
2-0
|
Levante U19
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales League 1 |
62'
|
Blacktown Spartans
|
1-1
|
Macarthur Rams
|
|
|
Soccer |
Kazakhstan Premier League |
62'
|
[10] FK Zhenys
|
0-1
|
FC Elimai Semey
[7] |
|
|
Soccer |
Kenya Super League |
62'
|
Naivas FC
|
1-1
|
Vihiga Bullets
|
|
|
Soccer |
Italy Campionato Primavera 2 |
63'
|
[11] Bari U19
|
0-0
|
Crotone U19
[16]
|
|
|
Soccer |
Slovakia I Liga Women |
63'
|
[2] MFK Ruzomberok Women
|
3-0
|
Spartak Myjava Women
[1]
|
|
|
Soccer |
Poland IV Liga |
63'
|
Supra Kwidzyn
|
2-0
|
Gedania Gdansk II
|
|
|
Soccer |
Turkey U19 League |
63'
|
Goztepe U19
|
1-1
|
Adanaspor U19
|
|
|
Soccer |
Italy Campionato Primavera 2 |
63'
|
[14] Pescara U19
|
4-0
|
Palermo U19
[7]
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales League 2 |
63'
|
Fraser Park
|
3-0
|
Central Coast United FC
|
|
|
Soccer |
Czech Republic Youth League |
64'
|
[14] Vysocina Jihlava U19
|
2-0
|
Frydek Mistek U19
[16]
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales League 2 |
64'
|
Bankstown United FC
|
4-1
|
Western Rage
|
|
|
Soccer |
Croatia U19 League |
64'
|
NK Lokomotiva Zagreb U19
|
1-2
|
Dinamo Zagreb U19
|
|
|
Soccer |
Poland Youth League |
64'
|
[5] Warta Poznan U19
|
3-0
|
Wisla Krakow U19
[14]
|
|
|
Soccer |
Czech Republic Youth League |
64'
|
[12] FC Zlin U19
|
1-1
|
MFK Karvina U19
[15]
|
|
|
Soccer |
Italy Campionato Primavera 2 |
64'
|
[6] Como U19
|
4-3
|
Udinese U19
[4]
|
|
|
Soccer |
Poland IV Liga |
65'
|
Wisla Krakow II
|
6-0
|
MKS Trzebinia
|
|
|
Soccer |
Australia NPL Queensland Women |
65'
|
[1] Brisbane City Women
|
1-0
|
Sunshine Coast Wanderers Women
[7]
|
|
|
Soccer |
Germany Bundesliga U19 |
66'
|
Werder Bremen U19
|
2-0
|
Carl Zeiss Jena U19
|
|
|
Soccer |
Lithuania 1 Lyga |
66'
|
[13] FK Ekranas
|
1-1
|
BE1 NFA
[3] |
|
|
Soccer |
Romania Liga 2 |
66'
|
[1] FC Unirea 2004 Slobozia
|
1-0
|
CS Corvinul Hunedoara
[2] |
|
|
Soccer |
Vietnam V-League 2 |
67'
|
[8] Dong Thap
|
0-0
|
Long An
[3]
|
|
|
Soccer |
Italy Campionato Primavera 1 |
67'
|
[16] Monza U19
|
2-1
|
Frosinone U19
[18]
|
|
|
Soccer |
Italy Campionato Primavera 2 |
67'
|
[9] Spezia U19
|
1-3
|
Salernitana U19
[13]
|
|
|
Soccer |
Poland Youth League |
68'
|
[13] Korona Kielce U19
|
2-3
|
Zaglebie Lubin U19
[4]
|
|
|
Soccer |
Croatia U19 League |
68'
|
Mladost Zdralovi U19
|
1-3
|
Hajduk Split U19
|
|
|
Soccer |
Finland Kolmonen |
68'
|
VJS Vantaa II
|
0-0
|
ESPA
|
|
|
Soccer |
Hungary NB III |
68'
|
Vasas SC II
|
2-2
|
FC Dabas
|
|
|
Soccer |
Italy Campionato Primavera 2 |
70'
|
[8] Cosenza U19
|
3-0
|
Ternana U19
[12]
|
|
|
Soccer |
Czech Republic 4. Ligy |
90'
|
FK Komarov
|
4-0
|
SK Otava Katovice
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales U20 League |
90'
|
Sutherland Sharks U20
|
3-1
|
Rockdale Ilinden FC U20
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales League 1 |
90'
|
Northern Tigers
|
3-0
|
Dunbar Rovers FC
|
|
|
Soccer |
Czech Republic 3. Ligy |
93'<sup>+4</sup>
|
[15] FK Prepere
|
0-0
|
FK Usti nad Labem
[3]
|
|
|
Soccer |
Czech Republic 3. Ligy |
94'<sup>+4</sup>
|
FK Blansko
|
2-2
|
CSK Uhersky Brod
|
|
|
Soccer |
Australia New South Wales Premier League |
94'<sup>+3</sup>
|
[10] St George Saints
|
2-1
|
Sydney Olympic
[9]
|
|
|
Soccer |
Australia Darwin Premier League |
95'
|
Darwin Hearts
|
1-5
|
Darwin Olympic
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 South |
1 - 10:00
|
[11] Waverley Falcons
|
0-0
|
Bendigo Braves
[15]
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5mins |
05/04 10:25 |
ORL Magic (blaylockk) Esports
|
0-0
|
LA Lakers (Andrik) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5mins |
1 - 05:00
|
PHI 76ers (Resarke) Esports
|
0-0
|
MEM Grizzlies (RINT) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
1 - 03:47
|
BOS Celtics (SCORCH) Esports
|
3-4
|
MEM Grizzlies (ARCHITECT) Esports
|
|
|
Basketball |
Olympic Qual. 3x3 Women |
0 - 09:44
|
[1] Japan 3x3 Women
|
1-0
|
Brazil 3x3 Women
[3] |
|
|
Basketball |
Philippines PBA Cup |
1 - 06:23
|
[1] San Miguel Beermen
|
11-13
|
Meralco Bolts
[7]
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
2 - 00:03
|
GS Warriors (SILVER) Esports
|
45-34
|
DAL Mavericks (CARNAGE) Esports
|
|
|
Basketball |
Philippines MPBL |
1 - 05:09
|
Bacolod City of Smiles
|
9-12
|
Marikina Shoemasters
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 South |
2 - 09:09
|
[2] Knox Raiders
|
28-21
|
Casey Cavaliers
[17]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 South |
2 - 08:05
|
[9] Dandenong Rangers
|
32-29
|
Kilsyth Cobras
[18]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 North |
2 - 10:00
|
[4] Logan Thunder
|
29-10
|
Northside Wizards
[10] |
|
|
Basketball |
Australia Big V |
2 - 08:26
|
[5] Hume City Broncos
|
36-26
|
Western Port Steelers
[11] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 West Women |
2 - 07:53
|
[1] Rockingham Flames Women
|
26-16
|
Joondalup Wolves Women
[2] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 West Women |
2 - 09:22
|
[10] Goldfields Giants Women
|
21-18
|
Perth Redbacks Women
[8] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 South |
2 - 08:00
|
[3] Eltham Wildcats
|
22-21
|
Ringwood Hawks
[10]
|
|
|
Basketball |
Australia Big V |
2 - 05:51
|
[2] McKinnon Cougars
|
26-44
|
Keysborough Cougars
[3] |
|
|
Basketball |
Australia Big V |
2 - 07:30
|
[4] Pakenham Warriors
|
25-33
|
Melbourne University
[7] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 South |
1 - 00:00
|
[7] Keilor Thunder
|
21-31
|
Ballarat Miners
[4]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 South |
3 - 06:48
|
[13] NW Tasmania
|
55-52
|
Frankston Blues
[8]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 South |
3 - 07:57
|
[1] Nunawading Spectres
|
51-47
|
Diamond Valley Eagles
[19]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 East |
3 - 06:47
|
[7] Hills Hornets
|
42-45
|
Illawarra Hawks NBL1
[16] |
|
|
Basketball |
Australia Big V Women |
3 - 06:03
|
[4] Bellarine Storm Women
|
48-49
|
Warrnambool Mermaids Women
[3]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 North |
3 - 07:05
|
[6] Townsville Heat
|
60-65
|
Darwin Salties
[2] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 East |
2 - 00:50
|
[14] Penrith Panthers
|
38-34
|
Canberra Gunners
[3]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 East |
3 - 10:00
|
[4] Albury Wodonga Bandits
|
44-55
|
Maitland Mustangs
[1] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 East |
3 - 00:05
|
[12] Newcastle Falcons
|
45-75
|
Bankstown Bruins
[10] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 West Women |
4 - 07:14
|
[12] East Perth Eagles Women
|
50-54
|
Mandurah Magic Women
[9] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 East |
4 - 10:00
|
[15] Hornsby Spiders
|
70-66
|
Sutherland Sharks
[11] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 West Women |
4 - 05:43
|
[7] Willetton Tigers Women
|
75-46
|
Cockburn Cougars Women
[4] |
|
|
Basketball |
Indonesia IBL |
4 - 10:00
|
[13] Tangerang Hawks
|
44-65
|
Rajawali Medan
[5] |
|
|
Basketball |
Chinese Taipei P League |
3 - 08:48
|
[5] Fubon Braves
|
63-46
|
Kaohsiung Steelers
[6] |
|
|
Basketball |
Australia Big V |
4 - 04:23
|
[5] Sunbury Jets
|
67-68
|
Shepparton Gators
[9] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 Central Women |
4 - 03:10
|
[9] West Adelaide Bearcats Women
|
51-82
|
Forestville Eagles Women
[5] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 Central Women |
4 - 02:29
|
[2] North Adelaide Rockets Women
|
86-68
|
Southern Tigers Women
[6] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 Central |
4 - 03:34
|
[3] South Adelaide Panthers
|
83-79
|
Central District Lions
[8] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 North |
3 - 01:45
|
[8] Ipswich Force
|
65-69
|
Rockhampton Rockets
[14] |
|
|
Basketball |
Chinese Taipei SBL |
3 - 10:00
|
[1] Taiwan Beer
|
36-39
|
Yulon Dinos
[3] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 North |
4 - 07:02
|
[13] North Gold Coast Seahawks
|
68-61
|
Brisbane Capitals
[12] |
|
|
Basketball |
Australia NBL1 South |
4 - 06:50
|
[16] Geelong Supercats
|
67-79
|
Mount Gambier Pioneers
[5]
|
|
|
Basketball |
Australia NBL1 West Women |
3 - 00:00
|
[13] South West Slammers Women
|
45-64
|
Perry Lakes Hawks Women
[6] |
|
|
Basketball |
Japan B League 1 |
4 - 01:31
|
[8] Toyama Grouses
|
64-75
|
Nagoya Fighting Eagles
[5]
|
|
|
Volleyball |
Poland Uni Champs - 3 Sets |
19-25
|
Uniwersytet Opole
|
1-1
|
UPWr Wroclaw
|
|
|
Volleyball |
Algeria 1A Women |
|
WA Bejaia Women
|
19-18
|
NR Saidali Women
|
|
|
Volleyball |
Rwanda National League A |
11-25
|
IPRC Musanze
|
2-8
|
Police VC
|
|
|
Volleyball |
Poland Uni Champs - 3 Sets |
|
UE Katowice
|
7-8
|
Politechnika Wroclaw
|
|
|
Volleyball |
Philippines NCAA |
24-26
|
SBU Red Spikers
|
5-6
|
CSJL Knights
|
|
|
Volleyball |
Indonesia Proliga Women |
13-25,19-25
|
[1] Jakarta Pertamina Women
|
4-4
|
Popsivo Polwan Women
[3] |
|
|
Baseball |
CPBL |
05/04 09:05 |
[6] TSG Hawks
|
0-1
|
Wei-Chuan Dragons
[5] |
|
|
Baseball |
CPBL |
05/04 09:05 |
[3] Fubon Guardians
|
2-1
|
CITIC Brothers
[2] |
|
|
Baseball |
CPBL |
05/04 09:05 |
[3] Rakuten Monkeys
|
3-0
|
Uni-Lions
[1] |
|
|
Baseball |
Japan NPB |
05/04 09:00 |
Hanshin Tigers
|
1-0
|
Yomiuri Giants
|
|
|
Baseball |
Japan NPB |
05/04 09:00 |
Chunichi Dragons
|
3-4
|
Yakult Swallows
|
|
|
Baseball |
Korean KBO |
05/04 08:00 |
[10] Lotte Giants
|
7-2
|
Samsung Lions
[3]
|
|
|
Baseball |
Korean KBO |
05/04 08:00 |
[8] Hanwha Eagles
|
0-10
|
Kia Tigers
[1]
|
|
|
Baseball |
Korean KBO |
05/04 08:00 |
[2] NC Dinos
|
6-2
|
SSG Landers
[4]
|
|
|
Baseball |
Korean KBO |
05/04 08:00 |
[7] Kiwoom Heroes
|
2-5
|
KT Wiz
[9]
|
|
|
Ice Hockey |
World Championships Div 1A |
1 - 00:00
|
Romania
|
0-0
|
Japan
|
|
|
Ice Hockey |
Euro Hockey Tour |
1 - 05:36
|
[4] Switzerland
|
0-0
|
Finland
[3]
|
|
|
Handball |
Portugal 3a Divisao |
00:00
|
Belenenses B
|
0-0
|
AC Cacem
|
|
|
Handball |
Turkey Cup Women |
19:15
|
Yalikavak Women
|
11-6
|
Izmir Buyuksehir Women
|
|
|
Handball |
Portugal 2 Divisao Women |
38:55
|
Sao Bernardo Women
|
14-7
|
CD Portugal Women
|
|
|
Tennis |
WTA Saint-Malo |
0-0
|
[167] Celine Naef
|
0-0
|
Chloe Paquet
[149] |
|
|
Tennis |
ITF M15 Kursumlijska Banja |
0-0
|
Tom Gentzsch
|
0-0
|
Emilien Demanet
|
|
|
Tennis |
ITF W100 Wiesbaden |
0-0
|
[94] Julia Riera
|
3-1
|
Darja Semenistaja
[113] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya WD |
30-15
|
Boehner/Turkmen
|
3-3
|
Nagata/Okuwaki
|
|
|
Tennis |
Challenger Cagliari MD |
0-15
|
Balaji/Begemann
|
3-0
|
Erler/Miedler
|
|
|
Tennis |
Challenger Aix en Provence MD |
30-15
|
Hidalgo/Rodriguez
|
2-1
|
Goransson/Verbeek
|
|
|
Tennis |
Challenger Aix en Provence MD |
15-30
|
Johnson/Mansouri
|
1-2
|
Debru/Jacq
|
|
|
Tennis |
Premier Padel Sevilla Women |
0-0
|
Sanchez/Josemaria
|
1-2
|
Fernandez/Triay
|
|
|
Tennis |
UTR Pro Bucharest Women |
15-40
|
Mingge Xu
|
5-5
|
Lavinia Tanasie
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Yecla WD |
0-15
|
Nagy/Steur
|
6-3,1-0
|
Failla/Iamachkine
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Sabadell |
0-0
|
[264] Nikolas Sanchez Izquierdo
|
3-3
|
Daniel Rincon
[216] |
|
|
Tennis |
ITF M25 Nottingham |
0-0
|
Emile Hudd
|
2-6,1-1
|
Henry Searle
|
|
|
Tennis |
UTR Pro Bucharest Women |
0-0
|
Isabelle Kouzmanov
|
1-6,1-6
|
Inka Wawrzkiewicz
|
|
|
Tennis |
ITF W50 Lopota |
0-0
|
[125] Daria Snigur
|
6-1,3-0
|
Kira Pavlova
[461] |
|
|
Tennis |
ITF M25 Nottingham |
30-0
|
[413] Blake Mott
|
3-5
|
Charles Broom
[339] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir WD |
15-30
|
Abe/Arakawa
|
3-6,3-2
|
Aixirefu/Xiao
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Varberg |
0-40
|
Sina Herrmann
|
1-6,1-2
|
Caijsa W Hennemann
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Varberg |
0-0
|
[363] Elena Malygina
|
6-3,0-1
|
Naima Karamoko
[407] |
|
|
Tennis |
WTA Lleida |
15-0
|
[72] Mayar Sherif
|
6-2,2-2
|
Guiomar Maristany Zuleta De Reales
[290] |
|
|
Tennis |
Challenger Guangzhou |
15-30
|
[167] Yunchaokete Bu
|
7-6,1-0
|
James Duckworth
[113] |
|
|
Tennis |
ITF W35 Hammamet |
15-15
|
Ikumi Yamazaki
|
6-1,5-2
|
Zhibek Kulambayeva
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
0-0
|
Karan Singh
|
6-7,0-0
|
Stuart Parker
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Hammamet |
0-0
|
[317] Marie Benoit
|
4-6,1-0
|
Hanne Vandewinkel
[277] |
|
|
Tennis |
ITF M15 Osijek MD |
0-0
|
Lemstra/Romano
|
6-0,7-6
|
Dragomirov/Gloeckler
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Osijek WD |
15-0
|
Drugdova/Sebestova
|
6-4,4-2
|
Anane/Gadient
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Osijek MD |
40-15
|
Graf/Paty
|
7-6,3-1
|
Basic/Kupcic
|
|
|
Tennis |
ITF M15 Kursumlijska Banja |
40-40
|
Sascha Gueymard Wayenburg
|
3-6,6-3,0-1
|
Branko Djuric
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Santa Margherita |
0-0
|
[377] Carlos Sanchez Jover
|
2-6,7-5,4-3
|
Elmer Moeller
[310] |
|
|
Tennis |
ITF W15 Kursumlijska Banja |
0-0
|
Dimitra Pavlou
|
4-6,7-6,0-0
|
Madelief Hageman
|
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya |
0-0
|
Valeriya Yushchenko
|
6-4,6-6
|
Alena Kovackova
|
|
|
Horse Racing |
Greyville (SA) |
05/04 10:55 |
Greyville (SA)
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
AUS Toowoomba |
05/04 10:48 |
Toowoomba
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Turffontein (SA |
05/04 10:40 |
Turffontein (SA)
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Auteuil |
05/04 10:22 |
Auteuil
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Bordeaux Le Bou |
05/04 10:21 |
Bordeaux Le Bouscat
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Greyville (SA) |
05/04 10:20 |
Greyville (SA)
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Auteuil |
05/04 09:54 |
Auteuil
|
View
|
|
|
|
Cricket |
Rachael Heyhoe Flint Trophy |
05/04 09:30 |
Central Sparks Women
|
,43/0
|
Northern Diamonds Women
|
|
|
Cricket |
Rachael Heyhoe Flint Trophy |
05/04 09:30 |
Western Storm Women
|
,101/1
|
Southern Vipers Women
|
|
|
Cricket |
Rachael Heyhoe Flint Trophy |
05/04 09:30 |
Sunrisers Women
|
51/2
|
South East Stars Women
|
|
|
Cricket |
CC Div 1 |
05/03 10:00 |
Lancashire
|
,203/7
|
Kent
|
|
|
Cricket |
CC Div 2 |
05/03 10:00 |
Yorkshire
|
,119/4
|
Glamorgan
|
|
|
Cricket |
CC Div 1 |
05/03 10:00 |
Somerset
|
128 All Out,156 & 16/2
|
Essex
|
|
|
Greyhounds |
AUS Wentworth P |
05/04 11:27 |
Wentworth Park
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS The Meadows |
05/04 11:20 |
The Meadows
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Wentworth P |
05/04 11:10 |
Wentworth Park
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS The Meadows |
05/04 10:56 |
The Meadows
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Ballarat |
05/04 10:52 |
Ballarat
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS The Gardens |
05/04 10:48 |
The Gardens
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Wentworth P |
05/04 10:45 |
Wentworth Park
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS The Meadows |
05/04 10:38 |
The Meadows
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Dubbo |
05/04 10:34 |
Dubbo
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Monmore |
05/04 10:32 |
Monmore
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Doncaster |
05/04 10:31 |
Doncaster
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Ballarat |
05/04 10:31 |
Ballarat
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Ipswich |
05/04 10:28 |
Ipswich
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS Wentworth P |
05/04 10:26 |
Wentworth Park
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Romford |
05/04 10:24 |
Romford
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
Oxford |
05/04 10:23 |
Oxford
|
View
|
|
|
|
Greyhounds |
AUS The Gardens |
05/04 10:22 |
The Gardens
|
View
|
|
|
|
Golf |
LIV Golf Singapore |
05/03 01:15 |
LIV Golf Singapore
|
View
|
|
|
|
Rugby Union |
World Rugby SVNS Series |
00:11
|
Fiji 7s
|
24-0
|
Canada 7s
|
|
|
Rugby Union |
Super Rugby Pacific |
40:00
|
[4] Brumbies
|
21-10
|
Fijian Drua
[8]
|
|
|
Snooker |
World Championship 2024 |
05/03 13:30 |
Jak Jones
|
9-9
|
Stuart Bingham
|
|
|
Rugby League |
NRL |
40:00
|
North Queensland Cowboys
|
22-18
|
Dolphins
|
|
|
Australian Rules |
AFL |
1 - 09:56
|
[15] West Coast
|
0.1(1)-0.2(2)
|
Essendon
[8]
|
|
|
Australian Rules |
AFL |
2 - 07:54
|
[4] Melbourne
|
3.6(24)-2.5(17)
|
Geelong
[2]
|
|
|
Futsal |
Cambodia Makor League |
04:27
|
Down Town Sport
|
4-5
|
DIG FC
|
|
|
Table Tennis |
WTT Saudi Smash Women |
|
Hyowon Suh
|
0-0
|
Hana Goda
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Oleksandr Ziakun
|
0-0
|
Roman Zaporozhets
|
|
|
Table Tennis |
TT Star Series |
11-8,12-14
|
Akash Pal
|
10-9
|
Jordy Piccolin
|
|
|
Table Tennis |
WTT Saudi Smash |
|
Ovidiu Ionescu
|
0-0
|
Paul Drinkhall
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
|
Konrad Kulpa
|
0-0
|
Marcin Litwiniuk
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
|
Arkadiusz Mugowski
|
0-0
|
Marcin Piotrowski
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
7-11
|
Petr Semrad
|
0-0
|
Adam Martin Rek
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Oleksandr Zhurba
|
9-5
|
Oleksandr Bondarchuk
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-5,4-11
|
Antonin Spurny
|
0-0
|
Martin Vorel
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
11-7,11-8
|
Adam Kral
|
12-10
|
Michal Nemec
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
8-11,11-5,11-6,8-11
|
Kostiantyn Tsoi
|
1-3
|
Serhii Semenets
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
11-9,8-11,11-9
|
Bartlomiej Mleczko
|
3-1
|
Mateusz Misiak
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
8-11,11-6,11-7
|
Jiri Plachy
|
12-12
|
Jan Briska
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
7-11,11-8,11-9,7-11
|
Ladislav Vosyka
|
4-6
|
Josef Vanek
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
2-11,11-7,5-11,11-7
|
Jaroslav Bresky
|
3-2
|
Jiri Pozarsky
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-9,9-11,11-8,7-11
|
Roman Oliinyk
|
8-8
|
Denys Maltsev
|
|
|
Badminton |
Thomas Cup MD |
|
Alfian/Ardianto
|
10-11
|
Yang Lee/Wang
|
|
|
Badminton |
Thomas Cup MD |
21-15
|
Liang/Wang
|
7-11
|
Chia/Soh
|
|
|
Badminton |
Luxembourg Open MD |
|
Chua/Russ
|
3-2
|
Aizawa/Sano
|
|
|
Badminton |
Luxembourg Open Women |
|
Selvaduray Kisona
|
0-2
|
Riko Gunji
|
|
|
Badminton |
Luxembourg Open MD |
|
Begga/Labarthe
|
0-2
|
Lau/Lee
|
|
|
Beach Volleyball |
Austrian Beach Tour Neusiedl |
|
Dressler/Trummer
|
14-9
|
Kandolf/Grasserbauer
|
|
|
Water Polo |
Spain Liga Premaat |
2 - 03:55
|
CE Mediterrani
|
1-6
|
CN Terrasa
|
|
|
Water Polo |
Water Polo Matches Women |
4 - 04:54
|
CN Sant Andreu Women
|
10-6
|
CN Terrassa Women
|
|
|
Netball |
Super Netball |
05/04 09:00 |
Adelaide Thunderbirds
|
60-40
|
GIANTS Netball
|
|
|
Esports |
LOL - MSI |
26:18
|
LOUD
|
1-0
|
GAM Esports
|
|
|
Esports |
CS2 - EsportsBattle |
01:55
|
Purple Haze
|
6-2
|
Seight
|
|
|
Esports |
CS2 - CCT Europe Series 1 |
01:12
|
Metizport
|
5-5
|
AMKAL
|
|
|
Esports |
CS2 - CCT Europe Series 2 |
00:40
|
Sampi
|
2-6
|
Endpoint
|
|
|
Esports |
VALORANT - VCT China |
01:40
|
Dragon Ranger
|
2-4
|
TYLOO
|
|
|
Esports |
VALORANT - VCL DACH |
01:35
|
FOKUS
|
11-11
|
SK Gaming
|
|
|
Esports |
DOTA2 - European Pro League |
-1:-30
|
B8
|
0-1
|
Rest Farmers
|
|
|
Esports |
VALORANT - VCT Pacific |
01:40
|
Gen.G
|
5-8
|
T1
|
|
|