Soccer |
Paraguay Women League |
00'
|
Sportivo Trinidense Women
|
View
|
Nacional-Humaita Women
|
|
|
Soccer |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
00'
|
Antalyaspor (Saigon) Esports
|
View
|
Fenerbahce (Anthem) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
04'
|
Argentina (why) Esports
|
2-1
|
Portugal (Simaponika) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
04'
|
Netherlands (She1khy) Esports
|
1-1
|
England (Serenity) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
05'
|
Bayern (Boulevard) Esports
|
1-0
|
Barcelona (MeLToSik) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer Battle - 8 mins play |
06'
|
Real Madrid (LaikingDast) Esports
|
2-2
|
PSG (Inquisitor) Esports
|
|
|
Soccer |
Panama LPF |
10'
|
[2] Tauro FC
|
0-0
|
Potros Del Este
[1]
|
|
|
Soccer |
Panama LPF |
11'
|
[4] Alianza FC Panama
|
0-0
|
Sporting San Miguelito
[5]
|
|
|
Soccer |
Panama LPF |
11'
|
[3] Plaza Amador
|
0-0
|
CD Arabe Unido
[6]
|
|
|
Soccer |
Honduras Reserve League |
11'
|
Real Espana Reserves
|
1-0
|
Genesis de Comayagua Reserves
|
|
|
Soccer |
Guatemala Primera Division |
11'
|
Aurora
|
0-0
|
Suchitepequez
|
|
|
Soccer |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
12'
|
Lazio (TongPo) Esports
|
2-5
|
Arsenal (Mosquito) Esports
|
|
|
Soccer |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
12'
|
Besiktas (Prince) Esports
|
4-0
|
Fenerbahce (Anthem) Esports
|
|
|
Soccer |
Mexico Liga TDP |
12'
|
Club Deportivo Águila Azteca
|
0-0
|
CD Pioneros Junior
|
|
|
Soccer |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
12'
|
Antalyaspor (Saigon) Esports
|
2-3
|
Galatasaray (Ozil) Esports
|
|
|
Soccer |
South American U20 Championship Women |
13'
|
[6] Peru Women U20
|
0-1
|
Paraguay Women U20
[2]
|
|
|
Soccer |
Honduras Reserve League |
13'
|
Motagua Reserves
|
2-0
|
CD Real Sociedad Reserves
|
|
|
Soccer |
Honduras Reserve League |
13'
|
CD Victoria La Ceiba Reserves
|
0-0
|
CD Marathon Reserves
|
|
|
Soccer |
Colombia Primera B |
14'
|
[1] Atletico Huila
|
0-0
|
Orsomarso
[8]
|
|
|
Soccer |
Colombia Primera B |
14'
|
[11] Barranquilla FC
|
0-0
|
Real Cartagena
[4]
|
|
|
Soccer |
Honduras Reserve League |
16'
|
Olancho FC Reserves
|
0-0
|
CD Vida Reserves
|
|
|
Soccer |
Colombia Primera B |
43'
|
[12] Boca Juniors De Cali
|
0-1
|
Deportes Quindio
[7]
|
|
|
Soccer |
Colombia Primera B |
44'
|
[15] CD Real Santander
|
0-1
|
Cucuta Deportivo
[3]
|
|
|
Soccer |
Colombia Primera B |
49'
|
[13] Leones
|
1-1
|
Union Magdalena
[6]
|
|
|
Soccer |
Ecuador LigaPro Serie B |
54'
|
[10] Club 9 de Octubre
|
0-0
|
Independiente Juniors
[1]
|
|
|
Soccer |
Peru Campeonato Nacional Women |
55'
|
FC Killas Women
|
2-1
|
UNSAAC Women
|
|
|
Soccer |
Iceland Premier League Women |
90'
|
[7] Fylkir Reykjavik Women
|
4-2
|
Keflavik Women
[9]
|
|
|
Basketball |
Uruguay Liga |
1 - 10:00
|
[8] Malvin
|
0-0
|
Aguada
[2]
|
|
|
Basketball |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
1 - 00:06
|
PHX Suns (GRANDMASTER) Esports
|
15-19
|
GS Warriors (LANES) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5mins |
4 - 00:00
|
BOS Celtics (Ugren) Esports
|
74-71
|
IND Pacers (Trba) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5mins |
4 - 00:00
|
PHI 76ers (Jovke) Esports
|
87-66
|
ATL Hawks (Pakapaka) Esports
|
|
|
Basketball |
Portugal Nacional 2A Cup |
3 - 10:00
|
Alges
|
19-28
|
Estoril BC U23
|
|
|
Basketball |
Argentina LDD |
3 - 02:10
|
Platense LDD
|
43-50
|
Riachuelo LDD
|
|
|
Basketball |
Senegal Division 1 |
1 - 05:23
|
USO
|
9-4
|
Sibac
|
|
|
Volleyball |
Portugal Nacional |
20-25,20-25
|
[4] AJF Bastardo
|
19-14
|
Academica De Espinho
[5]
|
|
|
Baseball |
Cuba Serie Nacional |
05/02 18:00 |
Isla de la Juventud
|
6-3
|
Pinar del Río
|
|
|
Handball |
Iceland Úrvalsdeild |
60:00
|
[3] Valur
|
39-25
|
UMF Afturelding
[2]
|
|
|
Tennis |
ITF M25 Anapoima MD |
0-15
|
Denisov/Nunez
|
3-1
|
Alarcon/Estevez
|
|
|
Tennis |
Challenger Porto Alegre MD |
0-0
|
Ribero/Sheyngezikht
|
0-3
|
Britto/Villanueva
|
|
|
Tennis |
ITF W100 Bonita Springs WD |
0-15
|
Stollar/Sun
|
3-4
|
Appleton/Gleason
|
|
|
Tennis |
ITF W100 Bonita Springs WD |
0-0
|
Anderson/Manasse
|
4-3
|
Mikulskyte/Rosca
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Anapoima WD |
15-15
|
Lizarazo/Pereira
|
6-3,4-3
|
Nita/Tran
|
|
|
Tennis |
ITF W35 Anapoima WD |
0-15
|
Fossa Huergo/Tona
|
6-2,5-4
|
Hinojosa Gomez/Romero
|
|
|
Tennis |
ITF W100 Bonita Springs |
0-0
|
Akasha Urhobo
|
4-6,6-3,0-0
|
Whitney Osuigwe
|
|
|
Tennis |
WTA Madrid |
0-15
|
[4] Elena Rybakina
|
6-1,5-7,1-2
|
Aryna Sabalenka
[2] |
|
|
Tennis |
UTR Pro Boca Raton |
0-0
|
Kurt Miller
|
1-4
|
Dian Nedev
|
|
|
Tennis |
UTR Pro Boca Raton |
30-40
|
Francesco Cordova
|
6-3,3-4
|
Lukas Steffen
|
|
|
Horse Racing |
Penn National |
05/02 21:45 |
Penn National
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Turf Paradise |
05/02 21:36 |
Turf Paradise
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Hipo Chile |
05/02 21:16 |
Hipo Chile
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Churchill Downs |
05/02 21:13 |
Churchill Downs
|
View
|
|
|
|
Horse Racing |
Churchill Downs |
05/02 20:38 |
Churchill Downs
|
View
|
|
|
|
Cricket |
Cool & Smooth T20 |
05/02 20:30 |
Molineaux Blue Runners
|
55/2
|
St Paul's Barracudas
|
|
|
Golf |
THE CJ CUP Byron Nelson |
05/02 11:50 |
THE CJ CUP Byron Nelson
|
View
|
|
|
|
Snooker |
World Championship 2024 |
05/02 18:00 |
Jak Jones
|
3-3
|
Stuart Bingham
|
|
|
Darts |
Premier League Darts |
05/02 21:10 |
Luke Littler
|
0-0
|
Rob Cross
|
|
|
Darts |
Modus Super Series Week 10 |
05/02 21:05 |
Shane McGuirk
|
0-2
|
Fallon Sherrock
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Vasyl Kondratenko
|
0-0
|
Dmytro Khairov
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
|
Ondrej Mezera
|
0-0
|
Tomas Hucko
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
11-3
|
Bartlomiej Wisniewski
|
4-3
|
Piotr Strus
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-9
|
Yevhenii Sokoltsov
|
8-7
|
Yevhen Bielokon
|
|
|
Table Tennis |
TT Elite Series |
13-15
|
Lukasz Jarocki
|
6-8
|
Radoslaw Chrzescian
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
11-8,11-4
|
Svatoslav Stempen
|
11-7
|
Petr Jochym
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
15-13
|
Miroslav Necas
|
10-8
|
Ales Krejci
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
11-5,11-9,4-11
|
Josef Pelikan
|
4-8
|
Michal Varecka
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
11-0,11-8
|
Jiri Svec
|
3-1
|
Tomas Regner
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
11-7,11-6
|
Ivan Kozachuk
|
3-3
|
Volodymyr Plishylo
|
|
|
Table Tennis |
TT Star Series |
12-10,11-8
|
Ronit Bhanja
|
3-2
|
Tibor Spanik
|
|
|
Table Tennis |
TT Cup |
10-12,11-13
|
Adam Kosacky
|
7-5
|
Zdenek Muhlhauser
|
|
|
Table Tennis |
Setka Cup |
12-10,9-11,8-11,11-9
|
Marcin Mikrut
|
10-10
|
Miroslav Hajek
|
|
|
Table Tennis |
Czech Liga Pro |
11-5,11-9
|
Josef Pelikan
|
2-6
|
Michal Varecka
|
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour Brasilia Women |
|
Ludwig/Lippmann
|
15-13
|
Esmee/Zoe
|
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour Brasilia Women |
|
Nuss/Kloth
|
19-10
|
Carol/Barbara
|
|
|
Squash |
Richmond Open Women |
05/02 20:45 |
Caroline Fouts
|
2-3
|
Sana Ibrahim
|
|
|
Esports |
DOTA2 - RES Regional LATAM |
-1:-30
|
BOOM Esports
|
0-1
|
Qhali
|
|
|